Call of Duty Ghosts [RePack] - FULL - Torrent Oyun indir - Zamunda Download

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

soap1907

Torrent-Oyun.com
Ynt: Call of Duty Ghosts [RePack] - FULL - Torrent Oyun indir - Zamunda Download

Teşekkürler. Ancak oyun açılmıyor, sürekli açılıştaki mini fotoğraf sonrası "çalışmayı durdurdu" hatası alıyorum. Ram 4 GB ancak anladığım kadarıyla ram fix gerektirmiyor bu sürüm, çünkü uyarı vermeden direkt o mini fotoğraf geliyor ve hata oluşuyor.

Çözüm önerileriniz varsa müteşekkir olurum.

Ynt: Call of Duty Ghosts [RePack] - FULL - Torrent Oyun indir - Zamunda Download

soap1907' Alıntı:
Teşekkürler. Ancak oyun açılmıyor, sürekli açılıştaki mini fotoğraf sonrası "çalışmayı durdurdu" hatası alıyorum. Ram 4 GB ancak anladığım kadarıyla ram fix gerektirmiyor bu sürüm, çünkü uyarı vermeden direkt o mini fotoğraf geliyor ve hata oluşuyor.

Çözüm önerileriniz varsa müteşekkir olurum.
Antivirüs programınızı kapalı tutun. Belki karantinaya oyunun dosyalarından birkaçını almıştır kontrol edin.
CommonRedist klasöründeki programları kurun.
Bir de sistem gereksinimlerini kontrol edin ve ekran kartı driver'ının güncel olduğundan emin olun.
Oyun baştan temiz bir şekilde C'ye kurun.

Bu yöntemleri deneyin.

Giovinco

Torrent-Oyun.com

bu sürümde türkçe yama çalışıyormu arkadaşlar

clan_1587

Torrent-Oyun.com

amd phenom x2 mevcut bende.
işlemci açısından sorun yaşar mıyım ?

Stormangel21

Torrent-Oyun.com

Arkadaşlar ben her şeyi indirdim fakat oyunu yükle me kısmına gelince uygulama açılıyor ve download vb yazılar beyaz olarak gözüküyor hiç bir şey gözükmüyor yüklenmiyor

Dr.Lecter

Chesapeake Matadoru
Emektar

Stormangel21' Alıntı:
Arkadaşlar ben her şeyi indirdim fakat oyunu yükle me kısmına gelince uygulama açılıyor ve download vb yazılar beyaz olarak gözüküyor hiç bir şey gözükmüyor yüklenmiyor
Ayarlardan ''Terrain Detail'ı'' kapatın. Stormangel21

Relmon

Her türlü Yardım için P.M atabilirsiniz.
Hocam oyun sıkıntılı yazmış bazıları indirmeye devam edeyim m i ? Reloaded mi indireyim ?
Dostum bu repack sürümü yani oyunda ki dil dosyaları siliniyor ve boyuttan tasarruf ediliyor. Ona bakarsan her oyun konusunda sorun yaşayanlar var. Bende R6 satın almıştım ama sorun yüzünden oynayamadım. 10 Saat uğraşıp çözümü bulup oynadım. Youtube'ye çözüm videosunu bile koydum 6.5k izlendi. Bazı kullanıcıda verilen hatalar onların bilgisayarına bağlıdır. Sende belki vermez, verirse de çözümü ile uğraşır çözmeye çalışırsın. Bu kadar basit. :))

Dostum bu repack sürümü yani oyunda ki dil dosyaları siliniyor ve boyuttan tasarruf ediliyor. Ona bakarsan her oyun konusunda sorun yaşayanlar var. Bende R6 satın almıştım ama sorun yüzünden oynayamadım. 10 Saat uğraşıp çözümü bulup oynadım. Youtube'ye çözüm videosunu bile koydum 6.5k izlendi. Bazı kullanıcıda verilen hatalar onların bilgisayarına bağlıdır. Sende belki vermez, verirse de çözümü ile uğraşır çözmeye çalışırsın. Bu kadar basit. :))
repack sürümü en sağlam sürümdür,herkesin bilgisayarı farklı kullanma şekli farklı hatlar alabilirler ama sorun çıkartmaz bir şey olursa pm atman yeterli bana
İlginiz için teşekkürler indireceğim.

Call of Duty Ghosts [RePack] | FULL - Torrent indir - Download - Zamunda Torrent indir - PC

:pcindirmeturu: Torrent
:pcdosyaturu: ISO
:pcplatform: PC
:pcsurum: RePack by CorePack
:pccrack: Gerektirmez
:pcboyut: 19.46 GB
:pccikistarihi: 05.08.2016
:pcnot: 64 bit işletim sistemi ve DirectX 11 destekli ekran kartı zorunludur.
:pcnot: [size=11pt] Bu sürümün içerisinde Update 20 mevcuttur. Direk kurup oynayabilirsiniz!

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Ghostsun hikayesi, 2000 yılında vizyona girmiş olan Traffic filminin Oscar ödüllü yazarı Stephen Gaghen tarafından yazılıyor. Yeni hikaye yıkıcı olaylardan 10 yıl sonra, Amerika Birleşik Devletlerinin artık süper güç olmadığı ve hem ekonomisinin hem de devletinin küller içinde olduğu bir dönemde geçiyor. ABDnin Özel Operasyonlar kuvvetlerinden kalan parçalardan oluşan Ghosts ekibi, ortaya çıkan teknolojik olarak üstün bir küresel güce karşı savaşıyorlar.

Meksika, Brezilya, Kaliforniya ve Antarktika gibi bölgelerde geçecek olan Ghoststa, Modern Warfaredekinin aksine üstün bir kuvvetin değil, kaynakları kısıtlı ve biraz güçten düşmüş bir ekibin parçası olacağız. Başrol karakterlerinden bir tanesi ise eğitimli köpeğimiz Riley olacak. Operasyonlarımız sırasında sadece kendi hayatımızı değil sadık dostumuz Rileyin hayatını da biraz riskte atacağız.

Modern Warfare hikayesinden bağımsız olacağı söylenen Ghosts hikayesinde bulunan birkaç referans, Acaba o kadar da bağımsız değil mi? sorusunu yine de akla getirtiyor. Modern Warfare serisindeki Scott Riley karakterinin lakabı Ghost idi ve şimdi de kameraların üzerinde olduğu ekibin adı Ghosts. Ghostun maskesindeki kuru kafa ile CoD: Ghoststaki Ghosts ekibinin sembolü birbirlerine pek de benzemese de ileride Scott Ghost Riley ile Ghosts ekibi arasında bir bağlantı çıkması mümkün olabilir. Ghostsda bize yardımcı olacak eğitimli köpek dostumuzun adının Riley olması da ayrıca şüphe uyandırıyor.

:sistem_gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10 (Sadece 64 bit!)

İşlemci: Intel® Core 2 Duo E8200 2.66 GHZ / AMD Phenom X3 8750 2.4 GHZ ya da daha iyisi

Bellek: 6 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce GTS 450 / ATI® Radeon HD 5870 ya da daha iyisi

DirectX: Version 11

Boş Alan: 40 GB boş alan

:pcoyunfragmani:

kurulumu nasıl bilen varmı

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt