Call of duty Cold War pc de nasıl olacak?

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

kanfur

Torrent-Oyun.com
İzlemeyenler için video linkini koyuyorum. Oyun bence çok iyi olacak ama pc de de yeni consollarla aynı mı olacak acaba? Birde uygun fiyata almanın bir yolu var mı? (Multiplayer de oynadığım için orijinal almalıyım geçici hesaplarla olmaz)

GREY

[TechGuy]
İzlemeyenler için video linkini koyuyorum. Oyun bence çok iyi olacak ama pc de de yeni consollarla aynı mı olacak acaba? Birde uygun fiyata almanın bir yolu var mı? (Multiplayer de oynadığım için orijinal almalıyım geçici hesaplarla olmaz)

sabah konu açacaktım ama müsait olamadım sonra da unuttum. Uzun süre sonra ilk defa bir cod oyunu tüylerimi diken diken etti diyebilirim. Woods'un Mason diye haykırışlarını kafamın içinde duydum resmen. Yeniden bende o ruhu yakaladılar diyebilirim.

kanfur

Torrent-Oyun.com
sabah konu açacaktım ama müsait olamadım sonra da unuttum. Uzun süre sonra ilk defa bir cod oyunu tüylerimi diken diken etti diyebilirim. Woods'un Mason diye haykırışlarını kafamın içinde duydum resmen. Yeniden bende o ruhu yakaladılar diyebilirim.
Fakat alınmayacak fiyatlarda. Yani alabilecek durumdayım çok şükür ama bir oyuna bu kadar para israf bence. Kur olayını bizim para değerimize göre düzenleyeceklerinide sanmıyorum bu firmanın. İşin kötü tarafı uzun süre indirim de gelmiyor call of duty modern warfare 2019 dan biliyorum.

ghost_28

Hayat su gibidir,kirletirsen bulanık görürsün.
Çıksa ne olacak daha en son çıkan oyunu kırılamadı...

BayLord51

Torrent-Oyun.com
bu oyun cod mw 2019 gibi online zorunluluk olacak mı ? birde denuvo var mıdır bu oyunda

WARTH

Even in burning wounds, a mind strong as steel!
Bu sefer geliştirici ekip Treyarch. Black Ops 1 ve World at War gibi gözümde en iyi COD oyunlarından ikisini ve daha fazlasını yapan firma. Uzun bir aradan sonra gerçekten Call of Duty oynayacağız sanırım.
Fiyat mevzusuna gelirsek; (oyunu kalıcı bir şekilde, orjinal almak istediğini belirtmişsin) en iyi ihtimalle G2A, OyunFor gibi E-Pin sitelerinden bir tık daha düşük fiyata oyuna sahip olabilirsin, fakat çok da bir fiyat farkı beklemeyin. Eğer orjinal oyuna kalıcı bir şekilde sahip olmak istiyorsanız 400 küsür TL'yi gözden çıkarmanız gerek. Tabi bu oyunun çıkış yaptığı ilk 5-6 ay için geçerli. Sonradan yavaş yavaş düşecektir. Yine Avrupalı oyuna 60 Euro verirken biz 500 küsür TL vereceğiz.

Oyunun konsol ve PC sürümlerinin farkı konusunda ise; açıkçası ben pek bir fark olacağını sanmıyorum. Ve bildiğim kadarıyla oyunun PC sürümü Blizzard.com'da satılacak, Steam'de veya Epic Games'de değil. Pek mümkün olarak görmesem bile sonradan Steam gibi platformlara da gelebilir. Göreceğiz.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Bu sefer geliştirici ekip Treyarch. Black Ops 1 ve World at War gibi gözümde en iyi COD oyunlarından ikisini ve daha fazlasını yapan firma. Uzun bir aradan sonra gerçekten Call of Duty oynayacağız sanırım.
Fiyat mevzusuna gelirsek; (oyunu kalıcı bir şekilde, orjinal almak istediğini belirtmişsin) en iyi ihtimalle G2A, OyunFor gibi E-Pin sitelerinden bir tık daha düşük fiyata oyuna sahip olabilirsin, fakat çok da bir fiyat farkı beklemeyin. Eğer orjinal oyuna kalıcı bir şekilde sahip olmak istiyorsanız 400 küsür TL'yi gözden çıkarmanız gerek. Tabi bu oyunun çıkış yaptığı ilk 5-6 ay için geçerli. Sonradan yavaş yavaş düşecektir. Yine Avrupalı oyuna 60 Euro verirken biz 500 küsür TL vereceğiz.

Oyunun konsol ve PC sürümlerinin farkı konusunda ise; açıkçası ben pek bir fark olacağını sanmıyorum. Ve bildiğim kadarıyla oyunun PC sürümü Blizzard.com'da satılacak, Steam'de veya Epic Games'de değil. Pek mümkün olarak görmesem bile sonradan Steam gibi platformlara da gelebilir. Göreceğiz.
Kendi store'unda tutma olasılığı çok yüksek çünkü ilerde Origin gibi servis sistemine (Gamepass gibi) geçmesi muhtemeldir.Bu yüzden kütüphaneyi olabildiğince geniş tutmaları lazım.

BlackAncalagon

Çay içen adamdan zarar gelmez.
Toplasan 5-6 saat maksimum hikayesi var cod black ops dan sonra bf serisi gibi multiplayer odaklı bir oyun oldu kırılsada kırılmasada farketmiyor artık.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt