Call of Duty 2 [DEViANCE] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Sayko_Blyat

Torrent-Oyun.com
Ynt: Call Of Duty 2 - FULL - Zamunda Torrent - HIZLI indir - FullOyun indir - Torrent

Bende link gözükmüyor ne yapabilirim :'(

Burhan Özbey

İstediğiniz yerden ulaşabilirsiniz oyunsever =D
Web sitesi
www.facebook.com
Ynt: Call Of Duty 2 - FULL - Zamunda Torrent - HIZLI indir - FullOyun indir - Torrent

teşekkürler eski yıllara gittim valla :D

Çok teşekkürler.

JuweLo

Torrent-Oyun.com
Ynt: Call of Duty 2 [DEViANCE] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

call of duty'de yüklediğin dosyalarda sanırım call of duty - cd2 dosyasında autorun hatalı indirdim ben ama autorun bi winrar içerisinde winrarı açmaya çalışırken hasarlı dosya deyip açmıyo daemon tools ile de denedim autorun.exe yi çalıştırmayı ama o da düzgün çalıştırılamadı falan diyo sadece cd2 yi tekrar upload etmen mümkün mü?

ysnglr

Torrent-Oyun.com
Ynt: Call of Duty 2 [DEViANCE] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

o numara :thumbup:

paretus42

Torrent-Oyun.com

yararlı Teşekkürler

efkarlıMax

Torrent-Oyun.com

Oyunu ilk defa oynayacağım ramazanda oynanacak oyun listemde bu da var thanks:.

Laloww

Torrent-Oyun.com

Teşekkürler...

Teşekkürler. Nostalji zamanı <3

legolas1221

Torrent-Oyun.com

arkadaslar serial key nerde bulamadım
:(

4bdulLaH

Çakalların hükmü, Kurt Ayağa Kalkana Kadardır.

legolas1221' Alıntı:
arkadaslar serial key nerde bulamadım
:(
XEZL-GZWX-XQZG-GEGU-EEFC

sakinkurt

...Kod Adı: Fakir Evlat...

serinin en iyilerinden bi tanesi.tavsiye ederim.eğer bu oyunu türkçe yama + sn-rw4 7.1 kulaklıkla oynarsanız hem anlayarak hemde savaşın içinde hissedersiniz kendinizi.diğer serilerde kara murat gibi kahramanlık yapmaktansa; birlik olarak savaşmanın zevkine varıyorsunuz tam olarak bu seride.gerek uzaktan gelen artilery veya mortar patlama sesleri, gerek nazilerin bağrışları, gerekse birliğinizdeki heyecanlı bağrışlar atmosferin içine sokuyor sizi.eski tip modern olmayan savaşın zevkine varıyorsunuz hakkaten. 7.1 kulaklık kullandığınızda sanki düşmanın nefesini ve sesini ensenizde hissedebiliyorsunuz aniden .pisikolojik heyecan basıyo hakkaten.black opps 3 e serisine kadar oyamış oyuncuyum onu da belirteyim.en beğenmediğim advanced warfare iken en beğendiğim her yönüyle cod 2 ve 4.yine de 2 ağır bastı türkçe yamayla oynayınca.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Torrent kırık :( . Yenileyebilir misiniz?
Güncel olması açısından repack sürümü ekledim, normalden farkı sadece düşük olan boyutudur.Geç cevap için kusura bakmayın, şimdiden iyi oyunlar.

Ekli dosyalar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt