Call of Cthulhu [CODEX] | Full indir | Torrent İndir | Hızlı İndir | Tek link | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ISKA

Seviye 13

Call of Cthulhu [CODEX]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: CODEX

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 11.7 GB

:pccikistarihi: 30 Eki 2018

:pcnot: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir.

:pcoyungoruntuleri:

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64 bits)
İşlemci: Intel Core i5-3450 (3.1 GHz)/AMD FX-6300 (3.5 GHz)
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: 2 GB, GeForce GTX 660/Radeon HD 7870
Boş Alan:13 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64 bits)
İşlemci: Intel Core i7-3820 (3.6 GHz)/AMD FX-8370 (4.0 GHz)
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: 4 GB, GeForce GTX 970/Radeon R9 390
Boş Alan: 13 GB kullanılabilir alan

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

tunahan43

Torrent-Oyun.com
güzel oyun gibi duruyor önceki oyunun remakesi galiba indiriyorum düşüncelerimi paylaşırım

ISKA

Seviye 13
güzel oyun gibi duruyor önceki oyunun remakesi galiba indiriyorum düşüncelerimi paylaşırım
Yok bu yeni. Önceki oyunu oynamıştım güzeldi de bir bölümde bug oldu ve devamını getiremeyince bırakmak zorunda kaldım. Beğeniceğini düşünüyorum.

Murusti

Torrent-Oyun.com
Bu oyun denuvo koruma sistemi kullanıyormuydu

Son düzenleme:

Murphy

Torrent-Oyun.com
Bu oyunu fuarda göstermişlerdi galiba gameplay videoları falan vardı.Ne çabuk kırılmış hayret.Mutlaka deneyeceğim teşekkürler.

ISKA

Seviye 13
İndirme hızında problem olursa mutlaka söyleyin. Alternatif torrentler ekleyeceğim ona göre.

tunahan43

Torrent-Oyun.com
indirdim 1 bölüm geçip sildim map yok oyunda galiba ingilizce olduğu içinde pek anlaşılmıyor çok fazla diyalog var ve vampyr gibi önemli anlamak türkçe yaması çıkarsa tekrar yüklerim çıkmazsa indirmeye değmez ingilizce bilenler direk oynasın güzel oyuna benziyor

Dark corners of the earth oyununu 8-9 kere bitirmiştim mükemmel oyundu tabi oyunda hatalar vardı :Daçıkcası işimede yarıyordu. Örneğin bi kapıyı dolanıp arkadan kilidini kaldırmama gerek kalmıyordu kapıya yanaşıyordum sağ doğru eğildiğimde kapının hafif içine giriyordum ve kilidi kaldırıyordum. :D

Bu oyunda güzele benziyor ama türkçe yaması olsa daha iyi olurdu. Şahsen aibell game localization firmasından umutluyum daha önce bu yapımcıların oyunlarına,sayelerinde türkçe dil desteği gelmişti.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt