Bxr1121 Altec Lansing Hoparlör Bas Sorunu

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Konu başlığındaki modelde hopörlere sahibim(2+1).Son zamanlarda sağ hopörlerden bass sesi gelmediğini farkettim sadece tiz sesi geliyor.Bugün şans eseri dolby access diye uygulama koyup müzik dinlerken sağ tarafdan bass gelmeye başladığını farkettim ilginç bir şekilde ama soldakine göre daha az geliyor(streo testleri yaptım).Sizce sorun ne olabilir?(Emektar bir hopörler 12 sene felan oldu alalı bu zamana kadar sağlam çalışıyordu.)

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Başlığı açıklayıcı yazmak sizin yararınıza.Lütfen forum kuralları gereği buna dikkat ediniz (düzeltildi).

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt