Bulletstorm: Full Clip Edition [PLAZA] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir |

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Bulletstorm: Full Clip Edition [PLAZA]
⠀⠀FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: PLAZA

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 9.69 GB

:pccikistarihi: 05.12.2017

:pcnot: 64 bit işletim sistemi ve DirectX 11 uyumlu ekran kartı gerektirmektedir.

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Terk edilmiş bir gezegene mecburi olarak ayak basmanın ardından Grayson Hunt, intikam almak ya da hayatta kalmak arasında zor bir seçim yapmak zorunda kalır. Suikastçı grubu Dead Echo'nun sürgüne gönderilmiş bir üyesi olan ve intikam ateşiyle yanan Grayson, kendisine ihanet eden komutanla yüz yüze geleceği ya da ekibinin gezegenden canlı olarak kurtulmasını sağlayacağı Stygia'da ekibini sahile vurmuş olarak bulur.

Bulletstorm kullanan tek oyunculu (ya da 30 rekabete dayalı skor tabanlı mücadeleden birisinde veya 12 yardımlı çok oyunculu harita ile) mücadele boyunca ustaca düşmanlarınızı öldürün: Bulletstorm, en yaratıcı veya hayal edilebilir şekilde öldürmeleriniz için sizi ödüllendiren, eşsiz "Skillshot" sistemi.

Bulletstorm: Full Clip Edition, mevcut eklentilerini ve ilave olarak Full Clip'e özel tamamen yeni içerikleri barındıran tam bir Bulletstorm deneyimidir!

:sistem_gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 (64 bit)

İşlemci: AMD A8-3850

RAM: 6 GB

Ekran Kartı: Radeon HD 6850

DirectX: Version 11

Boş Alan: 15 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 (64 bit)

İşlemci: Intel Core i5-760 / AMD Athlon II X4 645 AM3

RAM: 8 GB

Ekran Kartı: GeForce GTX 750 Ti / Radeon HD 7770

DirectX: Version 11

Boş Alan: 15 GB

:pcoyunfragmani:

https://www.youtube.com/watch?v=hGotUSR_Ss8​

Ekli dosyalar

Mecy

Do you kill on God's command?
Ynt: Bulletstorm: Full Clip Edition [PLAZA] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir |

plaza iyidir teşekkürler paylaşım için.

solayak27

İNTEL=NVIDIA
Ynt: Bulletstorm: Full Clip Edition [PLAZA] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir |

bu oyun daha önce çıktı bu yenimi yoksa remastered falan mı anlamadım ? grafiklerinde gelişme varmı ?

solayak27' Alıntı:
bu oyun daha önce çıktı bu yenimi yoksa remastered falan mı anlamadım ? grafiklerinde gelişme varmı ?
Bu sürümün çıkış tarihi 7 Nisan 2017. Oyun ilk olarak 2011'de çıktı sanırım. Oyuncuların yaptığı yorumlara bakılırsa grafikler iyileştirilmiş.

-GaMe OveR-

-GaMe OveR-

Teşekkürler...

Shuard

Torrent-Oyun.com

Bir an serinin 2.cisi çıktı diye sevinmiştim. Severek oynadığım bir oyun teşekkürler.

Harden#13

Dark Side !

ynsdmrl

Torrent-Oyun.com

Teşekkürler

Tolga7474

Torrent-Oyun.com

Teşekkürler eski oyunun Türkçe yamasınıda uydurdum oldu :)

Ferhat-34

Torrent-Oyun.com

Teşekkürler.ç

CS:GO Sunucumuz

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt