Bu Sistemin Ederi

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Re7olutioN

The Dark Knight
Intel i7 7700HQ 8 Çekirdek

Nvidia GTX 1050 4GB

16GB Ram

Cihazın markası: MONSTER.

Cihazın 1 yıl daha garantisi var + garantisi bitse dahi 6 ayda bir ücretsiz bakım hakkı bulunuyor.

ByBlaCk4

Software-Football-Game
3700 e aynı özellikte sıfır laptop almıştım,tabi o zamandan şimdiye kur değişti,4000tl ye pazarlık payı olcak şekilde satışa koyar 3500tl ye satarsın,tabi kurdan dolayı daha yüksek meblayada satılabilinir ama o kadar paraya ben olsam sıfır ürün alırım

Re7olutioN

The Dark Knight
Bu cihazın özelliklerinin aynısı Asus ve Casper marka bir cihaz gördüm ve fiyatı indirimli olarak 7Bin küsür TL idi. Bu cihaz bir ay içinde servise gidecek ve kasası baştan sona da değiştirilecek. Cihazı ben 4400'e almıştım onu yazmayı unutmuşum.

EXVOL

Torrent-Oyun.com
Acaba benim sistemin ederi nedir ?

İşlemci:Amd phenom II X4 970

Anakart:MSI 760GM-P23(FX) (MS-7641)

Ram: DDR3 6GB

Ekran kartı: Amd Radeon HD 7800 Series

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt