Bu sistemin ederi nedir

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

return26

Programlama ile ilgili PM atabilirsiniz
Arkadaşlar ön bilgi vereyim bu sistemle 2018'e kadar çıkan oyunların %90'nından fazlasını FULL GRAFİK hiç sıkıntı yaşamadan oynadım(GTA 5, BATTLEFIELD SERILERI, ASSASSIN CREED SERILERI, COD SERILERI DAHIL), bazı oyunlarda grafiği biraz kısmak zorunda kalmıştım.
Overclock HİÇ YAPILMADI.
Yeni sistem topladım, eskisini satacağım o yüzden kafamda 2000-2500tl gibi bir fiyat var. Sizin görüşlerinizi de merak ettim.

Ekran kartı: GTX 680 2GB 256 Bit
İşlemci: i7 3770k 8mb
Ram: 8GB
Güç kaynağı: 1050W
Anakart: Asus (özellikleri unuttum)

Son düzenleme:

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt