Bu sistem ile RDR 2 oynayabilir miyim yardımcı olursanız sevinirim

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Öncelikle iyi akşamlar sistemim ile RDR 2 oynayabilir miyim ? Oynarsam hangi ayarda oynarım ve tahmini kaç fps alırım ona göre indirmek istiyorum yardımınız için teşekkür ederim :)

RDR 2 Minumum gereksinimleri

These are the Red Dead Redemption 2 system requirements
(minimum)

• Memory:8 GB
  • Graphics Card:NVIDIA GeForce GTX 770M
  • CPU:Intel Core i5-2500K
  • Red Dead Redemption 2 File Size:150 GB

Benim PC

• Ram:8 GB
  • Ekran Kartı; GTX 1050Tİ 4 GB
  • CPU: İntel Core 2600
  • Boş Disk - 170 GB

Bu olayın konusu var ama cevaplayayım . 30 fps düzgün grafiklerle oynarsın yok 60 fps istiyorum dersen ayarları derdest edersen ( en düşük çözünürlük ayarlar hep LOW vs ) alırsın OC denemedim deneyebilirsin . Birde Render scale i kısarsan büyük performans artışı oluyor 45 civarı alabiliyorsun . İşin özü 1050 Tİ 1080p medium 30 fps limitinde kalıyor. İşlemcin konusuna bir şey diyemem ama kartın olayı bu

Bu olayın konusu var ama cevaplayayım . 30 fps düzgün grafiklerle oynarsın yok 60 fps istiyorum dersen ayarları derdest edersen ( en düşük çözünürlük ayarlar hep LOW vs ) alırsın OC denemedim deneyebilirsin . Birde Render scale i kısarsan büyük performans artışı oluyor 45 civarı alabiliyorsun . İşin özü 1050 Tİ 1080p medium 30 fps limitinde kalıyor. İşlemcin konusuna bir şey diyemem ama kartın olayı bu

teşekkür ederim

RUBENム

war. war never changes.
1080P Low ayarlarda oynayabilirsin. Eğer sorun yaşarsan çözünürlüğü düşürebilirsin.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt