Bu Sistem ile AC Odyssey %100 bitirmek /

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

SaNTıeR

I love Batman & Tomb Raider.
Aşarıdaki sistem ile 3 hafta gibi bir sürede 135 saat oynayarak Ana görev / Yan görev / DLC / Bütün soru işaretleri ve Belgeleri tamamladım.
Oyunu çok sevdim gamepad ile birde şu leş sistemde gerek 10 fps gerek 25 fps alarak bitirdim düşünceleriniz neler ?
işlemci : i5 - 3330
Ekran kartı : Hd 6570 2GB
Ram : 8Gb
SSD YOK
bandicam 2020-10-01 19-33-05-420.jpg

bandicam 2020-10-01 19-33-32-863.jpg

Son düzenleme:
Aşarıdaki sistem ile 3 hafta gibi bir sürede 135 saat oynayarak Ana görev / Yan görev / Bütün soru işaretleri ve Belgeleri tamamladım.
Oyunu çok sevdim gamepad ile birde şu leş sistemde gerek 10 fps gerek 25 fps alarak bitirdim düşünceleriniz neler ?
SSD YOK Ekli dosyayı görüntüle 240313
Ekli dosyayı görüntüle 240314
Kardeş öyle bir söyledin ki. Benim imzam da ki sistemim ile bu Oyunu yani Assassin's Creed oynayasım. Ben de bir ara oynadım. Ayarları düşüğe çekmeme rağmen sendeki FPS'leri sonrar bu FPS ile oynanmaz dedim ve bıraktım oynmayaı.
Kardeş imzam da ki sistemim ile Assassin's Creed Odyssey'i sende ki FPS'i almama rağmen oynayayım mı? Ne dersin?
Kardeş o kadar düşük FPS'te oynamakta zorlanmadın mı?

SaNTıeR

Kardeş öyle bir söyledin ki. Benim imzam da ki sistemim ile bu Oyunu yani Assassin's Creed oynayasım. Ben de bir ara oynadım. Ayarları düşüğe çekmeme rağmen sendeki FPS'leri sonrar bu FPS ile oynanmaz dedim ve bıraktım oynmayaı.
Kardeş imzam da ki sistemim ile Assassin's Creed Odyssey'i sende ki FPS'i almama rağmen oynayayım mı? Ne dersin?
Kardeş o kadar düşük FPS'te oynamakta zorlanmadın mı?
Zorlandım tabi bazı bölümleri nasıl geçtiğimi bilmiyorum ama oyunu çok sevmiştim zorda olsa bitirdim. Bazen gözlerim kan ağlıyacak hale geliyordu o fps'den
Sana kalmış ben gibi oynamayacaksan, hastası değilsen böyle açık dünyaların kendini yorma bence eziyete döner

burakol1

Torrent-Oyun.com
Bir sene oynadım oyun bitmedi artık isyan ederek silmiştim, lanet olsun böyle oyuna
manzaralar muazzam ama

RUBENム

war. war never changes.
Asıl amaç zevk almak ve bunu zaten başarmışsın o FPS'lere rağmen.

SaNTıeR

Bir sene oynadım oyun bitmedi artık isyan ederek silmiştim, lanet olsun böyle oyuna
manzaralar muazzam ama
Tek üzüldüğüm şey fotoğraf modunda wallpaper için fotoğraf çekememek gördüğüm oyun görüntüsü çok iyi değildi sonuçta :)
Asıl amaç zevk almak ve bunu zaten başarmışsın o FPS'lere rağmen.
Origins denedim birde mısır temasıda hoşuma gidiyor ama oyun zırt pırt kapanıp duruyor oynarken. Bi witcher 3 başlıyasım var herkes övüyor :) bakalım witcher 3 hoşuma gidecekmi biraz ön yargıyla başlıyorum.

burakol1

Torrent-Oyun.com
Benim grafikler de iyi değildi ama ona rağmen hoş duruyordu. Witcher serisini komple baştan oynuyabilirsin, hepsi ayrı sarıyor

Tek üzüldüğüm şey fotoğraf modunda wallpaper için fotoğraf çekememek gördüğüm oyun görüntüsü çok iyi değildi sonuçta :)
Origins denedim birde mısır temasıda hoşuma gidiyor ama oyun zırt pırt kapanıp duruyor oynarken. Bi witcher 3 başlıyasım var herkes övüyor :) bakalım witcher 3 hoşuma gidecekmi biraz ön yargıyla başlıyorum.
Oyun zevkine göre değişiyor AC yi bu fps ye rağmen oynadıysan eminim Witcher ı da severek oynarsın . Witcher gibi oyunlar chill şekilde oynanan oyunlar ben o yüzden ısınamadım Multiplayer ağırlıklı oynadığım için uzun süren film gibi hikayelerden hep kopuyorum ciddiye alamıyorum benim işim daha çok oynanış ve sunduğu mekanikler yani Single da olsa strateji tipi oyunları çok rahat oynayabiliyorken Witcher RDR 2 gibi oyunlarda max 1 saat zorlarsam 2 saat oynayabiliyorum tabi oyun olarak çok fazla seçeneğim olduğu için böyle, zaman yok ben bulamıyorum yani . Titanfall 2 yi çok zevk alarak bitirmişmişimdir. Oynamadıysan öneririm.

SaNTıeR

Benim grafikler de iyi değildi ama ona rağmen hoş duruyordu. Witcher serisini komple baştan oynuyabilirsin, hepsi ayrı sarıyor
The Witcher 3 ü 2/3 Saat kadar bi denedim fps daha oynanabilir düzeyde kontrol bakımından çok itici geliyor biraz daha zorlayacağım kendimi sırf herkes övüyor diye ama kamera çevirmesi, Witcher sens'deyken ki kamera hareketleri, koşması, zıplaması, ata binmesi oyun 2015 yılından kaldığındanmıdır bilmem kusurlu geldi :)
Oyun zevkine göre değişiyor AC yi bu fps ye rağmen oynadıysan eminim Witcher ı da severek oynarsın . Witcher gibi oyunlar chill şekilde oynanan oyunlar ben o yüzden ısınamadım Multiplayer ağırlıklı oynadığım için uzun süren film gibi hikayelerden hep kopuyorum ciddiye alamıyorum benim işim daha çok oynanış ve sunduğu mekanikler yani Single da olsa strateji tipi oyunları çok rahat oynayabiliyorken Witcher RDR 2 gibi oyunlarda max 1 saat zorlarsam 2 saat oynayabiliyorum tabi oyun olarak çok fazla seçeneğim olduğu için böyle, zaman yok ben bulamıyorum yani . Titanfall 2 yi çok zevk alarak bitirmişmişimdir. Oynamadıysan öneririm.
Titanfall 2'yi bitirelim çok oldu bir dönem çıkan her oyunu oynuyordumda. şuan vakit bolluğundan açık dünyaları sarmayı düşünüyorum.

Web sitesi
www.facebook.com
Aşarıdaki sistem ile 3 hafta gibi bir sürede 135 saat oynayarak Ana görev / Yan görev / DLC / Bütün soru işaretleri ve Belgeleri tamamladım.
SSD YOK Ekli dosyayı görüntüle 240313
Ekli dosyayı görüntüle 240314
Kardesım sana helal olsun vala nasıl zevk alarak oynadın youtubeden seyrettım senın pc nin sistem gereksinimleriyle cok kotu kasıyor ben ızlerken kanser oldum afedersın vala helal olsun sana allah ınsallah sana guzel bir pc nasıp eder

SaNTıeR

Kardesım sana helal olsun vala nasıl zevk alarak oynadın youtubeden seyrettım senın pc nin sistem gereksinimleriyle cok kotu kasıyor ben ızlerken kanser oldum afedersın vala helal olsun sana allah ınsallah sana guzel bir pc nasıp eder
Kasıyor demeyelim fps düşüklüğü o :D hiç 60 fps falan oynamadığım için bu hali garip gelmiyor bana sanki hep böyleymiş gibi kanser ettiği oldu ama bi şekil geçiliyo

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt