Bu anakartı daha yüksek anakart ile degiştirebilirmiyim ?

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Beyler resimdeki anakartta gt320m ekran kartı var ben bu anakartın aynısının üst modellerini nasıl bulabilirim ? Ekran kartının da üst modeli monteli olan anakartı ?

Ekli dosyalar

Yav arkadaş gt320m sence mxm 3.0 slotlu mu bi bilgi duymuşsunuz ne olduğu önemli değil paylaşayım diye paylaşıyorsun. Gt320m değişmez dostum
Dostum neden ortamı geriyorsun ? cevabım yanlış bilgilendirmeye çünkü aynı yıl çıkan GTX 470 M de bu slotu destekleyebiliyor ki yanlış anlaşılma dahi olsa böyle bir tepki verilmez, gerek yok.

amazon123

Torrent-Oyun.com
Dostum neden ortamı geriyorsun ? cevabım yanlış bilgilendirmeye çünkü aynı yıl çıkan GTX 470 M de bu slotu destekleyebiliyor ki yanlış anlaşılma dahi olsa böyle bir tepki verilmez, gerek yok.
Ortamı germek gibi bir amacım yok. Gt320m destekler diyorsun akla mantığa yatkın bir şey olmadığı için yanlış bilgilendirdiğini söylüyorum sen bunu söylediğinde arkadaş oturup bunu araştıracak heveslenecek gt470m aynı yıl çıkan bir seri olmadığı gibi 470m ile 320m i ayıramamakta bilgin hakkında soru işareti yaratıyor. Yine de sen bilirsin değiştirebileceği alternatifleri de at arkadaşa da bir iki saat vakit kaybedip araştırsın.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt