BRIGHT MEMORY: INFINITE (+UPDATE 1-8) [CODEX] (+Repackler) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Bright Memory - Infinite KAPAK 99.png

BRIGHT MEMORY: INFINITE [CODEX]
(+Repackler Çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: - Steam
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: - 11,7 GB

:pccikistarihi: -12.11.2021

:psnot: 64 bit işlemci ve Windows 10 işletim sistemi gerektirir!

türkçe.png
GPT-3 YAPAY ZEKA TR YAMASI:
Link.gif

updateler2.png
Link.gif

:psnot: İndirdiğiniz oyunlarda her türlü sorumluluk size aittir.Korsan kullandığınızı unutmayınız.

Satın almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

https://store.steampowered.com/app/1178830/Bright_Memory_Infinite/

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

Hikaye

2036 yılında, dünyanın dört bir yanında göklerde bilim adamlarının hiçbir açıklama bulamadığı garip bir fenomen meydana geldi. Doğaüstü Bilim Araştırma Organizasyonu (SRO), bu fenomeni araştırmak için çeşitli bölgelere ajanlar gönderdi. Yakında bu garip olayların arkaik bir gizemle bağlantılı olduğu keşfedildi - iki dünyanın henüz bilinmeyen tarihi, gün ışığına çıkmak üzere...

Oynanış

Bright Memory: Infinite , yüksek oktanlı bir deneyim sunmak için FPS ve aksiyon türlerini birleştirir. Düşmanlarınız üzerinde muhteşem kombinasyonlar ortaya çıkarmak için mevcut becerileri ve yetenekleri karıştırın ve eşleştirin. Güvenilir kılıcınız, düşman kalabalığını yarıp geçmenize ve hatta silah seslerini püskürtmenize izin verir. Oyunda karşınıza çıkan silahlar çeşitli mühimmatlarla özelleştirilebiliyor. Durumunuza uygun yangın bombaları, yapışkan el bombaları, güdümlü füzeler ve daha fazlası arasından seçim yapın.

Gelişim

FYQD-Studio tarafından oluşturulan Bright Memory: Infinite, popüler Bright Memory'nin devamı niteliğindedir. Bununla birlikte, devam filmi, yeni oluşturulan geliştirilmiş savaş sistemi ve seviye tasarımı ile birlikte tamamen yeni bir dünyaya sahiptir.

Awc8O8td_400x400.png

Geliştirici Yorumu

Bright Memory: Infinite için oyunculara daha tatmin edici bir deneyim sunmak için içerik eklemeye odaklanmak istedim. Sonuç olarak, geliştirme, Bright Memory'den üç kat daha uzun sürdü. Bu süreç, zaman ve finansal kısıtlamalarla uğraşırken nasıl güçlü bir oyun yaratılacağını öğrenmemi sağladı. Oyun boyunca unutulmaz bir deneyim sunmak için bana sunulan teknoloji ve kaynakları en üst düzeye çıkarmanın yollarını düşünmek için çok zaman harcadım. Bu nedenle, Bright Memory: Infinite, FYQD Studio'nun büyümesinin doruk noktasını temsil ediyor. Son olarak, tüm küresel ortaklarıma ve bana teknik destek sağlayanlara minnettarlığımı ifade etmek istiyorum.

YETİŞKİN İÇERİK AÇIKLAMASI
Geliştiriciler içeriği şu şekilde tarif ediyorlar:
Bu Oyun, her yaşa uygun olmayan veya görüntülenmeye uygun olmayan içerikler içerebilir.

:sistem_gereksinimleri:
ınfinite.png

:oyunfragmani:

FULL OYNANIŞ VİDEOSU

İlk 2 torrent hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecekler).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.
Yeni eklendikleri için hızları düşük olabilir, SABIRLA indiriniz.Ayrıca Utorrent yerine
Qbittorrent'e geçmeniz önerilir.

CHROME TEHLİKE UYARISI VERİYORSA ÇÖZÜMÜ İÇİN TIKLAYINIZ!

NEDEN QBITTORRENT KULLANMALIYIM? (DETAYLI ANLATIM İÇİN TIKLAYINIZ!)

updateler2.png

UPDATE 1'DEN UPDATE 8'E KADAR TÜM UPDATE'LER EKLENMİŞTİR!
Link.gif

Bright Memory - Infinite 002 512 x 512 PNG.png

⬇️
SONDAKİ TORRENT OYUNUN UPDATE 8'E KADAR GÜNCELLENMİŞ HALİDİR!

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Oynayin oynattirin bu oyunu. Demosu muazzamdi.
Hocam aklıma bir şey takkıldı, izninle sormak istiyorum.Şimdi bu Steam vb. platformlarda 2 saat deneme süresi var diye biliyorum.Bu oyun da hızlı oynarsan 1,5-2 saatte bitebilecek bir oyunmuş ya (videolara göre).Şimdi ben 2 saati geçmeden bitirirsem iade edebiliyor muyum? Bu nasıl bir çelişki böyle. :)

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

MuratTamer

Darth Vader
Hocam aklıma bir şey takkıldı, izninle sormak istiyorum.Şimdi bu Steam vb. platformlarda 2 saat deneme süresi var diye biliyorum.Bu oyun da hızlı oynarsan 1,5-2 saatte bitebilecek bir oyunmuş ya (videolara göre).Şimdi ben 2 saati geçmeden bitirirsem iade edebiliyor muyum? Bu nasıl bir çelişki böyle. :)
Ahhhhahh :D :D dogru soyluyorsun hocam hic aklima gelmemişti acikcasi. Onun onlemini almislardir bence ya. İki saat kurali gecerliyse bu oyunda da komik olur :D

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Maalesef iade edebiliyorsunuz. Indie oyun geliştiricilerini çok etkiliyor, birçok indie geliştiricinin sırf iade sistemi yüzünden Steam'i bıraktığını hatta birkaç kişinin oyun geliştirmeyi bıraktığını da görmüşlüğüm var. İade konusunda tek engel üst üste yaparsanız kısa süreli mağaza banı yiyorsunuz bittiğinde yine tekrar edebiliyorsunuz. Bu sorunu çözmek için yapabilecekleri şey ya başarımları takip edecekler, oyun sonu başarımını aldığınızda iade kalkıyor olacak ya da geliştirici kendi oyun süresini söyleyecek ve ona oranla iade süresi ayarlanacak. Benim aklıma bunlar var ama illa başka yöntemler de düşünülebilir.

merhaba yeni üye oldum oyunun steam rip sürümü çıktı ekleyebilir misiniz oyunu indirmem gerekiyor Şimdiden elinize sağlık diliyorum :)

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
merhaba yeni üye oldum oyunun steam rip sürümü çıktı ekleyebilir misiniz oyunu indirmem gerekiyor Şimdiden elinize sağlık diliyorum :)
Eklendi, iyi oyunlar. :))

güncelleme.png

Oyunun DODI Repack versiyonu ile kurulum gerektirmeyen setup'sız Steam-Rip versiyonu eklenmiştir.
İyi oyunlar herkese.

》》[7,8 GB_DODI] Bright Memory Infinite - Ultimate Edition (Build 7701725).torrent
》》[12,2 GB_Steam-Rip (setup'sız)] Bright Memory Infinite - GOLD EDITION.torrent
1636805723544.png

Ekli dosyalar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt