Torrent-Oyun | BREATHEDGE (v1.0.0.0) [CODEX] (+Repack'ler) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Breathedge.png

BREATHEDGE [CODEX]
(+Repack'ler)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: Steam (v1.0.0.0)
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: 7,6 GB (Repack'lerde daha düşük)

:pccikistarihi: 25.02.2021

:psnot: 64 bit işletim sistemi ve Windows 10 gerektirir!

türkçe.png
TÜRKÇE Alt yazı destekli

İndirdiğiniz oyunlarda her türlü sorumluluk size aittir.Korsan kullandığınızı unutmayınız.

Satın almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:
https://store.steampowered.com/app/738520/Breathedge/

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:
BREATHEDGE

Breathedge, dış uzayda geçen alaycı bir hayatta kalma macera oyunudur. Büyükbabasının küllerini galaktik bir cenazeye taşıyan ve birdenbire kendini evrensel bir komplonun tam ortasında bulan Adam adında sıradan bir adamı canlandır.

Uzaya Hoş Geldin!

Büyük bir uzay cenaze gemisi, engin uzayda bir kaza geçirir ve ardında bir enkaz, tabutlar, ölü yolcular ve seni bırakır. Yıldızlararası bu çöplükte hayatta kalmaya çalış, küresel bir komployu ortaya çıkar, prensesi kurtar ve klavyenin tuşlarına basarak etrafta dolaşırken parmaklarını kırmamaya çalış (yoğun pratik için ekranını açık tutman tavsiye edilir.)

Ürettiğin çöplerle uzayı kirlet

Atalarımızın elinde hiç elektrik bandı olmadığı için gelişmeleri uzun zaman aldı. Fakat sende var ve nasıl kullanıldığını biliyorsun. Bu büyülü maddeyle birçok farklı işe yaramaz nesne üretip onları hava kilidinden uzaya atabilirsin. Üretebileceğin yararlı şeyler de var tabii ama dikkatli ol, bunları üretmek oyunu bitirmene neden olabilir.

Tamir ve Dekore Et

Tüm komşuların, ölü taklidi yapmaktan başka bir şey yapmadan boşlukta süzülürken, elindeki çeşitli aletler ve teçhizatlar, gelmiş geçmiş en gürültülü komşu olmanı sağlayacak. Eşsiz bir uzay istasyonu yarat, oksijen ve elektrik sağla, güneş panellerinden hamster çiftliğine envaiçeşit ekipmanla donat ve her türden çerçöple bir araya getirdiğin mobilyaları kullanarak uzay istasyonunu gerçek bir bekar evine dönüştür.

Düt! Düt!

Evet doğru duydun, bu şahsi aracının kornası! Bunun dışında, küçük bir roket üretebilir, ölülere binebilir veya büyük bir uzay gemisi inşa edebilirsin. Araçlar daha hızlı hareket etmene, engellerden kaçınmana ve kafa kafaya bir çarpışmadan sonra ölüm ekranını görmene yardımcı olur.

Giriş, Sonuç ve Diğer Saçmalıklar

Uzayda hayatta kalmak eğlencelidir, bir hikâyeye bağlı kalarak hayatta kalmak daha da eğlencelidir çünkü çünkü senaristleri kızdırmak için bütün hikâyeyi atlayabilirsin! Breathedge, çok sayıda kara mizah öğesi, alaycı diyalog, ölümsüz bir tavuk, çılgın bir düşman, kötü animasyonlara sahip ara sahneler ve mükemmel bir oyunu mükemmel yapan diğer tüm özellikleriyle birlikte harika bir hikâye sunuyor.
:sistem_gereksinimleri:
1614461408149.png

:oyunfragmani:

FULL OYNANIŞ VİDEOSU

:psnot:

İlk 2 torrent hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecekler).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.

Breathedge_FitGirl_Repack.png
Breathedge - [DODI Repack].png

logoa.jpg

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

RhymeRTR

Herkesin içinde doğru olana eğri bakan bir göz var
öyle bi açıklaması var ki efsane bir oyuna benziyor umarım beklediğimi bulurum, beğenirsem zaten direk alıcam tr altyazısı da var fiyatıda çok düşük almamak ayıp olur

Diceman

Torrent-Oyun.com
Accayip matrak bir oyun subnautica'nın uzayda geçeni gibi.. ama çok esprili; ölümsüz tavuk nedir arkadaş!
dün alfa versiyonunu indirmiştim hemen sillip bunu yüklüyorum.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Oynayacak oyun bulamasaydım gerçekten bu oyuna başlardım arkadaşlar, o kadar ilgi çekici bir konusu ve dünyası var.Bu tür hem ciddi prodüksüyonlu hem de espirili bir anlatım dili olan bir oyun, kırk yılda bir gelir bu piyasaya.O yüzden denemenizi tavsiye ederim.Oyun Türkçe olduğu için daha rahat kavrarsınız bu arada.

koca kafa

Her şeyi salla ama çayı demle hacı
Oynayacak oyun bulamasaydım gerçekten bu oyuna başlardım arkadaşlar, o kadar ilgi çekici bir konusu ve dünyası var.Bu tür hem ciddi prodüksüyonlu hem de espirili bir anlatım dili olan bir oyun, kırk yılda bir gelir bu piyasaya.O yüzden denemenizi tavsiye ederim.Oyun Türkçe olduğu için daha rahat kavrarsınız bu arada.
normalde denemezdim ama yorumundan sonra şans vermeyi düşünüyorum teşekkürler :)

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
normalde denemezdim ama yorumundan sonra şans vermeyi düşünüyorum teşekkürler :)
Rica ederim dostum, oyunu oynamadım ama oynanış videosundan izlediğim kadarıyla ve okuduğum kadarıyla farklı bir oyunmuş.Bu da bana göre denenmesi için yeterli bir sebep.Az önce Metacritic puanına baktım, o da gayet iyi görünüyor.

1614523687597.png

Dodi repack'te her oyuna girdiğimde ayarlar ve save sıfırlanıyor. Deneyen var mı hiç ?

InsTanTdEaTh

|ή∫τάήт▪▪Đэάтн

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt