Torrent-Oyun | BPM: BULLETS PER MINUTE [Haoose] (+Repack'ler) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
BPM kapak 2.1.png

BPM: BULLETS PER MINUTE [Haoose]
(+Repack'ler)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: Steam
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: 13,5 GB

:pccikistarihi: 15.09.2020

:psnot: 64 bit işletim sistemi gerektirir!

Satın almak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz:
https://store.steampowered.com/app/1286350/BPM_BULLETS_PER_MINUTE/#:~:text=BPM: BULLETS PER MINUTE on Steam&text=BPM is a rhythm-action,can lead to your death.

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

Fight as a mighty Valkyrie to repel the forces of the underworld from invading the world of Asgard.

Gameplay

In BPM, all of your actions and the actions of your enemies are tied to the beat of the music. Your enemies perform a dance-like sequence of attacks to an epic rock opera. BPM is inspired by retro shooters of the 90’s. It is fast, frenetic and rhythmical. You can double jump, dash, rocket jump and bunny hop to evade your opponents.

Your goal is to reach the end of randomly generated dungeons, collecting different weapons, abilities and items each time you play. These weapons and abilities can radically alter the way you play, making each playthrough unique.

You must defeat 7 bosses to reach the final boss. Each boss moves and attacks in a unique way that you must learn to exploit if you want to succeed. Some attacks require you to jump over fields of lava, some to dodge fast projectiles, some to hold fast for a beat.

Features:

Shoot, jump and dodge to the beat while battling hordes of enemies.
Fight powerful bosses in challenging boss battles that will push you to the edge.
Explore randomly generated dungeons.
Choose from 5 different characters with unique strengths and weaknesses.
Wield a powerful arsenal of weapons, all with different behaviour for firing and reloading to the beat of the soundtrack.
Battle a diverse array of enemies, each with unique rhythmic behaviours.
Get overpowered and fire shotgun rockets while flying through the air.
Utilize abilities that radically alter the way you play the game, from teleport to freezing bolts.
Equip over 40 items that buff your character in unique and interesting ways.
Experience an epic rock opera soundtrack.
Challenge modes for extra gameplay.

:sistem_gereksinimleri:
Screenshot_5.png

:oyunfragmani:

UZUN OYNANIŞ VİDEOSU

NOT:
İlki hariç diğerleri repack sürümlerdir.Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Ben oynadım ve aşırı zevk aldım. Normal DooM'dan çok daha zor. Bir çok sayıda üst seviye şeytan arka arkaya geliyor ( DooM : Eternal'daki boss şeytanlardan bir kaç tanesi aynı anda mesela ) ve hikaye'yi çok ilginç bir yere çektiler. DooM ve DooM : Eternal'ın iki hikayesini de o kadar güzel birbirine bağladı ki , hem gameplay olsun hem hikayesinin gelişimi olsun bayağı bir etkilendim. En yakın zamanda kıralması dileğiyle buraya spoiler paylaşmıyorum. Şahsen gameplay'inin tadından geçilmiyor zaten ama , bir DooM oyununun hikaye kısmının bile bu kadar ilgi çekici olması beni şaşırttı. Adamlar hakkını vermişler DLC'nin diyebilirim. Her kuruşuna deydi.

Bu arada konudan çok saptım , paylaşım içinde teşekkür ederim. İndiriyorum şuan, bir elden geçirdikten sonra buraya daha detaylı bir analiz atarım. Eğer oyunun ritim kısmı zannettiğim kadar gameplay'i etkiliyorsa, DooM'dan bambaşka bir zevk sunacağına eminim.

Son düzenleme:
Wow wow wow. Önceki yorumumu editleyeceğimi söylemiştim ama oyun zannettiğimden daha ilginç bir hal aldığı için ayrı bir yorum gerektirdiğini düşündüm.

İlk önceki izlenimlerimizin uzaktan yakından alakası olmadığını rahatça söyleyebilirim. Oyun daha çok Binding of Isaac'in FPS ve ritmik versiyonuna benziyor. BKNZ:

Binding of Isaac oynayanlarınız bilir. Oyuna hiçbir şeysiz Isaac olarak başlıyorsunuz. Tamamen rastgele (Her oynayışınızda RNG: yani Rastgele numara jeneratörü denilen bir mekanizma yardımı ile) bir zindanda ilerlemeye çalışıyorsunuz. Her Zindan'ın sonunda o zindan'in Boss'u var. Onu yendikten sonra bir sonraki zindana geçme hakkı kazanıyorsunuz. Aynı Binding of Isaac'te olduğu gibi, silah, istatiktiksel gelişmeler ( Can, Dayanıklılık, hız vs) kazanarak oyunu kolaylaştırabiliyorsunuz.

Oyunda 5 farklı karakter mevcut ama hepsi oyunun başında açık değil. Zamanla belli kademelerden geçerek onları açma hakkına sahip olabiliyorsunuz.

Oyunun en can alıcı noktası ise ritim. Bütün oyun ritim etrafında dönüyor. DooM'daki gibi arka planda sizi yerinizden hoplatacak Rock ve Metal şarkılar çalıyor. DooM'dan en büyük farkı ise bu çalan şarkının oyunu dikte etmesi. Ateş etme hızınız arka planda çalan şarkının (BPM: Beats Per Minute) Dakikadaki Ritim Sayısına göre değişiyor. Şarkının ritmiyle ateş ediyorsunuz , şarkının ritmiyle mermi dolduruyorsunuz ve canavarlar size şarkının ritmiyle saldırıyorlar. Herşey ritme dayalı. Tamamen yeni bir konsept bence FPS camiaasında. Üstelik her oynayışınızda farklı bir zindan gelmesi, ve oynanabilecek 5 farklı niteliklerde karakterlerin olması, oyunun yaşam süresini epey bir uzatıyor. Tabi eğer ritimle uğraşamam diyorsanız, onu kapatmanın yolu da var. Binding of Isaac / DooM karışımı birşey'e dönüşüyor oyun o zaman. Ama ritim faktörü oyunu diğer oyunlardan ayıran ve eşsiz kılan bir faktör olduğunu düşünüyorum ve iptal etmemenizini tavsiye ederim.

İlk görüşlerim bunlardı, bence her DooM ve Dungeon Crawler tarzı sevenlerin denemesi gereken bir oyun!

Biraz geç gelmesinin sebebi de bilgisayarımı Win 10'a formatlamak zorunda kalmam oldu. Başka türlü açamadım oyunu malesef. Win 7'yi bırakmak kolay olmadı ama zamana uymanın vaktide gelip geçmişti bile.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Wow wow wow. Önceki yorumumu editleyeceğimi söylemiştim ama oyun zannettiğimden daha ilginç bir hal aldığı için ayrı bir yorum gerektirdiğini düşündüm.

İlk önceki izlenimlerimizin uzaktan yakından alakası olmadığını rahatça söyleyebilirim. Oyun daha çok Binding of Isaac'in FPS ve ritmik versiyonuna benziyor. BKNZ:

Binding of Isaac oynayanlarınız bilir. Oyuna hiçbir şeysiz Isaac olarak başlıyorsunuz. Tamamen rastgele (Her oynayışınızda RNG: yani Rastgele numara jeneratörü denilen bir mekanizma yardımı ile) bir zindanda ilerlemeye çalışıyorsunuz. Her Zindan'ın sonunda o zindan'in Boss'u var. Onu yendikten sonra bir sonraki zindana geçme hakkı kazanıyorsunuz. Aynı Binding of Isaac'te olduğu gibi, silah, istatiktiksel gelişmeler ( Can, Dayanıklılık, hız vs) kazanarak oyunu kolaylaştırabiliyorsunuz.

Oyunda 5 farklı karakter mevcut ama hepsi oyunun başında açık değil. Zamanla belli kademelerden geçerek onları açma hakkına sahip olabiliyorsunuz.

Oyunun en can alıcı noktası ise ritim. Bütün oyun ritim etrafında dönüyor. DooM'daki gibi arka planda sizi yerinizden hoplatacak Rock ve Metal şarkılar çalıyor. DooM'dan en büyük farkı ise bu çalan şarkının oyunu dikte etmesi. Ateş etme hızınız arka planda çalan şarkının (BPM: Beats Per Minute) Dakikadaki Ritim Sayısına göre değişiyor. Şarkının ritmiyle ateş ediyorsunuz , şarkının ritmiyle mermi dolduruyorsunuz ve canavarlar size şarkının ritmiyle saldırıyorlar. Herşey ritme dayalı. Tamamen yeni bir konsept bence FPS camiaasında. Üstelik her oynayışınızda farklı bir zindan gelmesi, ve oynanabilecek 5 farklı niteliklerde karakterlerin olması, oyunun yaşam süresini epey bir uzatıyor. Tabi eğer ritimle uğraşamam diyorsanız, onu kapatmanın yolu da var. Binding of Isaac / DooM karışımı birşey'e dönüşüyor oyun o zaman. Ama ritim faktörü oyunu diğer oyunlardan ayıran ve eşsiz kılan bir faktör olduğunu düşünüyorum ve iptal etmemenizini tavsiye ederim.

İlk görüşlerim bunlardı, bence her DooM ve Dungeon Crawler tarzı sevenlerin denemesi gereken bir oyun!

Biraz geç gelmesinin sebebi de bilgisayarımı Win 10'a formatlamak zorunda kalmam oldu. Başka türlü açamadım oyunu malesef. Win 7'yi bırakmak kolay olmadı ama zamana uymanın vaktide gelip geçmişti bile.
İnceleme yazısı için çok teşekkür dostum.Oyunun Metacritic'ine bakıp (73 - 8.3) 2. plana atmıştım ama senin yorumunla birlikte oynanması gereken olduğunu düşünmeye başladım.DOOM tarzı oyunları çok severim.DOOM'dan bahsederken hep Shadow Warrior 2 örneğini de veriyorum.Geçenlerde GhostRunner'ı oynadım, o da biraz bu tarza giriyor ama ondaki fark Hotline Miami gibi hızlı ve taktiksel oynamak gerekiyordu.Bu arada Win10'a geçmene sevindim.Ben de zamanında Win7'de kalacağım diye direnmiştim ama daha sonra bi' şekilde geçebilmiştim.Zor bela uzun yıllar sonrası kurulan bir düzeni bozmak kolay olmuyor maalesef. :)

DOOM'a benzer tarzda Hellbound isminde bir oyun daha var ama ne kadar çeşitli bir oyundur orasını bilmiyorum.Kısa bir oyunmuş zaten.

Geçenlerde GhostRunner'ı oynadım,]
Öncelikle ne demek, sizin sarf ettiğiniz enerjinin yanında bir hiç kalır.

Ayrıca bana hatırlattığınız için çok ve çok teşekkür ederim. Şimdi Ghostrunner'ı birde Win10'da deneyelim. Hiç bir sorunsuz çalışacağından adım gibi eminim. Ne zamandır merakla beklediğim bir oyun kursağımda kalmıştı. İnşallah şimdi çalıştıracağım ^^

Şimdiden ayrıca size BPM'de iyi eğlenceler.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt