boyut küçültme

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gizliaadam

Torrent-Oyun.com
arkadaşlar arkadaşıma extreme 17 atıcam ancak 8gb benim usb 7.21.bu boyutu düşürebilirmiyiz rar programı var.başka varmı

Ynt: boyut küçültme

gizliaadam' Alıntı:
arkadaşlar arkadaşıma extreme 17 atıcam ancak 8gb benim usb 7.21.bu boyutu düşürebilirmiyiz rar programı var.başka varmı
Maalesef öyle birşey yapabileceğini sanmıyorum. Belki şöyle olabilir dosyayı rar yap birkaç parçaya ayır belki olur.

FirstDr3aM

Torrent-Oyun.com
Ynt: boyut küçültme

7zip veya PowerArchiver işini görür gibi Kardşm.!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt