boyum uzar mı ?

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emremremre987

Torrent-Oyun.com
16 yaşındayım bu sene 17 ye gireceğim boyum 1.67 babamın boyu 1.80 annemin 1.60 daha uzar mıyım uzarsam tahmini ne kadar uzarım ?

BlackPanther

Torrent-Oyun.com
18 e kadar uzayabilirsin ama ne kadar boy atacağın genlerinle alakalı bir şey yani onu anca Allah bilir ama spor ve kemiklere yarayan şeyler tüketirsen boyuna yardımcı olur :)

BlackAncalagon

Çay içen adamdan zarar gelmez.
erkeksen 20'ye kadar yolu var tabi spor yaparakda ekstra +1+2 cm uzama imkanın olabilir.

Sekar

Baykuştan Korkumuz Yok! Biz Ki, Şahinler Sürüsü.
Bu saatten sonra spor aldığın gıdalar felan çok etki etmez belki 170 cm ye kadar çıkabilirsin. Doktora git orda kemik ölçümü yapıp yapısına göre karar veriyorlar uzar mısın uzamaz mısın. Burası bir forum dostum en çok spor yap şunları ye felan diye tavsiye gelir ve bunların hepsi hayal ürünü boş şeyler. Senin yaşın artık bunların etkisini görmek için geçmiş. Bu tür sağlık soruları için sağlık kurumlarına başvurman lazım yada bunlara yönelik forumlara araştırmalara bakman lazım. Oyun forumu burası :D

FeaRimbor

Altın olan her şey parıldamaz.
Hormon tedavisi ile 22 li yaşlara kadar uzayabilirsin diye biliyorum.
Doğal olarak uzayadabilirsin uzamayadabilirsin genlerle alakalı.

Kaan1840

Torrent-Oyun.com
16 yaşındayım bu sene 17 ye gireceğim boyum 1.67 babamın boyu 1.80 annemin 1.60 daha uzar mıyım uzarsam tahmini ne kadar uzarım ?
20 Yaşına kadar boyun uzar ama ne akdar uzar bilemeyiz ama şöyle birşeyde var sen kendini nasıl geliştiriyon eğer spora gidip ağırlık kaldırıp, kendini zorluyorsani o tür şeyler çok yapıyorsan boyunun uzamasını azaltır.

emremremre987

Torrent-Oyun.com
18 Yaşındayım, hala daha boyum uzuyor.:))
boyum 16 yaşındayım 18 e 19 a kadar 8-9cm uzasa on numara olacak benim yediğim eti yoğurdu peyniri boyu uzatır dedikleri ne varsa yediğim şeyleri kimse yememiştir yok birader boyum hala 167 yaşım daha fazla ilerlediğinde uzama yavaşmı oluyor yoksa yine senede 5-6cm falan uzarmıyım ?

195

Emektar
Anneye mi babaya mı çektiğin önemli burada.Yaşın gereği düzenli beslenirsen daha uzarsın ancak çay çok içiyorsan bu uzamanı engelleyebiliyormuş.Bir aralar günde en az 2 demlik içiyordum (oha kendime ;D ) o aralar uzamam durdu.Şuan da bıraktım çayı kemiklerimde uzamanın verdiği ağrıyı hissedebiliyorum.Yani doğru olabilir çay konusu.

|Sack|

BedirhanReyiz Came to game
Ben 13 yaşındayım 1.65 falanım beyler sizce bende uzar mıyım?

Gregoryen

Atatürk'ün ışığı altında!
20 yaşındayım, boyum 2,00m. Ne kadar uzayacağın genlerinle alakalı genin de 3 metre varsa 3 metre uzarsın.

Relmon

Her türlü Yardım için P.M atabilirsiniz.
Dostum bende 16 yaşındayım boyum 1.71 Kendini kısa görüyorsan yanılıyorsun. Ortalama bir boy sahibisin. Ben yerine göre uzun yerine göre kısa görüyorum kendimi. Hala boyumun uzadığını hissedebiliyorum. Beslenmene dikkat edersen iyi olur.

2 metrede zor oluyordur günlük yaşamda.
"Yok abi ben bağdaş kurmayayım böyle iyiyim."

c3kic

Torrent-Oyun.com
ben o yaştayken 175 dim hala aynıyım yaş 21 oldu sağlıklı olda gerisi önemli değil aslanım

Gregoryen

Atatürk'ün ışığı altında!
2 metrede zor oluyordur günlük yaşamda.
Hayır diyebilirim. 2 metreyim fakat bir fazla kiloluyum "hayvan gibiyim" kelimesi tam bana uyumlu. Bağdaç kurmak gibi şeyler biraz zorluyor ayaklar hemen uyuşuyor. Fakat genel olarak uzun ve kalıplı olmaktan çok memnunum. Biraz farklıyım bu hoşuma gidiyor.

Kaan1840

Torrent-Oyun.com
Anneye mi babaya mı çektiğin önemli burada.Yaşın gereği düzenli beslenirsen daha uzarsın ancak çay çok içiyorsan bu uzamanı engelleyebiliyormuş.Bir aralar günde en az 2 demlik içiyordum (oha kendime ;D ) o aralar uzamam durdu.Şuan da bıraktım çayı kemiklerimde uzamanın verdiği ağrıyı hissedebiliyorum.Yani doğru olabilir çay konusu.
Bide şeylede alakası var, 20 yaşının altında spora gidip ağır şeyler kaldırıyosan, vücüt yapmaya çalışıyorsan onlarda boyunun uzamasını engelliyor bir nevi.

ayguzel03

Torrent-Oyun.com
aile fertlermizin boyu ortalama aynı merak etme 21 22 yaşına kadar uzarsın eğer kendini eksin hissediyosan basketbol ve yüzme imkanın varsa degerlendır bi anda uzamaya başlıcan ben gibi 10 cm falan atarsın 1 yılda boyum 192ydi bi ara sonra çektimmi sıcak suylamı yıkandım ne oldu bılmem 190 civarıyım şuan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt