Borderlands Serisi ?

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

BayLord51

Torrent-Oyun.com
Borderlands 3 izledim ve beğendim ondan önce hangi oyunları oynamam gerekiyor seri için sırayla yazabilir misiniz ?

BayLord51

Torrent-Oyun.com
Başlayabilirsin sadece göndermeleri kaçırmış olursun çok sorun olmaz.
benim ingilizcem zayıf ve oyunun sürümleri baya farklı bl 1 var ve bl 1 goty var bl 2 var bl 2 remesterad var the pre-sequal diye yan oyun var yine pre-sequal remestared var birde 3 çıktı en son bunlar türkçe yama ile uyumlu araştırdım anlamadığım tales from the borderlans diye oyun var ve bölüm bölüm paylaşılmış kaç bölüm sürdü ve torrent olrak indirsem direk hepsi toplu şekilde ana oyun gibi olur değil mi türkçe yama ile uyumluymuş ?

sıra olarak 1-2-pre sequal-tales from bl-3 olarak mı oynamalıyım pre sequal atmışsın sen ?

BayLord51

Torrent-Oyun.com

Dr.Lecter

Chesapeake Matadoru
Bence önceki oyunlarınıda oyna gerçekten çok zevkli. Sırası şu şekilde;

• Borderlands
  • Borderlands 2
  • Borderlands: The Pre-Sequel
  • Tales from the Borderlands
  • Borderlands 3

BayLord51

Torrent-Oyun.com
Bence önceki oyunlarınıda oyna gerçekten çok zevkli. Sırası şu şekilde;

• Borderlands
  • Borderlands 2
  • Borderlands: The Pre-Sequel
  • Tales from the Borderlands
  • Borderlands 3
aynen 1 den başlıyorum türkçe yamayı atıp oynucam sonra 2 sonra pre sequal sonra tfb sonrada 3 seriyle alakam yoktu rage gibi sadece aksiyon zannettim ama hikaye falan çok iyi diyorlar oynanışta baya eğlenceli her oyun güzelmiş yani inişli çıkışlı değil diyorlar

Dr.Lecter

Chesapeake Matadoru
aynen 1 den başlıyorum türkçe yamayı atıp oynucam sonra 2 sonra pre sequal sonra tfb sonrada 3 seriyle alakam yoktu rage gibi sadece aksiyon zannettim ama hikaye falan çok iyi diyorlar oynanışta baya eğlenceli her oyun güzelmiş yani inişli çıkışlı değil diyorlar

İnan bana gerçekten çok zevkli silah tasarımları olsun, araba kullanması olsun, 1.ci oyununda araba bile var sen düşün. Ayrıca tavsiyem hepsini full DLC'li indirmen. Birde şeyi çok övüyorlar Handsome Jack, acayip bir villianmış sanıyorum ki Borderlands 2'de var bu karakter.

emrecan123

Torrent-Oyun.com
fitgirl ün reklamlarından torrent dosyasına bir türlü ulaşamadım atar mısın buraya dosyayı.

tunahan43

Torrent-Oyun.com
2. Ve uzaydaki geçen oyununu oyna 2.oyunu Türkçe bitirdim diğeri Türkçe değildi ama yine zevk verdi uzaydaki oyunun final bossu çok iyiydi 2ye göre . ayrıca tales of the borderlandsda çok iyidir .1oyun buglar yüzünden bitiremedim.

Srad

Seviye 1
dostum borderlands 2 full DLC torrentini bulursan benimle de paylaşırmısın ben borderlands' 1 i bitirdim ve oynamanı tavsiye ederim.Ama 2'yi bulamadım rahatsızlığımdan dolayı sizler gibi de yürüyemiyorum o nedenle eve kapandım hep evdeyim bari can sıkıntısına 2 yi oynayayım. Çok teşekkür ederim

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
dostum borderlands 2 full DLC torrentini bulursan benimle de paylaşırmısın ben borderlands' 1 i bitirdim ve oynamanı tavsiye ederim.Ama 2'yi bulamadım rahatsızlığımdan dolayı sizler gibi de yürüyemiyorum o nedenle eve kapandım hep evdeyim bari can sıkıntısına 2 yi oynayayım. Çok teşekkür ederim
Özelden bizzat kullandığım siteleri seçeneklerle birlikte atıyorum.İster repack indirirsin (sıkıştırma yöntemiyle boyutu küçültülen) ister normal versiyonu.Hangisini indirmen gerektiği konusunda bir şüpheye düşersen, yine özelden sorabilirsin.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt