Torrent-Oyun | Borderlands 3 Ultimate Edition_ Designer's Cut [CODEX] (+Repack'ler) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Borderlands 3.1.png

Borderlands 3 Ultimate Edition_ Designer's Cut [CODEX]
(+Repack'ler)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: Ultimate Edition_ Designer's Cut [v6112333 + DLCs] (Denuvosuz)
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: 118 GB

:pccikistarihi: 21.01.2021

:psnot: 64 bit işletim sistemi gerektirir!

Satın almak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz:
https://store.steampowered.com/app/397540/Borderlands_3/

https://store.steampowered.com/bundle/16675/Borderlands_3_Ultimate_Edition/

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

Borderlands 3: Ultimate Sürüm

Borderlands 3 Ultimate Edition, ödüllü temel oyunun yanı sıra 6 içerik eklentisinin tamamını ve bonus kozmetik paketlerinin tam koleksiyonunu içeren mükemmel bir Borderlands 3 deneyimidir! Borderlands'in hazine arayan en büyük belaları olan 4 Mahzen Avcısından 1'i olarak birden fazla dünyayı patlatın.

Season Pass dört kampanya eklentisi içerir:
> Moxxi's Heist of the Handsome Jackpot
> Guns, Love ve Tentacles: The Marriage of Wainwright & Hammerlock

> Bounty of Blood
> Psycho Krieg ve Fantastic Fustercluck

Season Pass 2 şunları içerir:
> Yepyeni 'Silahlanma Yarışı' modu ve her Vault Hunter için ek bir yetenek ağacı içeren Designer's Cut içerik eklentisi

> Director's Cut içeriği eklenti ayrıntıları duyurulacak
> Dört Multiverse Final Form Kozmetik Paketinin tümü

Ek Bonus İçeriği:
> Butt Stallion Paketi: Silah görünümü, biblo, Butt Stallion el bombası modu

> Retro Kozmetik Paketi
> Neon Kozmetik Paketi
> Dişli Kutusu Kozmetik Paketi
> Oyuncak Kutusu Silah Paketi
> Donatılabilir XP ve Yağma Düşürme Desteği Modları
:sistem_gereksinimleri:
1611332642493.png

:oyunfragmani:

DESIGNER'S CUT OYNANIŞ VİDEOSU

:psnot:

İlk torrent hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecekler).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.Steam-Rip (setup'suz) yazan adından da anlaşılacağı üzere setup'suz sürümdür.Kurulmuş olması haricinde bir farklılığı yoktur.İndirdikten sonra crack yapmanız yeterlidir.

title2.png

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Faded

sertlik kanında var hayatın.
immortals fenyx rising için her gün uğruyorum.. paylaşım için teşekkürler.. artık kırılsın şu oyun.................

Merhabalar,
Bu oyunu indirip 2 kişi farklı pc lerden offline olarak co-op olarak oynayabiliyor muyuz, böyle bir özellik var mı ? Teşekkürler şimdiden.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Merhabalar,
Bu oyunu indirip 2 kişi farklı pc lerden offline olarak co-op olarak oynayabiliyor muyuz, böyle bir özellik var mı ? Teşekkürler şimdiden.
Hayır, crack'te böyle bir özellik yok.Crack'ler offline olarak launcher vs. olmadan oynanmak için çıkarılır.Çok nadir de olsa online crack'ler de çıkar ama dediğim gibi nadiren olan bir şey bu.Ayrıca crack yapmak kadar basit de değildir.Çıkarsa buraya bilgilendirmesini yaparım.

Hayır, crack'te böyle bir özellik yok.Crack'ler offline olarak launcher vs. olmadan oynanmak için çıkarılır.Çok nadir de olsa online crack'ler de çıkar ama dediğim gibi nadiren olan bir şey bu.Ayrıca crack yapmak kadar basit de değildir.Çıkarsa buraya bilgilendirmesini yaparım.
Bilgilendirme için öncelikle teşekkürler, Peki aynı interneti kullanan 2 kişi gene aynı şekilde 2 farklı pcden co-op olarak beraber oynayabilir mi ? (LAN üzerinden)

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Bilgilendirme için öncelikle teşekkürler, Peki aynı interneti kullanan 2 kişi gene aynı şekilde 2 farklı pcden co-op olarak beraber oynayabilir mi ? (LAN üzerinden)
Rica ederim, hiçbir şekilde internet üzerinden oynanamıyor maalesef.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Ekli dosyalar

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Ekli dosyalar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt