Borderlands 2 Remastered [PLAZA] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Perdikkas

Süper Editör
0.png

Borderlands 2 Remastered [PLAZA] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu:Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform:PC

:pcsurum: PLAZA

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 20.04 GB

:pccikistarihi: 3.04.2019

:pcnot:Bu sürümde Ultra HD Doku Paketi ve tüm DLC'ler dahildir. Bu texture paketini yükledikten sonra performans sorunlarıyla karşılaşırsanız oyundan çıkarak ve ardından Steam Kütüphanesinde Borderlans 2 DLC listenizdeki texture paketinin işaretini kaldırarak DLC'yi kaldırın.

:pcoyungoruntuleri:

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

:pcoyunhakkinda:

icon.jpg

Oyun Hakkında :

Yükseltilmiş ve yeniden düzenlenmiş ortam, karakter ve silah dokularıyla Borderlands 2 ve DLC'sinin video uygunluğunu artırın. 4K çözünürlükte oynamak, geliştirilmiş görselleri en iyi şekilde sunar ancak geliştirmeler daha düşük çözünürlüklü ekranlarda da görülebilir.

Özellikler :

- Geometri ve gökyüzü kutuları dahil olmak üzere yeniden düzenlenmiş 4K ortam dokuları

- Yeniden düzenlenmiş 4K karakterler ve araçlar

- Yeniden düzenlenmiş 4K silah ağları ve dokular

- Geliştirilmiş kenar çizgisi uygulaması dahil olmak üzere iyileştirilmiş keskinlik yumuşatma uygulaması

- Buna geliştirilmiş mürekkep çizgisi tanımı ve karakter modelleri çevresindeki çerçeveleme/anahatlar dahildir

- Geliştirilmiş Screen Space Ambient Occlusion (Ekran Alanı Ortam Oklüzyonu)

- Daha gerçekçi ortam aydınlatması için geliştirilmiş bir SSAO yöntemi.

- Daha Yüksek Çözünürlüklü Dinamik Gölgeler

- Özellikle hareket sırasında olmak üzere gölgelere yönelik geliştirilmiş kalite ve pürüzsüzlük

:sistem_gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimleri :

İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit

İşlemci: Intel i3 530 @2.93 GHz/AMD Phenom II X4 805 @2.5 GHz

RAM: 4 GB RAM

Ekran Kartı: Nvidia Geforce GTX 780 @3GB/AMD Radeon HD 7970 @3GB

Sound: DirectX 9.0c Compatible

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

Sonat Doğu

Torrent-Oyun.com
bu oyun single player keyif veriyor mu sanki daha çok co-op odaklı olduğunu duymuştum

eylül

Maksimum Östrojen
Hiçbişey anlamadığım ve hoşuma gitmeyen oyundur kendileri.

ouzqan

Lütfen Teşekkürler butonuna basmayı unutmayın. Şim
Moderatör
Paylaşım için teşekkürler.

komutanadama

Torrent-Oyun.com
Türkçe yama soran arkadaşlar . çıkan tr yama ramastered e uyumlu ben yamayı kurdum tr oynuyorum şu an bilginize..naughty:.naughty:.

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt