Böyle bir sisteme bu kadar para verilir mi ?

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yayın yapmayacaksan ( yapacaksan bile boş ) bu kadar para harcamak saçma. Genel olarak söylüyorum, forumlarda sistem soranlar kısıtlı bütçe ve bir sürü model arasında boğulmuş kişiler oluyor ama 40 K PC toplayacak kişileri görünce akıl ne büyük nimet diyorum. Ben olsam foruma ne soracağım köylü kaynıyor burada gider hatta ne gideceğim arar kurun bana bir fişek PC her şeyi en pahalıdan, yollayın derim. Kargo gelirken GPS den takip edip yakalar iyice erkenden alırım oh miss!
(!) alınmayın, yada açık vermeyin :/

Ps5 almak daha mantıklı .. :) Sadece konsoldan cok pc de işim oluyor. Bu yüzden pc toplamak istedim. Farkettim ki kötü bir toplama tercihi olmuş.. Ben de istemem o kadar para vermeyi para kıymetli bu devir de ..
Güzel yorumlarınız için teşekkürler. :)

Ps5 almak daha mantıklı .. :) Sadece konsoldan cok pc de işim oluyor. Bu yüzden pc toplamak istedim. Farkettim ki kötü bir toplama tercihi olmuş.. Ben de istemem o kadar para vermeyi para kıymetli bu devir de ..
Güzel yorumlarınız için teşekkürler. :)
Al bi MAC keyfine bak PC için, yanında PS 5 :D

Aslında benim leptop iyi sayılır .. :) Beni korkutan işlemci ve ekran kartı..
i7 7700 hq 16 gb ram ve gtx 1050 ti var. Gtx 1050 ti ileri de yetmez. En azından benim düşüncem.. :) Tavsiye lazım .. Yeni bir ekran kartı alırsam ? Bu leptoba baglayabilirim?

TakoPlay

Just a Little Faith
Web sitesi
www.youtube.com
Ekli resimdeki sistemi daha yeni topladım 2 hafta falan oldu. 24k tuttu. 4k 60fps oyuncusuysanız eğer gayet yeterli bir sistem. Yok rekabetçi oyun oynuyorum 1080p ama 200 fps oynamak istiyorum derseniz monitör hariç tavsiye ederim hem daha ucuz hem de çok performanslı bir sistem oldu. Haa az daha para veririm derseniz (2k falan daha fazla) işlemcinizi 5800X tarafına çıkabilirsiniz.

Şimdiden hayırlı olsun

Ekli dosyalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt