Böyle bir sisteme bu kadar para verilir mi ?

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar böyle bir sistem topladım..
Daha almadım. Bir kaç ay için de almayı planlıyorum. Sizlere göstermek istedim..
Sizce bu sistem normaline göre pahalı mı yoksa ucuz mu ?
Teşekkürler.. :)

32 gb ram gereksiz. Tonla para harcayıp powerboost gibi bir psu kullanmanız da saçma hocam. Rekabetçi online oyun oynuyorsanız aldığınız ekranın tazeleme hızı 60 hz. Tazeleme hızı yüksek monitör bakmalısınız 144 hz gibi.

MuratTamer

Dutch always has a plan..
İftira atmayı çok iyi biliyorsun.
On yargıdan da nefret ederim. Yaşın ufak onuda anladık..
Amacım iyi parçaları toplamaktı bi nebze..
Seviyesizliğine düşmeyeceğim.
"Grey" kötü birşey söylememiş hocam yanlış anlamışsınız. Bir satıcıdan destek aldığınızı, bunları fazla para kazanmak için size önermiş olabileceğini düşünüp yazmış. Öyle bir realite de var maalesf ülkede. Bir mağazaya gidip çalışandan destek istendiğinde mesela genelde satışı fazla yapıp fazla prim alma uğraşına giriyorlar. Neye fazladan ödeme yaptığınız umurlarında olmuyor. Böyle bir durum olduğunu düşünmüş arkadaş sanırım.

ArnoVDorian

Sic Parvis Magna
Emektar
"Grey" kötü birşey söylememiş hocam yanlış anlamışsınız. Bir satıcıdan destek aldığınızı, bunları fazla para kazanmak için size önermiş olabileceğini düşünüp yazmış. Öyle bir realite de var maalesf ülkede. Bir mağazaya gidip çalışandan destek istendiğinde mesela genelde satışı fazla yapıp fazla prim alma uğraşına giriyorlar. Neye fazladan ödeme yaptığınız umurlarında olmuyor. Böyle bir durum olduğunu düşünmüş arkadaş sanırım.
Bence de durum bu. Kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum.

RUBENム

war. war never changes.
İftira atma gibi bir durum yok hocam. Sisteme koyduğunuz 2 tane anakart da GREY'in söylediğini destekler nitelikte maalesef.

melihbass

ASASI OLMAYAN KAHIN
hocam fantazi build yaptım desen anlarız ki fantaziye gitmişin istektir olabilir yalnız soyle bir durum var orada neredeyse 2-3 tane parça yerıne rahat 3 tane ps5 alırsın; sana tavsiyem power önemli,işlemci de amd öneririm sana merak etme rtx3090 ile darboğaz yapmaz,monitör 144hz ben de tavsiye ederim. bu arada o sisteme hdd çok yanlış bir seçim ssd almakta fayda var hele ki 2021 için diyorum.

Sonat Doğu

Torrent-Oyun.com
yazmıyım dedim ama dayanamadım 2 tane anakartı ne yapacağını anlayamadığım gibi 4 tb lik 5400 rpm dönüş hızına sahip çağ dışı hdd yi takmak hangi akla mantığa sığar çözemedim dostum profesyonellerden yardım al paranı çöpe atma ya da itopyadan falan 40000 lik hazır bir sistemi seç al çok daha dengeli bir makine almış olursun

ArnoVDorian

Sic Parvis Magna
Emektar
Yalnız ben söylemeyi unuttum da cidden konsol çok daha mantıklı. Mesela parayı dolar çevirsen, 40 bin TL = 5 bin dolar. Türkiye'de bir konsola 1000 dolar desek, 5 nesil idare edersin. Tanesi 7 seneden, 35 yıl götürür. Hadi bazı aksaklıklar olsun, 25-30 yıl diyelim. Muazzam bir süre. Şimdiden bu kadar uzun vaadeli planlar yapmak saçma olabilir ama gerçekten konsol düşünmelisin. Mesela bilgisayar alsan, 40 bin TL vericeksin ve en kaliteli oyunları oynayamayacaksın.

GREY

[TechGuy]
dostum beni tanıyan arkadaşlar cevap vermiş. Ama yorumuna katılıyorum gerçekten ön yargı kötü bir şey o noktada haklısın. Sistemde eleştirilecek çok nokta var uzatmadım ve sistemi sizin topladığınızı düşünmeyerek bilgisiz ve bilinçsiz bir insan tarafından toplanabileceğini direkt söyledim. Öncelikle 2 anakart eklenmiş hadi diyelim yanlışlık olmuş silinmemiş olabilir. Ama 40k para verip m2 ssd koymayan, kasayı dark tercih eden, powerboost marka psu ekleyen, Deep Cool sıvı soğutucu koyan adam bilgisiz ve işten anlamıyordur.
------------------------------------------------------------------------------------------

Ayrıca dostlarım sizlere de hakkımda düşündükleriniz için teşekkür ederim. Forum sizlere güzel <3 ;)
@MuratTamer
@ArnoVDorian
@RUBENム

Son düzenleme:
RTX 3090 a 60 HZ monitor olur mu hiç.
4TB HDD yerine M2 SSD + Hdd yapman daha mantıklı.
PSU yu değiştir o kadar para veriyorsun güzel bişi tak bari.
İntel yerine amd mantıklı intel in işlemcileri haddinden pahalı amd işlemci konusunda baya ilerledi.
Soğutması var birde bunun ohhh sen bence hiç bulaşma o kadar para verebiliyorsan bi makineye 2 3 tane ps 5 ps 4 falan al 1 tanesi ile sen takıl geriye kalanları sağ sola kirala para kazan daha mantıklı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt