Bölüm Resimleri Kaldırılsın Mı?

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Bölüm Resimleri Kaldırılmalı mı?

• Kullanılan toplam oy
    205
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ziir

Torrent-Oyun.com
Saçma sapan bir tasarımına geçtiniz site için. Emin olun bu site güzel yapılmış, uğraşmışlar gibi düşünceler içinde değil bu siteye giren insanların büyük çoğunluğu.Görünüş işlevin önüne geçmiş durumda şu anda bırak resimleri kaldırmayı siteyi eski haline getirin gerçekten çok kötü şu an site boş beleş işlerle uğraşmayın.

mrt_ogs

Torrent-Oyun.com
Site yöneticilerin yeni birşeyler yapma istegini taktir ediyorum .Fakat eski tasarımin alişıldıgı için kullanıcıların istedigini yeni tasarima da alişinca ğüzel gelecek diye düşünüklerini hissediyorum.Eger bu düşüncede iseniz yaniliyosunuz .Yeni birşey yapcam diye iyi ve kullanişli bir tasarimi bozmuş olundu bence .Eski tasarımı gormek ıstıyorum sadelıgı kullanışı anlaşirlıgı için.Bu siteyi uzun zamandır kullanıyorum arama kısmının kullanışsız olmasına ragmen hiç başka siteye ihtiyac duymadım.ama şimdi favorim de bi cok torent sitesi var site hakketten kullanılmıyor.

emresamna

Trabzonspor
Sadece onun değil bütün sitenin eski haline gelmesi lazım bu konu hakkında da bir anket yapılsa bence bütüne yakının aynı fikirde olacağı ortaya çıkacaktır.

unique

Yönetici
Üst-Yönetim
Merhaba,

Komple eski siteye geçiş ne yazık ki mümkün değildir. Bu nedenle elimizdekini iyileştirmeye yönelik çalışmalar içerisinde olmamız ve sizlerden de bu yönde öneriler beklemekteyiz.

Önceki alışmış olduğunuz düzeni geri istemenizi anlayışla karşılıyorum, ancak kabul edersiniz ki sürekli olarak hatalar çıkartan ve sürekli olarak girişlerde sorun yaşanılan bir site kabul edilemez. Bu tarz sitelerin 7/24 kullanıcıların erişimine açık olması gerekmektedir. Önceki alt yapı, bu konuda yetersiz kalmakta ve güvenlik açıkları doğurmaktaydı. Bizlerde bu doğrultuda, yönetim ekibi ve üyelerimizin bir kısmının talepleri doğrultusunda alt yapımızı değiştirmiş bulunmaktayız.

Alışılmış bir düzenden vazgeçmenin kolay olmadığını ve senelerdir aynı alt yapıya sahip olan bir sitenin bu tarz bir değişime uğramasının kolay olmayacağını biliyorduk. Orada senelerin verdiği bir düzen vardı, her şey biranda olmadı yavaş yavaş düzene girdi. Burası da aynı şekilde bir düzene oturacaktır. Bu doğrultuda sizlerin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Burada yazılan tüm mesajları okuyorum ve gerekli notları alıyorum. En iyisini bulabilmek adına düzenleme çalışmalarımız devam edecektir.

Keyifli Forumlar.

Onur Önder

Görsellerin fazla olması sayfa da karışık bir görüntü oluşturuyor.Psikolojik mi bilmiyorum bazen resimlere bakarken aradığım şeyi ve amacını unutuyorum.Bence eski sade görünümü hem daha iyi bir kullanış, hem de göz için daha yumuşak bir tema sunuyor.

Web Tasarım dersinde hocanın bana söylediği bir şeyi söyleyeceğim.Kullanıcılar çoğu zaman sitenin ne kadar şaşaalı göründüğüne değil, ne kadar kullanışlı olduğuna bakarlar.Bu bakımdan sadelik her zaman daha kullanışlıdır.Şu da var.Profesyonel tasarımcılar da her zaman sade tasarımları seçiyor.Çünkü bu daha çok rağbet görüyor.

Mesela şu yazıyı yazdığım bölümde beyaz tema açık haldeyken gözüm yorulmuyor.Karmaşık gelmiyor.Ama o görsellerin bulunduğu bölüm 5 dakika gezsem bunaltır.

Son düzenleme:

TheMentalist

Batman Hastası Bir Oyuncu ...
Problem resim olması değil ancak bu arayüz çok kullanışsız. Başta alışırız belki dedik ancak bir şeylere ulaşmak en basitinden en güncel torrent oyunları görmek için dahi aklımız karışır oldu. İlla yenilik yapılacaksa eski arayüz temel alınarak yapılmalı.

Onur Önder

Beyaz temadaki halini siyah kullananlar için paylaşayım dedim.Bence çok hoş gözüküyor.Hem yormuyor, hemde daha kullanışlı bence.Bir de siyah tonun insanı karamsar yaptığını düşünüyorum.

İkinci önerim şu.Resimleri istemeyenler bu temayı(yani default olan), isteyenler torren-toyun v1(siyah resimli) temayı kullanabilir.Ama siteye üye girişi yapmayanlar ve siyah resimsiz isteyenler için bir şey diyemeyeceğim(çok mu şey istiyorsunuz acaba :), hem siyah hem resimsiz.Olacak şey değil ;))

Son düzenleme:

emplty

Torrent-Oyun.com
görsel insanın dikkatini çekiyor kalmalı ve mümkünse eski sisteme geri dönülmeli formda istediğim gibi dolaşıp bakınamadığım için girmiyorum

Hakan Alkan

Elektrik Teknisyeni
Tavsiyem Eski arayüz kullanımda durmalı , geliştirmeyin ama profil ayarlarından görünüm tasarımdan biz ayarlayabilelim , ben sahsen eski tasarıma daha cok alışmıştım bu tasarımda herşey karmasık , oyunlara bakıyom çıkıyom şahsen

Bence kaldırılmalı. Ne kadar az görsel, sade bir yapı o kadar rahat ve yormayan bir gezinti.

blackmaskx

Torrent-Oyun.com
Bence forum arayüzünde ya da temasında bir değişikliğe gidilmeli. Sohbet,oyun tartışmaları , sistem gereksinimleri vb... konular daha kullanışlı olacak hale gelmeli. Oyun resimleri güzel bence ama eski oyunların indirme dosyalarını bulmada sorun yaşayabiliyoruz.

furator

P.M atarsanız sorularınızı daha kolay cevaplarım
onu bunu bilmem de siteye beyaz temasını getirin cidden içimi sıkıyor bunaltıyor beni bence isteyene opsiyon sunun. Ya da eski temayı geri getirin biraz daha modernleştirin altyapısı gene o olsun gerçekten sizin girerken canınız sıkılmıyor mu ?

Yönetimle konuşun bu kadar isteği boş görmemeli .

byrktolga

BEŞİKTAŞK
Siteye baya oldu girmeyeli resimler ana sayfada fazla büyük gibi geldi başta pubg var sanırım sağda o solda r6 olabilirmiş arka planda knight online teması çok basıyor insanı kendi fikrimce sağda geralt solda triss yada diğerleri o güzel bir o kadar kendi gizemini koruyan manzarası olabilirdi :) bunlar kendimce olan yorumlar ama kesin olan eskiden siteyi kullananların neyin nerede olduğunu bilmesine rağmen karışık geldi, biraz daha sade olabilirmiş :) Ama Tolunay ın dediği gibi sanırım alışmışlık herşey.

onu bunu bilmem de siteye beyaz temasını getirin cidden içimi sıkıyor bunaltıyor beni bence isteyene opsiyon sunun. Ya da eski temayı geri getirin biraz daha modernleştirin altyapısı gene o olsun gerçekten sizin girerken canınız sıkılmıyor mu ?

Yönetimle konuşun bu kadar isteği boş görmemeli .
Beyaz tema var şuan kullanıyorum ben. Sitenin en altında torrentoyunv1 yazar, ona tıkla defaultstyle'ı seç.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt