Bloody g528c usb ses kartlı 7.1 rgb oyuncı kulaklığı (Kilitlendi)

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

amazon123

Torrent-Oyun.com
Yorum yaptık arkadaşın konusuna sıfırı 250 tl 220 den neden alınsın sizden diye. Şikayet edip mesajımızı sildirmiş. 200 liraya inmiş en azından şimdi daha uygun fiyat, aferin güzel.

Sokrat ST

Her Türlü Sorununuzda Pm atın yeter :)
Yorum yaptık arkadaşın konusuna sıfırı 250 tl 220 den neden alınsın sizden diye. Şikayet edip mesajımızı sildirmiş. 200 liraya inmiş en azından şimdi daha uygun fiyat, aferin güzel.
Fiyatımda pazarlık vardı aslında gönderi fiyatım hala aynı :) Tanımadığınız insanlara aferin vs derken bence bir daha düşün unutma yazdıkların seviyeni gösterir ve seni temsil eder :)

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Lütfen tartışmayı devam ettirmeyiniz arkadaşlar, aksi halde ceza uygulanacaktır.

amazon123

Torrent-Oyun.com
Fiyatımda pazarlık vardı aslında gönderi fiyatım hala aynı :) Tanımadığınız insanlara aferin vs derken bence bir daha düşün unutma yazdıkların seviyeni gösterir ve seni temsil eder :)
Aferin demek, yaptığınız bir işi beğenmek, hak vermek, alkışlamak demektir. Burdan seviyesizlik çıkarıyorsanız o sizin görüşünüzdür. Tartışmaya hiç gerek yok.

Sokrat ST

Her Türlü Sorununuzda Pm atın yeter :)
Aferin demek, yaptığınız bir işi beğenmek, hak vermek, alkışlamak demektir. Burdan seviyesizlik çıkarıyorsanız o sizin görüşünüzdür. Tartışmaya hiç gerek yok.
Tanımadığın insanlara diye belirtmişim. Merak etme yazdıklarına istinaden sana cevap bile vermeyeceğim artık herhangi bir konuda tartışabileceğimize inanmıyorum. Sen senin yazdığına karşılık fiyat düştüğüme inan :)

amazon123

Torrent-Oyun.com
Tanımadığın insanlara diye belirtmişim. Merak etme yazdıklarına istinaden sana cevap bile vermeyeceğim artık herhangi bir konuda tartışabileceğimize inanmıyorum. Sen senin yazdığına karşılık fiyat düştüğüme inan :)
Ya dostum şaka mısın sen ? Aferinin tanımakla tanımamakla ne alakası var. Mantıklı bulduk yaptığını söyledik. Bana ne senin fiyatından istersen 260 de satamazsın olur biter. En başında da ben sana kendi konunda bir soru sordum. İnsanlar sıfırı bu fiyatken neden senden alsın dedim. Gittin mesajı sildirip konuyu yoruma kapattın. E ben dedim mi sana ya bu arkadaş tokatçılık yapmaya çalışıyor. Sana fiyat tavsiyesi verdik o kadar amma mızmızlandın. İyi bir şey diyoruz alınıyorsun, öneri veriyoruz alınıyorsun. Bu kadar alıngan olma, bu kadar alınganlık bazı ortamlarda sıkıntı yaratır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt