Blair Witch [HOODLUM] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
16 GB RAM 4gb gt750m ekran kartı i7 laptop ile artık yeni nesil oyun oynayamayacağımı anladım. Hadi control, wolfensteini anladım, bu oyunda da en düşük ayarlarda en düşük çözünürlükte bile kötü.
Laptop lar hep sıkıntı oyunlar için hocam ancak monster gibi sadece oyunlar için yapılmış olan laptop lardan almazsan tabi

Xioo

Niye Serserileri Kimseler Sevemezmiş Ki....?
Emektar
Blair Witch Update v20190830 hoodlum ekli dosyalara eklenmiştir indirebilirsiniz
Keyifli oyunlar

https://qnoops.xyz/ Sitesi çeviriyi yayınlamış güvenilir mi ?
emin değilim.
Moderatörlere rica : Yeni güncellemeler var müsait olursanız siteye ekleyin.

Son düzenleme:

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
bozuktan kastım iso içindeki exe ye tıklayınca bozuk diyor dosya yani dosyayı yükleyenler galiba hatalı yüklemiş
Upload eden ben olmadığım için orasına bir şey diyemem maalesef.Belki indirirken eksik inmiştir.Utorrent kullanıyorsan 'tekrar kontrol et' diyerek dosya bütünlüğünü kontrol ettirip tekrar dene.İşe yaramazsa aşağıda daha güncel bir versiyonu var, onu indirmeni tavsiye ederim.

Ekli dosyalar

tekken8

Torrent-Oyun.com
tekrar indirdim hatta update de yükledim hata bu şekilde verdiğin yeni linki indiriyorum onude denicem olursa buraya yazarım..

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt