TO Haber | Black Ops Cold War Ücretsiz Erişim Programı Başladı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Call of Duty: Black Ops Cold War ücretsiz erişim programı başladı. Önümüzdeki hafta boyunca oyunu dilediğiniz kadar oynayabileceğiniz bu fırsatı kaçırmayın.

Eğer son Call of Duty oyununu henüz oynama fırsatı bulamamışsanız, Black Ops Cold War ücretsiz erişim programı ile yedi gün kadar vakit geçirmeniz mümkün olacak. Hangi modlara erişim sağlayabileceğiniz ile ilgili tüm detaylar haberimizde.

Oyun dünyasının en çok satan serileri arasında önemli bir yere sahip olan Call of Duty, Call of Duty: Modern Warfare ile Battle Pass sistemine geçiş yapmıştı. Bu sistem ile artık hem ücretli hem de ücretsiz yeni içerikler sezonluk olarak oyuncuların beğenisine sunuluyor.

Bildiğiniz gibi halihazırda Call of Duty: Black Ops Cold War için dördüncü sezon arası bir güncelleme yayınlanmış ve planlanmış olan bütün yeni içerikler de oyuncuların beğenisine sunulmuştu. Serinin aktif oyuncu kitlesini daha fazla genişletmeyi isteyen Activision, artık bir gelenek haline gelen her bir sezon arası güncellemenin ardından gerçekleştirilen ücretsiz erişim programının yenisini başlattı.

Black Ops Cold War Ücretsiz Erişim Fırsatını Kaçırmayın
PC (Battle.net), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series platformlarını kapsayan bu ücretsiz erişim, 22 - 29 Temmuz 2021 tarihleri arasında geçerli olacak. Ancak sadece Multiplayer ve Zombies modları denemeye açık olacak.

Multiplayer tarafında, Nuketown ‘84 ve Hijacked haritalarını içeren NukeJacked 24/7’ye, Party Games’e, Paintball Moshpit’e, on ikiye on iki Moshpit, kırk oyuncunun katılımıyla gerçekleştirilen Team Deathmatch ile Moshpit’e, altıya altı Rush haritasına ve çok daha fazlasına erişim sağlayabileceksiniz.

Zombies tarafında ise son yayınlanan Mauer der Toten, Die Maschine ve Firebase Z haritalarını deneyebileceksiniz. Sizi Berlin şehrine götürecek olan Mauer der Toten Dark Aether hikayesinin yeni bölümü iken, Die Maschine ve Firebase Z ise hikayenin dayanak noktaları oluyorlar. Eğer PlayStation 4 veya PlayStation 5 kullanıcısıysanız, ekstradan Onslaught moduna da erişim hakkınız olacak.

Eğer ücretsiz erişim programının sonunda oyundan memnun kalırsanız, platform tercihinize göre PlayStation veya Xbox mağazasından indirimli olarak tam sürüme geçiş yapabilmeniz mümkün olacak. Platformlara göre sürümlerin indirim oranlarına aşağıdan bakabilirsiniz.

PlayStation 4 ve PlayStation 5
  • Call of Duty: Black Ops Cold War Standart Sürüm - % 50 indirimle 299.50 TL
  • Call of Duty: Black Ops Cold War - Cross-Gen Paketi PS4 & PS5 - % 50 indirimle 334.50 TL
  • Call of Duty: Black Ops Cold War - Seçkin Sürüm PS4 & PS5 - % 40 indirimle 479.39 TL
Xbox One ve Xbox Series
  • Call of Duty: Black Ops Cold War - % 50 indirimle 299.50 TL
  • Call of Duty: Black Ops Cold War - Cross-Gen Paketi - % 50 indirimle 334.50 TL
  • Call of Duty: Black Ops Cold War - Seçkin Sürüm - % 40 indirimle 479.40 TL

RUBENム

war. war never changes.
"COD: Black Ops Cold War herkes için yeterli seviye de uygun olabilecek bir depolama alanı kapsıyor. Oyunun tümünün yüklenmesi için istenilen depolama alanı 175 GB yer kaplamaktadır."

İnternette araştırdığımda bunu buldum
İndirme boyutunu sormuştum. Battle.net'ten gördüğüm kadarıyla MP ve Zombi mod dahil 80GB indirme yapıyor. Yüksek çözünürlüklü dokuları da indirmeye dahil edince 160GB'a çıkıyor.

Zombi modu merak ettiğim için 50GB gayet uygun benim adıma. Üstelik 1 hafta süresi var. Haber için teşekkürler dostum.:))

Son düzenleme:

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Haberde söylenen göre sadece Multiplayer ve Zombi mod'ları oynanabilir olacakmış, Zombi modu için denenebilir bence.Bakalım nasılmış o çok övülen Zombi modu.Paylaşım için teşekkürler dostum.

-Famronty-

Torrent-Oyun.com
Haberde söylenen göre sadece Multiplayer ve Zombi mod'ları oynanabilir olacakmış, Zombi modu için denenebilir bence.Bakalım nasılmış o çok övülen Zombi modu.Paylaşım için teşekkürler dostum.
Çoğunlukla multiplayer ile haşır neşir olsam da iki kez falan zombie oynadım gerçekten zevkliydi en son Black Ops 4'ün zombie modunu oynamıştım berbattı gerçekten.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Çoğunlukla multiplayer ile haşır neşir olsam da iki kez falan zombie oynadım gerçekten zevkliydi en son Black Ops 4'ün zombie modunu oynamıştım berbattı gerçekten.
Ben de sadece CoD WWII'nin zombi modunu denedim ama çok basit gelmişti bana.Ne hikmetse her yeni CoD'un çıkışına yakın ve çıkmasından sonra ara ara bu modu öven haberler vs. de görünce videolarına bakıyorum ama yine bir anlam veremiyorum.Neyse, süre dolmadan kendim de deneyip göreceğim, belki herkese hitap etmeyen bir şeydir de ondan zevk alamıyorumdur.

-Famronty-

Torrent-Oyun.com
Ben de sadece CoD WWII'nin zombi modunu denedim ama çok basit gelmişti bana.Ne hikmetse her yeni CoD'un çıkışına yakın ve çıkmasından sonra ara ara bu modu öven haberler vs. de görünce videolarına bakıyorum ama yine bir anlam veremiyorum.Neyse, süre dolmadan kendim de deneyip göreceğim, belki herkese hitap etmeyen bir şeydir de ondan zevk alamıyorumdur.
Size katılıyorum çoğunlukla tüm Cod oyunlarının zombie modu hep aynıdır fakat Cold War daha farklı modları ve oynanış tarzı ile gerçekten diğerlerinden ayırt ediliyor.

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt