Torrent-Oyun | BLACK MESA - Definitive Edition [CODEX] (+Repack'ler) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
black mesa kapak 1.png

BLACK MESA - Definitive Edition [CODEX]
(+Repack'ler)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: Steam (Codex)
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: 18,7 GB

:pccikistarihi: 25.11.2020

:psnot: 64 bit işletim sistemi gerektirir!

Satın almak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz:
https://store.steampowered.com/app/362890/Black_Mesa/

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

Relive Half-Life

Black Mesa is the fan-made reimagining of Valve Software’s Half-Life.

Black Mesa: Definitive Edition
Update 1.5 brings together all the improvements to graphics and gameplay across 15 years of development to create the final version of Black Mesa. There has never been a better time to pick up the crowbar and play!

Single Player Campaign
You are Gordon Freeman, a theoretical physicist at the Black Mesa Research Facility. When a routine experiment goes horribly wrong, you must fight your way through an interdimensional alien invasion, and a bloodthirsty military clean-up crew in order to save the science team... and the world!

Features
> A completely reimagined and refined single player campaign, including all new and expanded Xen levels
> 19 chapters of fighting through top-secret labs, running atop harsh desert landscapes, sneaking into abandoned railways, and leaping across dimensions

> Mind-Blowing graphics and effects, never before seen on the Source Engine
> Face off against an army of classic enemies, updated with new features and engaging AI
> Wield an arsenal of military hardware, scientific prototypes, and the iconic crowbar through incredibly detailed environments
> The all-new soundtrack and voice acting create a more immersive experience than ever before
50 Fun and challenging achievements

Multiplayer
Frag your friends across 10 iconic maps from the Half-Life universe, including:
> Bounce

> Gasworks
> Stalkyard
> Undertow
> Crossfire

Workshop
Create your own mods, models, and maps with the Black Mesa Source SDK, then share it with the community on the Steam Workshop.

Steamworks
Collect the full set of trading cards, backgrounds, emoticons, and achievements! Featuring Steam Cloud, Steam Workshop, closed captions in multiple languages and full controller support.

:sistem_gereksinimleri:
1606520625942.png

:oyunfragmani:

UZUN OYNANIŞ VİDEOSU

NOT:
İlki hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecekler).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.

:psnot:

Xatab yüklerken dikkat etmeniz gerekenler:
Üye paylaşımı Bilgi:

xatab sürümünü indirip kurdum,sorunsuz şekilde oynuyorum.
Oyunu yüklerken kritik bir ayarı seçmeniz lazım yoksa oyundaki karekterlerin hepsi ve oyun içinde görünen yazılar rusça olacakdır.

Oyunu yüklerken ingilizceyi seçin ve devam edin,ardından next dediğinizde seçmeli bir menü geliyor,Black Mesa seçeneğinde 2 tane rusça yazan bölüm var.Bunun ilki seçili halde yükleniyor ve oyun içi diyaloglar rusça çıkıyor ve oyundayken değiştirmek mümkün değil ancak ikinci seçenek ingilizce olarak yüklüyor.Yüklerken bu ayrıntıyı sakın unutmayın.Menüleri ingilizce yapabilirsiniz ama oyun içi diyalog konuşmaları vb rusça olarak dinlemek zorunda kalırsınız.
logo3.png

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Tesekkurler

Bu oyun çok önce çıkan bir oyun degil miydi? Yanlışmı hatırlıyorum, fanlar yaptı falan diye konuşuluyordu uzun zaman önce sanki.

EDIT: Definitive editionmuş. ondan tekrar piyasaya çıktı sanırım.

Merhaba elinize sağlık. Acaba senaryo olarak Half life 1 ve 2 yi mi kapsıyor? Yeniden yorumlanmış hali mi grafiksel anlamda yoksa tamamen fan yapımı hayal ürünü yeni bir senaryo mu yazılmış?

kolpaspor

Torrent-Oyun.com
Merhaba elinize sağlık. Acaba senaryo olarak Half life 1 ve 2 yi mi kapsıyor? Yeniden yorumlanmış hali mi grafiksel anlamda yoksa tamamen fan yapımı hayal ürünü yeni bir senaryo mu yazılmış?
Yalnızca Half Life 1 kardeşim ve aynı hikayenin sonradan çıkan source grafik motoruyla yeniden yapılmış hali. Çok yenilikçi grafikler değil ama sonuçta hilf life ve oynamayan varsa kesinlikle oynayın. Şu an bile sırıtmıyor. Oyunu oynarken sonradan çıkan bütün fps oyunlarının bu oyundan esinlendiğini anlıyorsun. Oyun dünyasının dönüm noktasıdır bence hilf life.

1998 aralık ayında çıktığında "yılın oyunu" seçilmiş ve sonraki yıllarda CS modu ile bu zamana kadar gelen kült olmayı başarmış ilk oyunun yenilenmiş ve bazı bölüm eklemeleri ile senaryosu uzatılmış bir remake versiyon.Uzun yıllardır bekleniyordu zira FPS dünyasında half life çıkana kadar 2 oyun rekabet içindeydi ve FPS dünyasında tekdiler; quake ve unreal...Half Life tüm tabuları yıktı,insanı "bir bilim kurgu filmi içine sokma" hayalini gerçekleştirdi.Daha uzun bölümler,hayatta kalma duygusunu üst seviyede oyuncuya yaşatma ve katıksız aksiyon ile half life FPS dünyasını değiştirdi.Aradan geçen 20 yıldan fazla bir zamanda bu oyuna bir saygı duruşu yapılması lazımdı ve güncellenmiş grafikler,eklenen bazı bölümler ile FPS tutkunlarının bu oyunun nasıl kuralları değiştirdiğini anlayacakdır.2000li yılların başında çıkan medal of honor ve call of duty serileride temelde half life çizgisinde ilerlettiği tekli oyuncu senaryolarıyla FPS oyunlarında çıtayı yükseltti.Kısacası Half Life FPS oyunlarının geleceğinin parlak yolunu açan oyun oldu.Benim tarafımda en büyük hatırası ise o yıllarda 200mmx,128 gb sd ram ve "4.2 gb" hdd ile bu oyunu 6 ay boyunca sar başa oynamam olmuştur :) Tüm FPS türüne gönül verenlere ise bu başyapıt oyunu yenilenmiş şekilde oynamalarını tavsiye ediyorum....

Transient Ghost

Ekip Lideri
Selamlar
türkçemi acaba ?
O sitenin güvenirliğini bilmiyorum fakat aşağıdaki linklerden Türkçe yamaların konusuna bakabilirsiniz.Definitive Edition'la uyumlu olup olmadıklarını bilmiyorum bu arada.Konuları dikkatlice inceleyip bakarsınız arkadaşlar.

https://forum.donanimhaber.com/black-mesa-steam-surumu-turkce-yama-calismasi-yayinlandi--127253901

https://forum.donanimhaber.com/black-mesa-turkce-yama-turkce-doku-modu--143141307

Oyunu yüklerken kritik bir ayarı seçmeniz lazım yoksa oyundaki karekterlerin hepsi ve oyun içinde görünen yazılar rusça olacakdır.

Oyunu yüklerken ingilizceyi seçin ve devam edin,ardından next dediğinizde seçmeli bir menü geliyor,Black Mesa seçeneğinde 2 tane rusça yazan bölüm var.Bunun ilki seçili halde yükleniyor ve oyun içi diyaloglar rusça çıkıyor ve oyundayken değiştirmek mümkün değil ancak ikinci seçenek ingilizce olarak yüklüyor.Yüklerken bu ayrıntıyı sakın unutmayın.Menüleri ingilizce yapabilirsiniz ama oyun içi diyalog konuşmaları vb rusça olarak dinlemek zorunda kalırsınız.

Transient Ghost

Ekip Lideri

Son zamanlarda Xatab'ta bu tür dil problemleri artmaya başladı.Ben de RE 7'yi indirip Türkçe yama yükledim fakat DLC'lere etki etmemiş olmasından dolayı olmuş olacak ki DLC'lerdeki ses dili Rusça.Çok sorun etmiyorum, İngilizce alt yazı var zaten.Bilgilendirme için teşekkürler, konuya not düşeyim. :))

eylül

Maksimum Östrojen
Şöyle birşey var; Bu oyun bir 'yeniden yapım' Ama Directx 9.0 ile çalışıyor maalesef.

Şöyle birşey var; Bu oyun bir 'yeniden yapım' Ama Directx 9.0 ile çalışıyor maalesef.
çünkü half life oyun motorunun üzerinde çalışıldı ancak dx9 olmasına rağmen bir hayli güzel olmuş doku yapıları.Sonuç itibariyle 20 yıllık bir oyun motoruna yapılabilecekler yapılmış.Grafik ve arayüz oyun motorunun elverdiği ölçütte en üst seviyede yapılmış.Zaten oyun yüklü olarak 20 gb boyutu geçiyor.Sonuç itibariyle klasik kült olmuş oyunu yenilenmiş şekliyle tekrar oynamak veya fps tutkunlarının efsane oyunu deneyimlemek için güzel bir çalışma.Valve firması gelecek oyun yapımı planlarında bu ilk oyunu VR teknolojisi ile tekrar remake yapacaklarını beyan eden açıklamaları vardı yabancı bazı sitelerde.Zaten fps türü 10 yıl sonra gelişen teknolojiyle beraber tamamen VR tarafına kayacak zira oyuncular daha fazla gerçeklik için oyun sistemlerine adeta servet döküyor.Valve firmasıda bu VR teknolojilerinde zaten ilk oyununu yapmıştı.Bunlar ilk adımlar elbette,10 yıl sonra oyun oynama şekilleri tamamen değişecek.

eylül

Maksimum Östrojen
Bu oyun için TR yama indirdim ama kuramadım.
C:\Program Files\Steam\steamapps\sourcemods\BMS\resource dizinine kopyalayın diye yazıyor ama sorun şu ki, BMS ve resource diye bir klasör yoktu orada. Oyun C'ye yüklü değil F'ye yüklü, belki de ondan böyle...

windows 10, 64 bit. açılış logosundan sonra metro istasyona benzer yerin olduğu ekran geliyor, arka planda müzik var ancak öylece ekran bekliyor, hiçbir tuş, hiç bir şey çalışmıyor, ne yapmalıyım?

windows 10, 64 bit. açılış logosundan sonra metro istasyona benzer yerin olduğu ekran geliyor, arka planda müzik var ancak öylece ekran bekliyor, hiçbir tuş, hiç bir şey çalışmıyor, ne yapmalıyım?
bende win10 64bit kullanıyorum,herhangi bir sorun yaşamadım ancak oyuna 2 farklı şekilde girebiliyorsunuz,birde old versiyon ana ekran ile giriş var,sadece giriş anaekranı değiştiriyor ve ek görsel ayarlarıda burdan yapabiliyorsunuz,ordan giriş yapmayı deneyin.masaüstünde veya oyunun kurulu olduğu dizinde old adına bir kısayolu var oyunun,ordan girebilirsiniz.

bende win10 64bit kullanıyorum,herhangi bir sorun yaşamadım ancak oyuna 2 farklı şekilde girebiliyorsunuz,birde old versiyon ana ekran ile giriş var,sadece giriş anaekranı değiştiriyor ve ek görsel ayarlarıda burdan yapabiliyorsunuz,ordan giriş yapmayı deneyin.masaüstünde veya oyunun kurulu olduğu dizinde old adına bir kısayolu var oyunun,ordan girebilirsiniz.
Evet, old versiyon çalıştı

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt