Torrent-Oyun | Biraz Gülelim [Sabit Konu]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Belki Necip çok yetenekli bir yıldız değildir ama amatör ruhla terinin son damlasına kadar savaşan adam gibi adamdır. :)

Bu arada videoda dalga konusu olduğu için söylemiyorum bunu, sonuç olarak ortada amacının dışına çıkılmadan orta halli bir mizah yapılmış ve bence komik.Komik olan şey de gerçek dışıdır.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Bu aralar biraz yoğundum. Zaten site de epeydir kapalıydı. Arkadaşlar da biraz özlesin beni dedim. :D:D
Özlemek mi? Pehh... Daha çok beklersin.
Anlıyorum seni dostum.Sitenin kapalı olduğu zamanlar arayı soğutması bir yana, haber konusu açmaya başladıktan sonra, kendini sürekli konu açmak zorunda hissediyorsun bir süre sonra.Bana da arada öyle bir his geliyor. :) Ama inan böyle hissediyorsan kendini bunun için kasmana hiç gerek yok, her şeyi akışına bırakmak en iyisi.

Özlemek mi? Pehh... Daha çok beklersin.
Anlıyorum seni dostum.Sitenin kapalı olduğu zamanlar arayı soğutması bir yana, haber konusu açmaya başladıktan sonra, kendini sürekli konu açmak zorunda hissediyorsun bir süre sonra.Bana da arada öyle bir his geliyor. :) Ama inan böyle hissediyorsan kendini bunun için kasmana hiç gerek yok, her şeyi akışına bırakmak en iyisi.
:D:D:D

O konuda çok haklısın. Devamlı Kapanma durumlarının yaşanması gerçekten siteye biraz soğumaya neden oluyor. Konulara gelirsek ben aslında açmakta zevk alıyordum ama sonrasında gördüm ki insanlar pek ilgi duymuyor. O zaman da sen de acaba istemiyorlar mı? Ya da ben boşuna mı konuları derleyip, bazı yerlerden teyit edip burada paylaşıyorum. Ne de olsa insanların çoğu görmezden geldiğine göre sanırım böyle şeyleri istemiyorlar diye içimden geçiriyor ve onları daha fazla darlamak, bunaltmak istemiyorum. diye ara sıra düşünüyorum. Ama fırsat buldukça yine güncel ve ilgi çekici konuları paylaşmaya çalışırım. Maksat muhabbet olsun. Güzel zaman geçirelim diye:):)).

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
:D:D:D

O konuda çok haklısın. Devamlı Kapanma durumlarının yaşanması gerçekten siteye biraz soğumaya neden oluyor. Konulara gelirsek ben aslında açmakta zevk alıyordum ama sonrasında gördüm ki insanlar pek ilgi duymuyor. O zaman da sen de acaba istemiyorlar mı? Ya da ben boşuna mı konuları derleyip, bazı yerlerden teyit edip burada paylaşıyorum. Ne de olsa insanların çoğu görmezden geldiğine göre sanırım böyle şeyleri istemiyorlar diye içimden geçiriyor ve onları daha fazla darlamak, bunaltmak istemiyorum. diye ara sıra düşünüyorum. Ama fırsat buldukça yine güncel ve ilgi çekici konuları paylaşmaya çalışırım. Maksat muhabbet olsun. Güzel zaman geçirelim diye:):)).
Açılan konuların darlamaya sebep olmadığını rahatlıkla söyleyebilirim dostum.Sonuç itibariyle kimsenin hakkına girmiyorsun, konusuna engel olmuyorsun, kendine bir öncelik atamıyorsun ki öyle bir durum söz konusu olsun.

Oyun konusu veya herhangi bir sohbet konusu açarken ben de seninle aynı duyguları yaşıyorum maalesef. :) ''Bu konuyu açıyorum ama acaba boşa mı açtım, kimsenin bununla ilgili bir fikri yoksa ne diye sohbet konusu açtım ki'' falan diyorum bazen.Mesela 'ŞU' konuyu boşa açmışım ki kimse bir kelime bir şey paylaşmadı.Oyun konularından pek bir beklentim yok açıkçası, sonuçta sohbete değer bir şey değil.En fazla ya sorununu dile getiren oluyor ya da içinden gelirse teşekkür ediyor.Paylaşılan oyun hakkında fikrini dile getiren çok az oluyor maalesef.Neyse fazla uzattım, sen de arada bir uğra konulara yorum yap, olmuyor böyle.Konu açmak için de kendini hiç zorlama, hatta boş ver gitsin.Zaman daha değerli. :))

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt