Torrent-Oyun | Biraz Gülelim [Sabit Konu]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
abi bu çgh ve güldür de hep olayları neden yarım yamalak bırakıyorlar süremi yetmiyor acaba ya .d
Olaylardan kastın tam olarak ne bilmiyorum ama eğer skecin tam olarak final yapmaması ise ÇGH 2'de genelde final kısmı için güçlü bir son bulmak zorunda oldukları için her zaman iyi bir final yapma şansları olmuyor, bu yüzden bazen 'oldu bitti'ye getirebiliyorlar işi.Yalnız şu aralar pek izlemiyorum ama Güldür Güldür'de büyük ihtimal bir sonraki skeç merak edilsin diye skecin finalini yarım bırakıyorlardır (farklılaşmaya ihtiyaçları var).Şahsen ÇGH 2'nin komiklik ve skeçten anlam çıkarma anlamında daha iyi olduğunu düşünüyorum.

melihbass

Seviye 999
Olaylardan kastın tam olarak ne bilmiyorum ama eğer skecin tam olarak final yapmaması ise ÇGH 2'de genelde final kısmı için güçlü bir son bulmak zorunda oldukları için her zaman iyi bir final yapma şansları olmuyor, bu yüzden bazen 'oldu bitti'ye getirebiliyorlar işi.Yalnız şu aralar pek izlemiyorum ama Güldür Güldür'de büyük ihtimal bir sonraki skeç merak edilsin diye skecin finalini yarım bırakıyorlardır (farklılaşmaya ihtiyaçları var).Şahsen ÇGH 2'nin komiklik ve skeçten anlam çıkarma anlamında daha iyi olduğunu düşünüyorum.
örnek verim kanka mesala bu skeç de adamın ürün için orada oldugunu acıklaması bekledim ama dediğin gibi direk bitirdiler skeç netflix dizisi gibi nasıl olsa seyirci biliyor salla demişlerdir .d

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
örnek verim kanka mesala bu skeç de adamın ürün için orada oldugunu acıklaması bekledim ama dediğin gibi direk bitirdiler skeç netflix dizisi gibi nasıl olsa seyirci biliyor salla demişlerdir .d
Skeci izlemedim, peşin hüküm vermek doğru olmaz ama önceki skeçlerden çıkardığım sonuçlara göre konuşacak olursam; Güldür Güldür'de amaç genelde sadece şakalarla ve abzürt olaylarla güldürmek olduğu için bir gerçeğe veya sonuca dayandırılmıyor olaylar.Bu skeç de öyledir diye tahmin ediyorum.İzledikten sonra fikrim değişebilir, orasını bilemem.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt