Bir sorum olucaktı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DarkPasseger

P.m den destek verilir.
Buraya , bu foruma yazmak ne kadar doğru olur bilemem ama son olarak buraya da sormak istedim. Benim bi kardeşim var 15 yaşında bu sene 16 sına giricek kendisi pek asabi yaşından dolayı ::) ;D sorun şu dudakları kız dudağı gibi olduğunu düşünüyor pembe diyor dedim yok sana öyle geliyor büyünce geçer diyorum yok iyice kafayı taktı yaşından gereğimidir bilmiyorum ama baby face de bi yüzü yok baya sert bi tip spora gider vücut çalışır haliyle paranoya olacak artık çocuk kötü gözüküyor diyip duruyor ne yapsak koyulaşır ? ben kan verdirmeyi düşündüm ama acaba verdikten sonra geri eski rengine dönermi diye başka aklıma çözüm gelmiyor internettende baya bi baktım pek birşey yok spora gider basketbol oynar hiç evde durmaz acaba ondanmı hiç kan eksikliği olmadı :thumbup: :D

Ynt: Bir sorum olucaktı

DarkPasseger' Alıntı:
Buraya , bu foruma yazmak ne kadar doğru olur bilemem ama son olarak buraya da sormak istedim. Benim bi kardeşim var 15 yaşında bu sene 16 sına giricek kendisi pek asabi yaşından dolayı ::) ;D sorun şu dudakları kız dudağı gibi olduğunu düşünüyor pembe diyor dedim yok sana öyle geliyor büyünce geçer diyorum yok iyice kafayı taktı yaşından gereğimidir bilmiyorum ama baby face de bi yüzü yok baya sert bi tip spora gider vücut çalışır haliyle paranoya olacak artık çocuk kötü gözüküyor diyip duruyor ne yapsak koyulaşır ? ben kan verdirmeyi düşündüm ama acaba verdikten sonra geri eski rengine dönermi diye başka aklıma çözüm gelmiyor internettende baya bi baktım pek birşey yok spora gider basketbol oynar hiç evde durmaz acaba ondanmı hiç kan eksikliği olmadı :thumbup: :D
Dudağın pembe olması çok normal birşey, hani siyahi değiliz ki siyah olsun ama ten rengi çok beyazsa eğer normal bence pembe olması. Bende dışarı gider basketbol oynarım vs benimde normal derece de pembe yani. Koyulaştır diye birşey olacağını sanmıyorum ve daha yaşı erken vücudun gelişme yaşları olduğu için zamanla daha koyulaşabilirde bilinmez.

DarkPasseger

P.m den destek verilir.

KevinGates' Alıntı:
Dudağın pembe olması çok normal birşey, hani siyahi değiliz ki siyah olsun ama ten rengi çok beyazsa eğer normal bence pembe olması. Bende dışarı gider basketbol oynarım vs benimde normal derece de pembe yani. Koyulaştır diye birşey olacağını sanmıyorum.
pembeden kastım onunkide normal pembe ama o birazdaha sönük pembe istiyor bende normal dedim ama anlamıyor heralde piskolojik sanırım anlamadım, evet teni açık onunda ama süt kadar değil hani nası anlatsam koyu zaten olmazda o zaman anormal olur dudağın normal rengi zaten pembedir de daha pembe veya daha canlı renkte olduğunu düşünüyor ;D yaşından gereği heralde hızlı zamanları :thumbup:

DarkPasseger' Alıntı:
pembeden kastım onunkide normal pembe ama o birazdaha sönük pembe istiyor bende normal dedim ama anlamıyor heralde piskolojik sanırım anlamadım, evet teni açık onunda ama süt kadar değil hani nası anlatsam koyu zaten olmazda o zaman anormal olur dudağın normal rengi zaten pembedir de daha pembe veya daha canlı renkte olduğunu düşünüyor ;D yaşından gereği heralde hızlı zamanları :thumbup:
Kesinlike yaş ilerledikçe daha oturur vücudu vs. Şimdilik bir şekilde onu idare etmeye bak :thumbup:

DarkPasseger

P.m den destek verilir.

KevinGates' Alıntı:
Kesinlike yaş ilerledikçe daha oturur vücudu vs. Şimdilik bir şekilde onu idare etmeye bak :thumbup:
yapıcak bişi yok idare edicez :thumbup:

böyle düşünüyor hani böyle soluk olsun diyor fazla pembe diye düşünüyor Fail daha nası anlatırım bilmiyorum ::) ben hiç düşünmemiştim böyle zamanımda :thumbup:

Ekli dosyalar

195

Emektar

Dudak dediğin pembe,kırmızı arası değişir zaten.Bende burnuma takmıştım biraz,olur öyle. :thumbup:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt