BioShock Infinite: Bruial at Sea [DLC - Episode2] - FULL - Torrent indir - HIZLI

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

HEΛVEN

P.M'lere pek bakamıyorum, üzgünüm.

BioShock Infinite: Bruial at Sea | [DLC - Episode2] - FULL - Torrent indir - HIZLI indir

Torrent
Iso
PC
Bruial at Sea [DLC - Episode2]
Mevcut
22.1 GB

Yine bir Ken Levine ve Irrational klasiği olarak ilk andan itibaren ayaklarınızı yerden kesiyor Burial at Sea - Part 2. İlk bölüm zaten oldukça heyecan verici ve dumur edici bir şekilde bitmişti hatırlarsanız. İkinci bölüm de sanki araya hiç de aylar girmemiş gibi aynı noktadan alıp götürmeye başlıyor hikâyeyi. Yine yüzünüze tokat gibi çarpan bazı açıklamalardan sonra önceki oyunlardan tanıdık, ancak gördüğünüze pek de sevinmeyeceğiniz bir yüz çarpıyor: Frank Fontaine, yani Atlas'ın ta kendisi. Elizabeth'i Atlas'la olan bu karşılaşmasından sağ kurtaran tek şey ona en istediği şeyi teklif etmesi oluyor: "Rapture'a dönmeni sağlayabilirim!" Böylece ilk oyun ve Infinite arasında bir köprü görevi görmeye başlıyor Burial at Sea. Ve aslında en başından çok ayrı sandığımız Rapture ve Columbia'nın kaderlerinin nasıl da birbirlerine bağlı olduğunu fark etmeye başlıyoruz...

Elizabeth olarak oynamak gerçekten de Booker olarak oynamaktan farklı bir deneyim. Booker olarak oynarken çok daha agresif davranabilir, elinizdeki silahlar ve güçler yardımıyla en çetin düşmanları bile dize getirebilirdiniz. Ancak Elizabeth yırtıkları açma gücünü de yitirmiş olduğu için nispeten daha savunmasız ve daha kırılgan bir karakter. Bu da onunla oynarken karşınıza çıkan düşmanlara karşı yaklaşımınızı baştan aşağı değiştiriyor.

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi:Windows XP, Vista Veya Windows 7

İşlemci:Core 2 Duo E4600 2.4GHz (Çift Çekirdekli) Veya Athlon 64 X2 Dual Core 5200 2.7 Ghz (Çift Çekirdekli)

Ekran kartı:GeForce GT 340 1 Gb Veya Radeon HD 3800 series 512 Mb

Ram: 2 Gb

Harddisk: 20 Gb

Direct X:DirectX 10

https://www.youtube.com/watch?v=hUQsbEO0bGw​

Ekli dosyalar

Ynt: BioShock Infinite: Bruial at Sea [DLC - Episode2] - FULL - Torrent indir - HIZLI

Abi bunlar neden ana sayfada çıkmıyor. (Portalda)

davils

Torrent-Oyun.com
Ynt: BioShock Infinite: Bruial at Sea [DLC - Episode2] - FULL - Torrent indir - HIZLI

Bu DLC episode 1 ve 2'yi mi içeriyor?

Oyun 1. dlc yide içeriyor mu ?

--xx--

Did i ever tell you the definition of "Insanity"?

Kod:
oyşhh  thanks:.

Ufuk ŞimŞek

Torrent-Oyun.com

Arkadaşlar bu oyunu black box olarak indirdim türkçe yama kuruyorum türkçe olmuyor yardım edermisiniz ltfennn :-\ :-\

M4cTavish

Fus ro dah !!

Bu episode 1 i içeriyor mu ?

DeMoNhUnTeR71

Torrent-Oyun.com

Selamlar arkadaşlar, ben bu torrenti %90 a kadar indirdim ve şuan indiriliyor 0.0 yazıyor (4 gündür) bilinen yöntemleri denedim ama sanırım seedleyen kalmadığı için devam edemiyor eğer varsa tekrar seedleyebilir misiniz?

Mover

Seviye 2

DeMoNhUnTeR71

Torrent-Oyun.com

DeMoNhUnTeR71' Alıntı:
Selamlar arkadaşlar, ben bu torrenti %90 a kadar indirdim ve şuan indiriliyor 0.0 yazıyor (4 gündür) bilinen yöntemleri denedim ama sanırım seedleyen kalmadığı için devam edemiyor eğer varsa tekrar seedleyebilir misiniz?
ss

batuhh2

Torrent-Oyun.com

1. dlc yi de içeriyor mu ?

KΛIROS

Genel Yetkili

batuhh2' Alıntı:
1. dlc yi de içeriyor mu ?
Sürüm yada oyun hakkında bir bilgim yok fakat genelde DLCleri içerir, ilk DLC'yi de.

batuhh2

Torrent-Oyun.com

Arkadaşlar oyun Dlc 1 ve 2 yi içeriyor bilginize

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt