Torrent-Oyun | BIOMUTANT (v1.3.0 + 2 DLC) [CODEX] (+Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

byburak

Torrent-Oyun.com
Steam sayfa incelemelerinde Çoğunlukla olumsuz damgası yemiş şimdiden nedendir acaba
insanlar genelde fiyatından yakınmışlar. haklılar bence de vuruş hissi bana da zayıf geldi eve geçince kurup oynarım. zaten 8 saatlik oyun. indir bir günde bitir sil gitsin. vakit geçirmelik.
300liraya bu oyun tabi ki olumsuz yorum olur.

korsan indir oyna. game passe de gelir bu tarz oyunlar zaten kesinlikle para verilip alınmaz.
100 saate yakın zaman geçirebileceğin oyunlar 150 lira yahu.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Ellerinize emeğinize sağlık.
Elinize emeğinize sağlık.Bu arada Makine Çevri Türkçe yama çıkmış.Bilginize
Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar, eksik olmayın.
Makine Çeviri'yi bulur bulmaz konuya ekleyeceğim, bilgilendirme için de ayrıca teşekkür ederim.
@bargs1234

Bahsedilen Türkçe yamanın linki: https://forum.donanimhaber.com/biomutant-100-turkce-yama-makine-ceviri--149253628

Not: Üyeler olarak sizler de Türkçe yama linki paylaşabilirsiniz.

melihbass

Seviye 999
3 saat kadar oynadım seslendirme yapan amcadan başım agrımaya başladı herşeyi seslendirmiş mübarek oyun sanki pegi 16 dan aşağı bir oyun gibi geldi ve oyun çok vasat arkadaşlar zevkler renkler meselesi ama baygınlık geldi 3 saat oynayınca.

oyunu indirdim türkçe yamayı da yaptım görünüş olarak çok hoş canlı geldi bana yeşillikler iç ortamlarda ki grafikler olsun bence gayet hoş xbox series s kolum gelince oynamaya devam edicem pc kontrolleri karışık geldi :)

Not: gtx750 ti ile yüksek ayarlarda açtım

Bu oyuna 2 defa şans verdim yok olmuyor.Oyunda vuruş hissi diye birşey yok.Bu oyun zevkini baya baltalıyor.Bişeyler eksik bu oyunda.Tam olmamış gibi.Bütçe bir yerde bitmiş gibi sanki oyunda.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Bu oyuna 2 defa şans verdim yok olmuyor.Oyunda vuruş hissi diye birşey yok.Bu oyun zevkini baya baltalıyor.Bişeyler eksik bu oyunda.Tam olmamış gibi.Bütçe bir yerde bitmiş gibi sanki oyunda.
Bende 1-2 gün önce kısıtlı zamanda 10 dk. kadar denedim ama gerçekten vuruş hissi zayıf bir oyun.Oynanışı sırf aksiyon olan bir oyun için vuruş hissiyatı benim için olmazsa olmaz bir kıstastır.Müsait bir zamanda bir daha deneyeceğim ama şimdiden beklentim baya düştü.

1622655752731.png

Bende 1-2 gün önce kısıtlı zamanda 10 dk. kadar denedim ama gerçekten vuruş hissi zayıf bir oyun.
Hocam oncelikte paylasim icin tesekkurler. Sahsen oyun benim hosuma gitti, Witcher 3'le Horizon Zero Dawn arasinda garip bir oyun olmus bence. Vurus hassasiyeti konusunda ben acikcasi pek bir problem yasamadim ama oynayis stiline bagli bir durum olabilir. Ben ilk olarak uzun namlulu, sonradan da ciftli silah kullandim, ve herhangi bir sorun yasamadim, buyuk bir cogunlukla uzaktan savastigim icin olabilir. Ama yakin mesafe savaslari biraz garip, pek torpuleyememisler gameplay'i dediginiz gibi. Ama haritasi buyuk, grafikleri fena degil ve bayagi guzel optimize edilmis bir oyun. En yuksek grafiklerde hic sikintisiz oynuyabiliyorum. Etrafi gezip kurcalamayi seviyorsaniz, tavsiye ediyorum oyunu. Ana ve yan gorevler haricinde bir suru haritada yapilacak ve bulunabilecek seyler var. Ustelik oyunu hem iyi hem kotu olarak oynayabilmek guzel bir tat katiyor. Her ne kadar gameplay'i cok etkilemesede, oyundaki NPC'lerin diyaloglari ve bazi ana gorevler degisiyor. Hafiften bir Mass Effect hissi verdi diyebilirim. Zaten onunda Legendary edition'i cikti. Yillar sonra 10. kez tekrardan oynuyacagim sanirim bundan sonra :D

Tekrardan paylasim icin tesekkurler!

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Hocam oncelikte paylasim icin tesekkurler. Sahsen oyun benim hosuma gitti, Witcher 3'le Horizon Zero Dawn arasinda garip bir oyun olmus bence. Vurus hassasiyeti konusunda ben acikcasi pek bir problem yasamadim ama oynayis stiline bagli bir durum olabilir. Ben ilk olarak uzun namlulu, sonradan da ciftli silah kullandim, ve herhangi bir sorun yasamadim, buyuk bir cogunlukla uzaktan savastigim icin olabilir. Ama yakin mesafe savaslari biraz garip, pek torpuleyememisler gameplay'i dediginiz gibi. Ama haritasi buyuk, grafikleri fena degil ve bayagi guzel optimize edilmis bir oyun. En yuksek grafiklerde hic sikintisiz oynuyabiliyorum. Etrafi gezip kurcalamayi seviyorsaniz, tavsiye ediyorum oyunu. Ana ve yan gorevler haricinde bir suru haritada yapilacak ve bulunabilecek seyler var. Ustelik oyunu hem iyi hem kotu olarak oynayabilmek guzel bir tat katiyor. Her ne kadar gameplay'i cok etkilemesede, oyundaki NPC'lerin diyaloglari ve bazi ana gorevler degisiyor. Hafiften bir Mass Effect hissi verdi diyebilirim. Zaten onunda Legendary edition'i cikti. Yillar sonra 10. kez tekrardan oynuyacagim sanirim bundan sonra :D

Tekrardan paylasim icin tesekkurler!
Vuruş hissiyatına alışabilen için güzel bir oyun olabilir, zaten çoğunlukla eleştirilen tek olumsuz taraf vuruş hissiyatı.Bu benim için her ne kadar vazgeçilmez bir kıstas olsa da alışmaya çalışacağım dostum, değerli bilgilendirmen için teşekkür ederim.Gördüğüm kadarıyla oyunun açık dünyası ve keşif olanağı baya kuvvetli, oynanış kısmını da bir tık ileri taşıyabilselermiş bu potansiyel harcanmamış olacaktı.Puanları da bu yüzden düşük verildi diye düşünüyorum.Yine de şans verilmesi gereken bir oyun, ona şüphe yok.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt