Torrent-Oyun | BIOMUTANT (v1.3.0 + 2 DLC) [CODEX] (+Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Biomutant kapak SON.png

BIOMUTANT [CODEX]
(+Repack'ler Çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: v1.3.0 + 2 DLC
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: -14,5 GB

:pccikistarihi: -25.05.2021

:psnot: 64 bit işletim sistemi gerektirir!

türkçe.png
Makine Çeviri Linki: https://forum.donanimhaber.com/biomutant-100-turkce-yama-makine-ceviri--149253628

:psnot: İndirdiğiniz oyunlarda her türlü sorumluluk size aittir.Korsan kullandığınızı unutmayınız.

Satın almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:
Steam.png

https://www.gog.com/game/biomutant
https://store.steampowered.com/app/597820/BIOMUTANT/

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

biomutant5.1.png

BIOMUTANT®; yumruk, silah ve mutant yeteneklerini birleştirmenize izin veren eşsiz dövüş sistemli, açık dünyalı bir kıyamet sonrası Kung-Fu hikayesi oyunudur.

Bir salgın dünyayı kırıp geçiriyor ve Yaşam Ağacı köklerinden ölüm saçıyor. Kabileler bölünmüş durumda. Çalkantılı bir dünyayı keşfedin ve kaderini belirleyin: Onu kurtaracak mısınız yoksa daha karanlık bir geleceğe mi sürükleyeceksiniz?

Temel Özellikler:

3. ŞAHIS SAVAŞA YENİ BİR YAKLAŞIM
Dövüş sanatları stilindeki savaş sistemi, ateş etme, yakın dövüş ve mutasyon güçlerinizi karışık bir şekilde kullanırken size maksimum hareket özgürlüğü ve çeviklik sağlar. İlerleme yoluyla ve karşılaştığınız ustalardan öğrenme yoluyla yeni Wung-Fu dövüş formlarını öğrenmek seçimlerinizi sürekli artıracak ve dövüşün hiç sıkıcı olmamasını sağlayacaktır.

OYNANIŞI GELİŞTİRİN
Görünümünüzü ve oynama şeklinizi değiştirmek için genetik yapınızı yeniden kodlayabileceksiniz. Bu tabii ki özelliklerinizi etkileyecektir. Bunun yanı sıra dünyadaki biyolojik kontaminasyona maruziyet Turtleform ve Mucus Bubble gibi mutasyonlara yol açarken eski dünyadaki sığınaklardaki radyoaktiviteye maruz kalmak zihninizi etkileyecek ve telekinezi, havaya yükselme ve daha fazlası gibi psi-mutasyonlarının kilidini açacak.

BİR ÜST ZANAATKARLIK SEVİYESİ
Silah tasarlarken tamamen özgürsünüz. Kendi benzersiz yıkıp geçici 1H veya 2H silahlarınızı, tabancaları, tüfekleri ve çifteleri oluşturmak için parçaları karıştırın ve biyolojik kontaminasyonlu atık şişelerinize tirbuşon ve pille çalışan testere modülleri gibi modifikasyonlar ekleyerek savaş cephaneliğinizi doldurun. Sizin için biyonik kanatlar ve sıçrama paketi gibi havalı şeyler tasarlayacak ve hatta hurda oyuncaktan yapılma sağ kolunuz Automaton'u modifiye etmenize olanak tanıyacak karakterlerle de tanışacaksınız!

KENDİNİZİ MACERA İÇİN DONATIN
Karakterinizi donatırken tamamen özgürsünüz. Yalnızca oluşturduğunuz silahları seçerken değil, giydiğiniz şeyleri seçerken de. Dead Zones'u keşfederken gaz maskesi veya oksijen tankı takın, dondurulmuş alanlara gitmek için termorezistan kıyafetler giyin veya biyolojik olarak kontamine yaratıklarla savaşırken koruyucu ekipman kullanın. Seçin sizin.

CANLI BİR AÇIK DÜNYADA HAYATTA KALIN
Dünyayı ve altındaki yerleri yürüyerek, mekanik aletlerle, jet-skiyle, balonla veya alana özgü bineklerle keşfetme konusunda özgürsünüz. Ölmekte olan verimsiz toprakları, yer altındaki tünelleri ve sığınak ağlarını keşfedin ve dağlarda ya da takımadalarda kendi yolunuzu bulun. Bu canlı ve renkli dünyada yapılacak birçok keşif, çözülecek gizem, karşılaşılacak yaratık ve tanışılacak garip karakterler mevcut.

İLGİNÇ BİR SONU OLAN GARİP BİR HİKAYE
Yeni Dünya'nın Sonunun geldiği bir hikayenin gidişatında eylemleriniz büyük bir rol oynar. Salgın bir hastalık arazileri mahvediyor ve Yaşam Ağacı'nın köklerinden ölüm yayılıyor. Kabileler bölünmüş durumda ve ya onları bir araya getirecek ya da hepsini alt edecek kadar güçlü birine ihtiyaçları var...
Dünyada size yolculuğunuzun her bir adımını anlatan bir Anlatımcı kılavuzluk edecek ancak sağ kalma hikayenizin nasıl biteceğini belirleyecek olan şey sizin eylemleriniz ve seçimleriniz olacak.

:sistem_gereksinimleri:
Screenshot_2.png

:oyunfragmani:

FULL OYNANIŞ VİDEOSU (8 saat)

- İlk 2 torrent hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecekler).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.
- 2. Torrent hız bakımından alternatif olması amacıyla eklenmiştir.
- GOG-Rip kurulum ve crack gerektirmiyor.
OYUN HENÜZ YENİ OLDUĞU İÇİN HIZI DÜŞÜK OLABİLİR, SABIRLA İNDİRİNİZ.
Fitgirl 6,3 GB.png

300 biomutant.png

3 OK.gif

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Ekli dosyalar

Bu oyunun Kırılmasına ihtiyaç yoktu ki :) Oyun zaten DRM Free.Yani GOG 'dan herhangi birip indirip dosyası internet ortamında paylaşsa zaten herkeste çalışacak oyun.Codex napmış GOG ' dan indirip sahaya Codex Damgasıyla mı sürmüş :) Ah codex seni Nfs olayı bitirdi yoksa sende tam yolunu bulmuştun..Yazık oldu adamlara.Artık büyük toplara girmiyorlar yakalanmamak için.

Edit: Paylaşım için teşekkürler.

Edit 2: Steam versiyonunu kırmış.Yani steam'e ait basit korumasını kaldırmış. Gog ile karşılaştırdım.Sürüm aynı sürüm.Sanırım Gog versiyonunu codex piyasaya salsaydı olmazdı.İtibar zedeler çünkü.

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Bu oyunun Kırılmasına ihtiyaç yoktu ki :) Oyun zaten DRM Free.Yani GOG 'dan herhangi birip indirip dosyası internet ortamında paylaşsa zaten herkese çalışacak oyun.Codex napmış GOG ' dan indirip sahaya Codex Damgasıyla mı sürmüş :) Ah codex seni Nfs olayı bitirdi yoksa sende tam yolunu bulmuştun..Yazık oldu adamlara.Artık büyük toplara girmiyorlar yakalanmamak için.

Edit: Paylaşım için teşekkürler.
Çaktırma dostum, bazıları için CODEX yazması demek, sorunsuz olduğu anlamına geliyor her nedense. :) Rica ederim, iyi oyunlar. (Edit: Codex büyük ihtimal korumalı Steam sürümünü kırıyor)

Bu arada videolardan anladığım kadarıyla vuruş hissiyatının biraz zayıf olması haricinde güzel olmuşa benziyor.DODI Repack çıkınca indirip denemeyi düşünüyorum valla.

Çaktırma dostum, bazıları için CODEX yazması demek, sorunsuz olduğu anlamına geliyor her nedense. :) Rica ederim, iyi oyunlar. (Edit: Codex büyük ihtimal korumalı Steam sürümünü kırıyor)

Bu arada videolardan anladığım kadarıyla vuruş hissiyatının biraz zayıf olması haricinde güzel olmuşa benziyor.DODI Repack çıkınca indirip denemeyi düşünüyorum valla.
Edit 2 yi yazarken siz yazmışssınız hocam.Evet basit Steam korumalı sürümünü salmış piyasaya.Hani bakın kırdım tarzı olsun diye.

Codex yine zalim değil.Piyasaya 100 oyun salıyorsa toplasan 2-3 tanesinin exe'sinde miner tarzı işlemler var adamların.Empress ile FLT bunlar sakat malesef.Crackleri çaktırmadan Miner yapmaya ya da veri yollamaya çalışıyor arka planda.Days Gone da mesela Flt Crack kullanmıyorum.Flt eski grup eyw ama çakallar.Konu nerden nereye geldi :)

Ben Days gone bittikten sonra bakarım artık Biomutant'a.Fena durmuyor oyun.

Hadok

Torrent-Oyun.com
Steam sayfa incelemelerinde Çoğunlukla olumsuz damgası yemiş şimdiden nedendir acaba

ISKA

Seviye 13
Bu oyun nedense patlayacak gibi geliyor. Deneyince umarım severim.

melihbass

Seviye 999
evet arkadaşlar ilk oynanıs benden karekter konuşmuyor sanırım ve cutscene de denk gelmedım kısa bir video çektim fazla spoiler olmasın diye.

melihbass

Seviye 999
Kılıçlı vuruş hissiyatı iyi mi sence?
vuruş hissi güzel ama artık tavşan mı ,sincap mı neyse cok kucuk oldugu ıcın video da var karekter görünmüyor bit gibi bir karekter olmuş silah ateş ederken gormedım mesala bir dmc değil ama bakalım daha başlarındayım ama yorumları pek iç açıcı degil gibi senaryosu yok denecek az .d

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
vuruş hissi güzel ama artık tavşan mı ,sincap mı neyse cok kucuk oldugu ıcın video da var karekter görünmüyor bit gibi bir karekter olmuş silah ateş ederken gormedım mesala bir dmc değil ama bakalım daha başlarındayım ama yorumları pek iç açıcı degil gibi senaryosu yok denecek az .d
Senaryo benim için olmazsa olmaz bir şey değil.Bazı oyunlar oynanışlarıyla da güzel olabiliyorlar.Örneğin ME: Shadow of War'ün hikayesi çok ucuz kurgulanmıştı ama ben oyunun yetenekleriyle ve oynanışlarıyla çok zevk almıştım.Bir de bugünlerde DOOM Eternal oynuyorum, onun da hikayesi yok denecek kadar az ama oynanışı mükemmel zevk veriyor.Bundan da öyle bir beklentim vardı ama vuruş hissiyatı zayıf görünüyor.Neyse, DODI Repack çıkınca denerim artık.
Bu arada karakter yanılmıyorsam 'Kendine Müzisyen Kemal'den esinlenerek yapılmış bir rakun oluyor. ;D(şaka)

güncelleme.png

FitGirl ve Chovka Repack eklenmiştir.
İyi oyunlar.

>> [6,3 GB_FitGirl] (v 1.3.0 + 2 DLC) Biomutant.torrent
Fitgirl 6,3 GB.png
>> [10,0 GB_Chovka] (v 1.3.0 + 2 DLC) Biomutant.torrent

DLC'LER
Pre-order Mercenary DLC
Soundtrack

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

melihbass

Seviye 999
haha ay bın yaşa rakun demı ya valla cok değişik cins hayvan olmus heheh .doom olayını konusmaya gerek yok zaten saf aksiyon ve keske daha uzun sürse dediğim oyundur kendisi.

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt