Bilgisayarımda Realtek HD Audio yöneticisi kayboldu

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

refikilhan

Torrent-Oyun.com
Merhaba.
Bilgisayarımda Realtek HD Audio yöneticisi kayboldu, ne yaptımsa olmuyor ve artık umudumu yitirdim ama ileri yaşım nedeni ile kulaklarım sesleri karıştırıyor, oysa eskiden ekolayzer ayarı ile tiz ses ayarı yaparak sesleri daha net duyabiliyordum,unutkanlık tedavisi görmekteyim, doktorum çok sık bulmaca çözerek beynimi bir şeyler düşünmeye, birşeylerle meşgul etmem gerektiğini önerdi, ama bu hastalık nedeni ile kelime haznem çok daraldığı için bulmaca da çözmekte zorlanıyor, olmayınca bırakıyorum, doktoruma bilgisayar kullanmayı seviyorum demiştim, bana monitör tüplü değilse gözlerini koruyarak olabilir dedi, ve ben yıllardır hiç terketmeden kullandığım ilaçlarım, ve bu bilgisayar sayesinde bu hastalığımın seyrini yavaşlatabildim, ama kulaklarım yeterince duymadığı için artık kullanamıyorum ve inanınki bu unutkanlık da artmaya başladı, daha da ilerlemsinden korkuyorum.
Günlerce araştırma yaptım, nerede ise tüm ekolayzer programlarını denedim olmadı, sonunda Fx Sound Ekolayzer programı ile, tam olmasa da hoparlörde tiz ayarını yapabildim, ama yaptığım ayar kaydolmuyor, bilgisayarı kapatınca her an tekrar ayarlamam gerekiyor,
Bu konudaki önerileriniz sağlığım için çok önemli, yardımcı olursanız çok sevinirim.
Teşekkürler.

KorkuLuRüya

Türk Stunter - Stunt İstanbul
merhaba, yanlışlıkla donanım silmiş olabilirmisiniz aygıt yöneticisinden baktığınızda görebiliyormusunuz ?

refikilhan

Torrent-Oyun.com
merhaba, yanlışlıkla donanım silmiş olabilirmisiniz aygıt yöneticisinden baktığınızda görebiliyormusunuz ?
Hayır dostum, Aygıt yöneticisinde yok, çok çare aradım, bir çok kişi yardımcı olmaya çalıştı ama onlarda başaramadı, bu nedenle bilgisayarımda Realtek HD Audio yöneticisi sorunundan umudumu yitirdim. Fx Sound Ekolayzer programı ile azda olsa Tiz ses ayarı bulabildim ama nedense yaptığım ayarlar tekrar sıfırlanıyor, bunu nasıl kaydederim çare arıyorum.

RUBENム

war. war never changes.
Hayır dostum, Aygıt yöneticisinde yok, çok çare aradım, bir çok kişi yardımcı olmaya çalıştı ama onlarda başaramadı, bu nedenle bilgisayarımda Realtek HD Audio yöneticisi sorunundan umudumu yitirdim. Fx Sound Ekolayzer programı ile azda olsa Tiz ses ayarı bulabildim ama nedense yaptığım ayarlar tekrar sıfırlanıyor, bunu nasıl kaydederim çare arıyorum.
Realtek'i tekrardan indirip kurmayı denediniz mi?

Selamlar hocam videoyu bir izle ve hala olmuyor ise, müsait olduğun bir vakit haber et uzak masa üstü ile bir bakayım. Tabi uyarsa size?

Diğer bir çözüm videosu. Adımlara bir bir bakarak uygularsınız..

Son düzenleme:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt