Bilgisayara format atamıyorum

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

TheRespectRollins

Torrent-Oyun.com
arkadaşlar yeterli alanım bolca var fakat sistem biriminde gereken miktarda boş alan olmadığından varolan sistem bölümünü kullanamadı hatasını alıyorum

Ynt: Bilgisayara format atamıyorum

Ekran görüntüsü yükleyebilir misin?

En son ne zaman format attım hatırlamıyorum ama anladığım kadarıyla yardımcı olmaya çalışayım. Sistem biriminde yeterli boş alan olmadığı için uyarı veriyor. Ekran görüntüsünde sistem birimi olarak gözüken sürücü F: sürücüsü ve 9 MB boş alan gözüküyor. Yükleme yaparken "Gelişmiş" diye bir seçenek olması lazım. Buradan gerekli ayarlamalar yapılıyordu sanırım. Yeni sürücü oluşturma gibi. Dediğim gibi tam emin değilim ama öyle hatırlıyorum. "Biçimlendir" butonu vardı sanırım, biçimlendirme işlemi yaptıktan sonra kuruluma geçiliyordu.

Diğer bilgisayarım yanımda olsaydı deneyerek bakardım ama şuan mümkün değil maalesef.

TheRespectRollins

Torrent-Oyun.com

Çok fazla kurtarma bölümü oluşmuş sanırım onları silmek gerekiyor

Format atmayacağın diskleri sil ve yeniden oluştur. Biçimlendirdikten sonra kuruluma başla.

fbozi41

Bizi Bilen Bilir.

Önemli bir şey yoksa gelişmiş kısmına gir bütün diskleri sil. Ardından iki parçaya böl. C olana kur. bu kadar basit.

TheRespectRollins

Torrent-Oyun.com

fbozi41' Alıntı:
Önemli bir şey yoksa gelişmiş kısmına gir bütün diskleri sil. Ardından iki parçaya böl. C olana kur. bu kadar basit.
Gelişmiş kısmı yok diskleri silme yetkim yok sanırım bilgisayarda

Themistokles

Sıkıntı yoksa sıkıntı var demektir.

Gerekli lazım dosyaları d ye aktar sonra c ye format at gitsin .

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt