Bilgisayar parcasini nerden bulabilirim

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ademguler159

Torrent-Oyun.com
Asus x550vx oyuncu leptobum var
"A" tusunu yanlislikla kirdim
Ama tus hala calisiyor sadece a tusu yerinde yerine takili degil kirik oldugu icin
1 tus icinde butun klavyeyi degistirmek istemiyorum
Sadece 1 tus alabilecegim bir yer veya bir web site varmidir acaba?

Asus x550vx kirmizi klavye olan versiyon

Ekli dosyalar

XsanBayar

Facebook: xsanbayar
Deneme Moderatör
Çok zor... Geçen öyle bir tanıdığım, çocuğunun bir kaç tuşu kırdığı ve senin gibi tuş bulamadığı için servise göndermişti. Servis garanti dışı olduğunu söyleyip, tuş başına 100-150 TL civarı astronomik bir ücret istemişti.

ademguler159

Torrent-Oyun.com
Çok zor... Geçen öyle bir tanıdığım, çocuğunun bir kaç tuşu kırdığı ve senin gibi tuş bulamadığı için servise göndermişti. Servis garanti dışı olduğunu söyleyip, tuş başına 100-150 TL civarı astronomik bir ücret istemişti.
Ya klavyeyi kendim degistirebilirim sıkintı olmaz klavyeyi tamamiyla 100 tl ye buldum ama parasinda degilim ben sadece 1 tus ickn buyun klavyeyi degistirmek istemedim bu gidisle degistircrm gibi duruyo

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt