Bilgisayar aniden kapandı ve ekranda yeşil çizgiler

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Detroit become human oyununu oynarken bilgisayar aniden kapandı daha sonra açtığımda bir sorun yoktu lakin youtubeta video izlerken tam ekran yaptığımda 2 saniye civarlarında ekramda yeşil çizgilerin görünüp kaybolduğunu farkettim sonrasında ekran kartından şüphelendim bilmiyorum 2. El rx 570 aldım muhtemelen miningte kullanıldı. Bu yeşil çizgi sorununu farkedince gta 5e girdim ekran kartında sorun olsa grafiklerde de kusur göreceğimi düşündüm ama oyun gayet akıcı ve sorunsuzdu ısı değerleri fps te gayet makuldü ekran kartında bir sorun mu var anlayamadım en son driver kurulu üzerinde.

ZireaeL_

г๏lคภtเאє ๔єשค๓..
Ekran kartı olma ihtimali çok yüksek. Daha önce kullandığım AMD ekran kartında böyle olmuştu. Sizde de aynı sorun varsa ekran kartını değiştirmenin zamanı gelmiş demektir. Zira o şekilde sürekli kapanacaktır. Eğer paranız varsa ekran kartı konusunda AMD den kesinlikle uzak durun.

BÖ > EASY <

easy peasy lemon squeezy
DDU ile güvenli modda sürücüleri silip tekrar yükleyip dener misin sorun sürücü kaynaklıda olabilir ayrıca herşeyi ekran kartına yormak doğru değil ekran kararması yaşayan arkadaşımın anakartı arızalı çıkmıştı yani hemen ekran kartı demek yersiz olur. Dediklerimi yaptıktan sonra sorun devam ederse ekran kartınızı başka bir anakartta deneyin sorun devam etmesi halinde ekran kartı arızalı demektir devam etmez ise anakarta bakın.

melihbass

Torrent-Oyun.com
aşırı overclock dolayısı ile ekran da yeşil çizgiler oluşacağını tahmin edebiliyor RTX serisi kart alma vaktin gelmiş zaten artık AMD ekran kartı alınmaz nvidia dururken.

Bir süredir evde değildim görmedim gelen cevapları en son donanım hızlandırıcı mı öyle bir chrome seçeneğini devre dışı bıraktığımda yeşil çizgi sorunu youtubeta ortadan kalkmıştı opera gaming browserda mesela öyle bir sorun yoktu bu yöntemle çözmüş oldum o sorunu lakin hala sorun var değil mi? bu aklamıyor kasayı sanırım. Driverları kaldırıp tekrar yüklemeyi denicem başka anakartta deneme şansım olabilir mi bilmiyorum durumu tekrar yazarım.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt