Beyond: Two Souls [MULTi24] [DODI Repack] [Controller Fix] [11.9 GB] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Narayanna

Bur(Sa)msun City
Maalesef yine aynı hata tüm dediklerinizi ve yukarıdaki linktede yaptığım bir çok iey yinede olmadı diğer sürüme indireceğim artık internetim yavaş zaten 1mb indiriyor bakalım umarım diğer sürüm olur.

Dostum Fİtgirl sürümü çıkmış 10.7 GB ben onu indiriyorum şu anda.
Fitgirl sürümleri de iyidir çok oyun indirdim sorun yaşamadım. İstersen indir sende.
Ya da deneyelim sonucu paylaşalım.

Arkadaşlar yukarıda aldığım hatay oyunun dosyalarına girip BeyondTwoSouls_Steam Uygulamasını başlatarak çözdüm ve oynayıp sorunsuz bir şekilde bitirdim.

Narayanna

Bur(Sa)msun City
@yasinakbulutTR
Yönetici kardeş, Fitgirl sürümünü paylaşın bence, İndirdim kurdum ve sorunsuz oynuyorum.
Bu sürüm çok sıkıntılı çünkü.

zalenka123

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar ben codex sürümünü indirdim bazı bilgisayarlarda repack sürümü sistemlerde hata verebiliyor şu anda en iyi çalışan sorunsuz olan sürüm kesinlikle codextir codex sürümünü indirmenizi tavsiye ediyorum.

amorfus

Torrent-Oyun.com
ben bu oyundan da detroit dende bi halt anlamadım keşke indirmeseymişim. oyun seni yönlendiriyor ve hareket çok kısıtlı hiç sevmedim. oyun değil sanki sadece sinematik 2 side.

melihcrazy

Torrent-Oyun.com
Şimdi hata alan arkadaşlara önerim aynı problemi bende yaşıyordum aynı şu yollar ile tertemiz kurulum yaptım

- Güvenli mod
- Setup dosyasını Windows 7 ile çalıştırın herhangi bir arkada program açmayın bekleyin HDD ye 25-30 dakikaya kurdum. SSD herhalde 5-10 dakika gibi süre alır.

golden boy 27

Torrent-Oyun.com BEŞİKTAŞ
Arkadaşlar Lütfen '' Oyunun Demo '' Sürümü Olmayan %100 Tamamlanmış Save Dosyasını P.M Atarmısınınız Rica Ediyorum Ama Lütfen Demo Bölümler'ini İçermesin Sadece %100 Bitirilmiş Olsun Save

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Forum Yetkilisi

golden boy 27

Torrent-Oyun.com BEŞİKTAŞ

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Forum Yetkilisi
İşte Sadece 3 Bölüm O Linkler Yani Demo Savesi Bana '' CODEX'' FULL Sürüm Savesi şart Bir Türlü Bulamıyorım onu
Sorun o
Ben de oyuna yeni başladım sayılır, 1-1,5 saatini falan oynadım.Tahminen 1 hafta sonra biter, bitmiş olsaydı atardım.Bu arada tüm sitelerdeki save'leri denedin mi, belki hepsi aynı değildir.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt