Beyond: Two Souls [MULTi24] [DODI Repack] [Controller Fix] [11.9 GB] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Beyond: Two Souls [MULTi24] [11.9 GB][DODI Repack]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: DODI Repack

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 11.9 GB

:pccikistarihi: 2020-06-18

:pcnot: Türkçe Dil

:pcnot: Kurulum Süresi: 10 dakika [Extra bir dil indirmezseniz]

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Satış rekorları kıran özel bir hikayeye sahip bu oyun, size daha önce yaşamadığınız bir deneyim vaat ediyor.

SIRA DIŞI BİR HAYAT: BİR CAN, İKİ RUH

Ellen Page veWillem Dafoe gibi Hollywood yıldızlarının rol aldığı eşsiz bir psikolojik gerilim olan Beyond: Two Souls™, Jodie Holmes'un sıra dışı yaşamını oynarken sizleri heyecan verici bir dünya yolculuğuna çıkarıyor.

Olağandışı güçlere sahip gizemli bir varlıkla doğuştan gelen bir bağa sahip Jodie çok farklı bir kız.

Kim olduğunu keşfetmek için çıkacağı yolculukta olağandışı maceralar ve yürek burkan kayıplarla karşı karşıya kalacak Jodie'nin kaderine sizin seçimleriniz yön verecek.

Aiden isimli doğaüstü bir varlıkla doğuştan gelen bağa sahip bir kızın hayatını yaşarken yapacağınız seçimler ve eylemlerle aksiyon dolu bir hikaye oluşturun.

Hem Jodie hem de Aiden olarak oynayarak her şeyin ötesinde gerçekte ne olduğunu anlama yolunda fiziksel ve psikolojik zorluklarla yüzleşin.

''İLERİ DÜZEY DENEYLERLE" BECERİLERİNİZİ TEST EDİN

Tam PC oyununa PlayStation™ sunumlarından gelen orijinal DLC görevi de dahildir. Tüm oyun iki zorlukta, Tek veya Çift kişilik modlarla oynanabilir.

HİKAYEYİ İSTEDİĞİNİZ SIRADA OYNAYIN
Sinematik sırayı mı tercih edersiniz yoksa kronolojik sırayı mı? Hikayeyi nasıl deneyimlemek istediğinizi seçin. Hatta oyuncuların her biri için farklı oyun kumandaları kullanarak yerel eşli moda oynayın – aynı anda Jodie ve Aiden olarak. Nasıl isterseniz öyle oynayın.

TAMAMEN PC İÇİN OPTİMİZE EDİLDİ

Beyond: Two Souls 4K çözünürlük, 21:9 geniş ekran uyumluluğu ve 60 fps kare hızı ile PC dünyasına çarpıcı bir giriş yapıyor.

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 or later (64 bit)
İşlemci: Intel Core i5-4430 @ 3.0 GHz or AMD FX-6300 @ 3.5 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 660 with 2GB VRAM or AMD Radeon HD 7870 with 2GB VRAM
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 49 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: 720p, 30 FPS​

Önerilen Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 or later (64 bit)
İşlemci: Intel Core i5-6600K @ 3.5GHz or AMD Ryzen 3 1300X @ 3.4GHz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 970 with 4GB VRAM or AMD Radeon R9 390 with 4GB VRAM
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 49 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: 1080p, 60 FPS

:pcoyunfragmani:

TORRENT İNDİRME LİNKİ

Torrent- Tıkla İndir

Controller Fix
Tıkla-
İndir
Eğer gamepad'inizi okumuyor ise veya başka sıkıntılar var ise bunu indirin ve oyunun dosya konumuna yapıştırın

Narayanna

Bur(Sa)msun City
Güzel düşürmüşler boyutunu, teşekkürler paylaşım için..

kocersamet

Torrent-Oyun.com
fitgirl repack te
Controller Fix + Letterbox Remover
bu şekilde bir artısı olayı ne acaba bilgisi olan

Zamanında epic gamesten demosunu indirip ordan enjekte yöntemiyle crackleme gibi birşey denemiştim hex editör ile olmamıştı sonunda çıkmış ama yoğunluktan hem detroiti hem bunu çok yavaş indiriyor bekleyeceğiz mecburen.

zalenka123

Torrent-Oyun.com
Bu arada 11.9 değil hangilerini çıkartırsa 11.9 gb yapabiliriz yabancı dil dosyalarını çıkardım içinde 16.4 oldu başka hangilerini çıkartmalıyız.

Son düzenleme:
Bu arada 11.9 değil hangilerini çıkartırsa 11.9 gb yapabiliriz yabancı dil dosyalarını çıkardım içinde 16.4 oldu başka
hangilerini çıkartmalıyız.
Bu şekilde ayarlar isen özetle; oyuna başladığınız da trailer yok, making videoları yok, bonus videoları yok, credits ekranı yok ingilizce hariç diğer ses dosyaları yok.

Bu şekilde kurulumdan sonra sadece elinde ingilizce seslendirme ve alt yazılar kalmış olacak. Ayarlardan Türkçe alt yazıyı aktif etmen yeterlidir.. Gerisi zaten önemli değil.

melihbass

Torrent-Oyun.com
quantic dream'i keşke diğer firmalar da örnek alsa hem senaryo hem de aksiyona doysak..

zalenka123

Torrent-Oyun.com
Bu şekilde ayarlar isen özetle; oyuna başladığınız da trailer yok, making videoları yok, bonus videoları yok, credits ekranı yok ingilizce hariç diğer ses dosyaları yok.

Bu şekilde kurulumdan sonra sadece elinde ingilizce seslendirme ve alt yazılar kalmış olacak. Ayarlardan Türkçe alt yazıyı aktif etmen yeterlidir.. Gerisi zaten önemli değil.

İndirdim fakat şimdide kurulumda isdone dll hatası alıyorum maalesef.

YΛDİGΛR

Hayat video oyun gibidir,zamanı gelince ölürsün.
Tekrar kurayım dedim bu kezde unarc.dll çıkarılamadı falan yazıyordu en iyisi boyutu büyük olanı bir indireyim

Narayanna

Bur(Sa)msun City
Bu sürümün kurulumunda sıkıntılar var, ne yaptımsa yüklenmiyor, hep aynı hatayı veriyor.
Bu hatayı çözen varsa paylaşsın lütfen. Çünkü çoğu kişi de aynı hata var.

zalenka123

Torrent-Oyun.com
Yani admin bir şey desek sileceksin yorumu aga sürümü denemeden oyuna girmeden sürümde sıkıntı var mı yok mu diye neden kontrol etmiyorsunuz ki boşuna indirdik işte.

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Daha az önce yükleme işlemim bitti test ettim her hangi bir hata vermeden yüklendi ve oyuna girdi.

Hata alanlar aşağıdaki kendi sitelerinde yazan adımları denesinler

Kod:
http://dodi-repacks.site/index.php/2018/07/30/repacks-troubleshooting/

İndirdim fakat şimdide kurulumda isdone dll hatası alıyorum maalesef.
Yüklemeye başlamadan önce setup uyumluluğunu win 7 olarak ayarla akabinde yönetici olarak kurulumu yapmayı tekrardan dene kardeşim. Repack sürümlerde isdone.dll veya unarc.dll hataları bu şekilde aşılabiliyor genelde..

YΛDİGΛR

Hayat video oyun gibidir,zamanı gelince ölürsün.
Direk diğer sürümü indirdim zaten internette kota kalmadı bişey kalmadı 5mb 6mb hızla hemen indi sorunsuz oynuyorum bununla uğraşmayın beyler bence.

zalenka123

Torrent-Oyun.com
Yüklemeye başlamadan önce setup uyumluluğunu win 7 olarak ayarla akabinde yönetici olarak kurulumu yapmayı tekrardan dene kardeşim. Repack sürümlerde isdone.dll veya unarc.dll hataları bu şekilde aşılabiliyor genelde..
Maalesef yine aynı hata tüm dediklerinizi ve yukarıdaki linktede yaptığım bir çok iey yinede olmadı diğer sürüme indireceğim artık internetim yavaş zaten 1mb indiriyor bakalım umarım diğer sürüm olur.

Maalesef yine aynı hata tüm dediklerinizi ve yukarıdaki linktede yaptığım bir çok iey yinede olmadı diğer sürüme indireceğim artık internetim yavaş zaten 1mb indiriyor bakalım umarım diğer sürüm olur.
Vallahi ilginç ya sırf denemek adına indirdim kurdum bir işlemde yapmadım kuruldu biraz önce. Malesef repackler de nadiren de olsa sıkıntı çıkabiliyor. Başka paketlemeleri denemekte fayda var.

Sonat Doğu

Torrent-Oyun.com
bunu indiriyorum ama türkçe dil görünmüyor dosyalar arasında kesin var mı emin misiniz ?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt