Beyond: Two Souls [CODEX] [Controller Fix] FULL | Torrent-Mega-Drive İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Bende logitech f710 kablosuz gamepad var...Oyunda çalışmadı. Oyunun gamepad desteği yok mu yoksa bir sorun mu var?
Oyunu başka bir crack grubu HOODLUM kırdı ve not bölümüne codex sürümde kontrolcülerin iyi çalışmadığını falan yazmışlar. Bekleyin belki codex fix falan yayınlar

Beyond_Two_Souls_PROPER-HOODLUM
Proper notes: Now you can play this game as it's intended to be played. The CODEX release does not work well with controllers. But since we are a bunch of nice guys, here's the game with controller support. Enjoy!

arkadaşlar oyunda ses yok ayarlardan baktığımda ses kısmında çıkış aleti no devices diyor çözümünü bilen varmı acaba ?

silic

Torrent-Oyun.com
Oyunu başka bir crack grubu HOODLUM kırdı ve not bölümüne codex sürümde kontrolcülerin iyi çalışmadığını falan yazmışlar. Bekleyin belki codex fix falan yayınlar

Beyond_Two_Souls_PROPER-HOODLUM
Proper notes: Now you can play this game as it's intended to be played. The CODEX release does not work well with controllers. But since we are a bunch of nice guys, here's the game with controller support. Enjoy!
HOODLUM çıktı torrent eklermisiniz ?

xnovamx

Torrent-Oyun.com
Çözebildin mi? Aynı sorun bende de var 3 farklı Sürüm indirdim ancak hala tepki yok (plaza,codex,dodirepack)
Maalesef sorun devam etmekte. Detroit Become Human' da ise işlemcimin 'SSE 4.1' desteklemediği için oyunu oynayamıyorum sanırım artık benim bilgisayar yavaş yavaş emeklilik vakti gelmiş gibi görünüyor. :rolleyes:

codex sürümünü indirdim crack atmayı unuttum ve indirdiğim dosyayı sildim sadece crack linki verecek birisi var mı ?

Tepki vermeme sorunu için yardımcı olabilecek biri var mı? Epic Games'den indirdiğim demo sürümü bile açılmıyor oyunun

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt