Beyond: Two Souls [CODEX] [Controller Fix] FULL | Torrent-Mega-Drive İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Beyond: Two Souls [CODEX]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: CODEX

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 38.46 GB

:pccikistarihi: 2020-06-18

:pcnot: Türkçe Dil

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Satış rekorları kıran özel bir hikayeye sahip bu oyun, size daha önce yaşamadığınız bir deneyim vaat ediyor.

SIRA DIŞI BİR HAYAT: BİR CAN, İKİ RUH

Ellen Page veWillem Dafoe gibi Hollywood yıldızlarının rol aldığı eşsiz bir psikolojik gerilim olan Beyond: Two Souls™, Jodie Holmes'un sıra dışı yaşamını oynarken sizleri heyecan verici bir dünya yolculuğuna çıkarıyor.

Olağandışı güçlere sahip gizemli bir varlıkla doğuştan gelen bir bağa sahip Jodie çok farklı bir kız.

Kim olduğunu keşfetmek için çıkacağı yolculukta olağandışı maceralar ve yürek burkan kayıplarla karşı karşıya kalacak Jodie'nin kaderine sizin seçimleriniz yön verecek.

Aiden isimli doğaüstü bir varlıkla doğuştan gelen bağa sahip bir kızın hayatını yaşarken yapacağınız seçimler ve eylemlerle aksiyon dolu bir hikaye oluşturun.

Hem Jodie hem de Aiden olarak oynayarak her şeyin ötesinde gerçekte ne olduğunu anlama yolunda fiziksel ve psikolojik zorluklarla yüzleşin.

''İLERİ DÜZEY DENEYLERLE" BECERİLERİNİZİ TEST EDİN

Tam PC oyununa PlayStation™ sunumlarından gelen orijinal DLC görevi de dahildir. Tüm oyun iki zorlukta, Tek veya Çift kişilik modlarla oynanabilir.

HİKAYEYİ İSTEDİĞİNİZ SIRADA OYNAYIN
Sinematik sırayı mı tercih edersiniz yoksa kronolojik sırayı mı? Hikayeyi nasıl deneyimlemek istediğinizi seçin. Hatta oyuncuların her biri için farklı oyun kumandaları kullanarak yerel eşli moda oynayın – aynı anda Jodie ve Aiden olarak. Nasıl isterseniz öyle oynayın.

TAMAMEN PC İÇİN OPTİMİZE EDİLDİ

Beyond: Two Souls 4K çözünürlük, 21:9 geniş ekran uyumluluğu ve 60 fps kare hızı ile PC dünyasına çarpıcı bir giriş yapıyor.

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 or later (64 bit)
İşlemci: Intel Core i5-4430 @ 3.0 GHz or AMD FX-6300 @ 3.5 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 660 with 2GB VRAM or AMD Radeon HD 7870 with 2GB VRAM
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 49 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: 720p, 30 FPS​

Önerilen Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 or later (64 bit)
İşlemci: Intel Core i5-6600K @ 3.5GHz or AMD Ryzen 3 1300X @ 3.4GHz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 970 with 4GB VRAM or AMD Radeon R9 390 with 4GB VRAM
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 49 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: 1080p, 60 FPS

:pcoyunfragmani:

ALTERNATİF LİNKLER
Mega- Tıkla İndir

Google Drive- Tıkla İndir

ALTERNATİF TORRENT LİNKLERİ

1-Torrent- Tıkla İndir

2-Torrent- Tıkla İndir

Controller Fix
Tıkla- İndir
Eğer gamepad'inizi okumuyor ise veya başka sıkıntılar var ise bunu indirin ve oyunun dosya konumuna yapıştırın

REPACK İNDİRME LİNKİ [MULTi24] [DODI Repack] [Controller Fix] [11.9 GB]
KONUYA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

Ekli dosyalar

RUBENム

CSGO'dan nefret ediyorum.
Steam fiyatı biraz fazla geldi, korsana muhtacız yine.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Forum Yetkilisi
Dostlar Heavy Rain'de yoktu ama yine de sorayım bu oyunda silah kullanma olanağı gibi aksiyonlar var mı? Oyun piyasaya ilk çıkıp konuşulduğunda öyle bir izlenim uyandırmıştı bende.Bir de Heavy Rain'deki o kanser kamera açısı bunda da hala kullanılıyor mu?

Transient Ghost

Forum Yetkilisi
bu da Detroit gibi denovo olmadan mı kırılmıış ?
Aynen.Bu da Quantic Dream oyunu olarak belli bir süreliğine Epic'teydi.Orda Denuvoluydu ama Steam'e gelince kaldırmışlar.Sözleşme süresi dolmuş olabilir ya da bunun için Steam'le ayrı bir anlaşma gereği duyulduğu için konulmamış olabilir (ekstra ücret gibi).Quantic Dream oyunu olarak bir tek Heavy Rain'i kırmamışlar ama onu da zaten CPY kırmıştı galiba.

SELEN

Seviye 3
Dostlar Heavy Rain'de yoktu ama yine de sorayım bu oyunda silah kullanma olanağı gibi aksiyonlar var mı? Oyun piyasaya ilk çıkıp konuşulduğunda öyle bir izlenim uyandırmıştı bende.Bir de Heavy Rain'deki o kanser kamera açısı bunda da hala kullanılıyor mu?
Oynayalı baya oldu ama Silahlar yoktu az sahnede vardı diye hatırlıyorum daha çok görünmez karakterle hareket ediyordunuz.

Transient Ghost

Forum Yetkilisi
Oynayalı baya oldu ama Silahlar yoktu az sahnede vardı diye hatırlıyorum daha çok görünmez karakterle hareket ediyordunuz.
''Az sahnede vardı'' dediğin yerler oynanabilir anlamında mı yoksa ara sahne veya quick-time olarak mı?

Transient Ghost

Forum Yetkilisi
Oynanabilir sahneydi ama büyük kısmı heavy raindeki gibi silahsız. Heavy raini sevdiyseniz bu da hoşunuza gider bence.
Heavy Rain'i hikaye işlenişi açısından sevmiştim ama oynanabilirlik kısmı bir noktadan sonra sıkıcı ve zorlayıcı hale gelmişti.Normalde qte zor bir şey değil ama zamanla sıkıcılaşıp, kararlar da istediğim doğrultuda gitmeyip kötü sonlarla karşılaşınca, istediğim tadı alamamıştım.Yakın zamanda Detroit'in demosunu oynamıştım, onda sorun yaşayacağımı sanmıyorum.

SELEN

Seviye 3
Heavy Rain'i hikaye işlenişi açısından sevmiştim ama oynanabilirlik kısmı bir noktadan sonra sıkıcı ve zorlayıcı hale gelmişti.Normalde qte zor bir şey değil ama zamanla sıkıcılaşıp, kararlar da istediğim doğrultuda gitmeyip kötü sonlarla karşılaşınca, istediğim tadı alamamıştım.Yakın zamanda Detroit'in demosunu oynamıştım, onda sorun yaşayacağımı sanmıyorum.
Heavy raine göre seçimler daha iyi gibi kendi düşüncem. Tarzıda detroite daha yakın geldi bana da. İndirirseniz inşallah beğenirsiniz.

Transient Ghost

Forum Yetkilisi
Heavy raine göre seçimler daha iyi gibi kendi düşüncem. Tarzıda detroite daha yakın geldi bana da. İndirirseniz inşallah beğenirsiniz.
Yakın zamanda değilse bile ilerde oynayacaklarım arasına ekledim.Beyond Two Souls'u oynamadan Detroit'e geçmeyi düşünmüyorum.Türkçe dil seçeneği de varmış.Cevaplar için teşekkürler, iyi forumlar.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt