Beyond a Steel Sky [FitGirl] [9.2 GB] [MULTI14] [v1.0.26354] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Beyond a Steel Sky[FitGirl]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: FitGirl

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 9.2 GB

:pccikistarihi: 18 TEMMUZ 2020

:pcnot: Türkçe Dil

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Broken Sword serisinin yaratıcısı Charles Cecil ve ""Watchmen"" çizgi romanının efsanevi sanatçısı Dave Gibbons'dan kült oyun ""Beneath a Steel Sky""ın uzun zamandır beklenen devam oyunu ""Beyond a Steel Sky"" geliyor.

Sen Robert Foster'sın. Bir çocuk, gaddar bir saldırıda kaçırıldı. Onu evine geri götüreceğine yemin ettin. İzler seni Union City'ye getirdi. Yıkıcı savaşların ve politik başarısızlığın ardından mahvolmuş bir dünyada ayakta kalan son mega şehirlerden biri.

Union City bir ütopya. Halk; sürekli yardımcı olan android'ler, tasarım harikası evler, meydanlar ve barlarla, özverili bir yapay zekânın kontrolünde harika bir yaşam sürüyor. Neden sevmeyesin ki? Fakat şehrin altında karanlık bir sır yatıyor...

""Beyond a Steel Sky"", merak uyandıran bulmacaların yüksek tempolu bir hikâyeyi ilerlettiği, oyuncunun eylemlerine karşılık veren dinamik bir oyun dünyasında geçen dramatik, güldürücü, heyecan verici bir cyberpunk oyunudur.Özellikleri
Dünya
Oyuncunun altüst edebileceği motivasyonlara sahip inatçı karakterlerle dolu dinamik bir dünyada geçen bir macera. Eşsiz bir hack'leme aracı ve oyuncu seçimlerinin birleşmesiyle bulmacalar için birden fazla çözüm ortaya çıkıyor.

Hikâye
Sosyal denetim, yapay zekâ ve tamamen gözetim gibi çağdaş temalara değinen bu dramatik, güldürücü ve heyecan verici cyberpunk dünyasında karanlık komploları ortaya çıkar ve dehşet verici düşmanı alt et.

Bulmacalar
İlgi çekici bir oyun deneyimi sunmak üzere merak uyandıran dramatik bir hikâye ile iç içe duran, zekâ gerektiren bulmacalar.

Görünüş
Efsanevi çizgi roman sanatçısı Dave Gibbons'ın hayal gücünden çıkan muhteşem detaylarla dolu, çizgi roman stilinde bir dünya.

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 or above
İşlemci: Intel Core i3-2100 (3.1GHz) or AMD Phenom X4 945 (3.0GHz)
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 650 2GB or AMD Radeon HD 7770 2GB
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 20 GB kullanılabilir alan​

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
İşlemci: Intel Core i5 3470, (3.20 Ghz) or AMD FX-8350, (4.00 Ghz)
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 970 4GB or AMD Radeon R9 280X 3GB
Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

:pcoyunfragmani:

Beyond_a_Steel_Sky-HOODLUM ISO sürümüne göre: hlm-beyond_a_steel_sky.iso (15,899,064,320 bayt)
% 100 Kayıpsız ve MD5 Perfect: kurulumdan sonra tüm dosyalar orijinallerle aynı
Belirgin derecede daha küçük arşiv boyutu (14,8 ile 9,2 GB arasında sıkıştırılmış)
Kurulum 4-12 dakika sürer (sisteminize bağlı olarak)
Her şeyin düzgün bir şekilde yüklendiğinden emin olmak için yükleme sonrası bütünlük denetimi
Kurulumdan sonra HDD alanı: 15 GB
Oyun ayarlarında dil değiştirilebilir
Oyun başlatıldığında XINPUT1_4.dll hatasıyla karşılaşırsanız, oyun kökünde bir kez "Fix XINPUT1_4.dll error.bat" komutunu çalıştırın, sonra oyunu tekrar çalıştırın
Bu yeniden paketi yüklemek için en az 2 GB boş RAM (sanal dahil) gerekir​

TORRENT İNDİRME LİNKİ

Torrent- Tıkla İndir

RUBENム

真島吾朗

Beyond a Steel Sky[FitGirl]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: FitGirl

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 9.2 GB

:pccikistarihi: 18 TEMMUZ 2020

:pcnot: Türkçe Dil

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Broken Sword serisinin yaratıcısı Charles Cecil ve ""Watchmen"" çizgi romanının efsanevi sanatçısı Dave Gibbons'dan kült oyun ""Beneath a Steel Sky""ın uzun zamandır beklenen devam oyunu ""Beyond a Steel Sky"" geliyor.

Sen Robert Foster'sın. Bir çocuk, gaddar bir saldırıda kaçırıldı. Onu evine geri götüreceğine yemin ettin. İzler seni Union City'ye getirdi. Yıkıcı savaşların ve politik başarısızlığın ardından mahvolmuş bir dünyada ayakta kalan son mega şehirlerden biri.

Union City bir ütopya. Halk; sürekli yardımcı olan android'ler, tasarım harikası evler, meydanlar ve barlarla, özverili bir yapay zekânın kontrolünde harika bir yaşam sürüyor. Neden sevmeyesin ki? Fakat şehrin altında karanlık bir sır yatıyor...

""Beyond a Steel Sky"", merak uyandıran bulmacaların yüksek tempolu bir hikâyeyi ilerlettiği, oyuncunun eylemlerine karşılık veren dinamik bir oyun dünyasında geçen dramatik, güldürücü, heyecan verici bir cyberpunk oyunudur.Özellikleri
Dünya
Oyuncunun altüst edebileceği motivasyonlara sahip inatçı karakterlerle dolu dinamik bir dünyada geçen bir macera. Eşsiz bir hack'leme aracı ve oyuncu seçimlerinin birleşmesiyle bulmacalar için birden fazla çözüm ortaya çıkıyor.

Hikâye
Sosyal denetim, yapay zekâ ve tamamen gözetim gibi çağdaş temalara değinen bu dramatik, güldürücü ve heyecan verici cyberpunk dünyasında karanlık komploları ortaya çıkar ve dehşet verici düşmanı alt et.

Bulmacalar
İlgi çekici bir oyun deneyimi sunmak üzere merak uyandıran dramatik bir hikâye ile iç içe duran, zekâ gerektiren bulmacalar.

Görünüş
Efsanevi çizgi roman sanatçısı Dave Gibbons'ın hayal gücünden çıkan muhteşem detaylarla dolu, çizgi roman stilinde bir dünya.

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 or above
İşlemci: Intel Core i3-2100 (3.1GHz) or AMD Phenom X4 945 (3.0GHz)
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 650 2GB or AMD Radeon HD 7770 2GB
Depolama: 20 GB kullanılabilir alan​

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
İşlemci: Intel Core i5 3470, (3.20 Ghz) or AMD FX-8350, (4.00 Ghz)
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 970 4GB or AMD Radeon R9 280X 3GB
Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

:pcoyunfragmani:

Beyond_a_Steel_Sky-HOODLUM ISO sürümüne göre: hlm-beyond_a_steel_sky.iso (15,899,064,320 bayt)
% 100 Kayıpsız ve MD5 Perfect: kurulumdan sonra tüm dosyalar orijinallerle aynı
Belirgin derecede daha küçük arşiv boyutu (14,8 ile 9,2 GB arasında sıkıştırılmış)
Kurulum 4-12 dakika sürer (sisteminize bağlı olarak)
Her şeyin düzgün bir şekilde yüklendiğinden emin olmak için yükleme sonrası bütünlük denetimi
Kurulumdan sonra HDD alanı: 15 GB
Oyun ayarlarında dil değiştirilebilir
Oyun başlatıldığında XINPUT1_4.dll hatasıyla karşılaşırsanız, oyun kökünde bir kez "Fix XINPUT1_4.dll error.bat" komutunu çalıştırın, sonra oyunu tekrar çalıştırın
Bu yeniden paketi yüklemek için en az 2 GB boş RAM (sanal dahil) gerekir​

TORRENT İNDİRME LİNKİ

Torrent- Tıkla İndir

Paylaşım için teşekkürler.

Bu arada oyun ilginç bi' oyuna benziyor. Zaman bulursam bi' göz atacağım.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt