Beyler bittim 2 Tb harddisk sanırım çöp oldu

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Entefekne♠Leverzine

Bu profil seni hiç alakadar etmez.
Merhaba beyler bugün bir ödev olduğu için okula harddiskimi getirdim Bilgisayara taktım harddisk deki crack leri 360 security virüs olarak algılamış hemen harddisk i biçimlendirmeye başladı bende korktum hemen harddiskin kablosunu çektim sonra 360 security i devredışı bıraktım ve geri taktım fakat harddiske bozuk dedi biçimlendirilmesi gerek dedi ne yapayım harddiskin içi tamamen doluydu ne yapayım herşeyin onun içindeydi.

Ynt: Beyler bittim 2 Tb harddisk sanırım çöp oldu

Entefekne♠Leverzine' Alıntı:
Merhaba beyler bugün bir ödev olduğu için okula harddiskimi getirdim Bilgisayara taktım harddisk deki crack leri 360 security virüs olarak algılamış hemen harddisk i biçimlendirmeye başladı bende korktum hemen harddiskin kablosunu çektim sonra 360 security i devredışı bıraktım ve geri taktım fakat harddiske bozuk dedi biçimlendirilmesi gerek dedi ne yapayım harddiskin içi tamamen doluydu ne yapayım herşeyin onun içindeydi.
Tam biçimlendirme sırasında çektiğin için diski bozuk gösteriyor, içindekileri kurtarmak gibi bir şansın olacağını sanmıyorum bu noktadan sonra. Biçimlendirmen gerek eğer tekrar kullanmak istiyorsan.

BarryALLEN

KevinGates' Alıntı:
Tam biçimlendirme sırasında çektiğin için diski bozuk gösteriyor, içindekileri kurtarmak gibi bir şansın olacağını sanmıyorum bu noktadan sonra. Biçimlendirmen gerek eğer tekrar kullanmak istiyorsan.
Çekmeseydin Kurtarabilirdin . Tam Bilmiyorum .

Entefekne♠Leverzine

KevinGates bilgilei alamam mı yani çok önemli bilgiler vardı içinde fotoğraflar vardı

DarkPasseger

P.m den destek verilir.

çekmeseydin keşke :thumbup: kurtaramassın

Entefekne♠Leverzine' Alıntı:
KevinGates bilgilei alamam mı yani çok önemli bilgiler vardı içinde fotoğraflar vardı
Öncelikle tak hard diski ve içindekileri görebiliyor musun ona bak, eğer görebiliyorsan silinmemiş dosyaları alabileceğini düşünüyorum ama biçimlendirme olduğu için tüm harddisk'i kurtaramaya bilirsin.

Entefekne♠Leverzine

KevinGates' Alıntı:
Öncelikle tak hard diski ve içindekileri görebiliyor musun ona bak, eğer görebiliyorsan silinmemiş dosyaları alabileceğini düşünüyorum ama biçimlendirme olduğu için tüm harddisk'i kurtaramaya bilirsin.
Dostum E) sürücüsünü biçimlendirmelisiniz diyor

melemen34

Torrent-Oyun.com

başka bir bilgisayara tak

zapenakpea

Torrent-Oyun.com

Hard Disk Low Level Format Tool adlı program var.Bendede olmuştu tüm programları denedim sadece bu düzeltmişti.Bu programla formatladıktan sonra.Masaüstündeki bilgisayarıma sağ tıklaıp yönete giriyoruz.Disk yönetimine tıklayıp ordanda biçimlendiriyoruz.Sorununuz hallolacaktır.

E-T Computer

Küçük başla, büyük düşün.

Tekrar kendi bilgisayarına takmayı dene. Aynısını derse 1-2 gün bekleyip tekrar dene. Aynısını derse buzdolabına bir şişe su koy. Sonra onu güzelce iç.

Yapamazsan bir bilgisayarcıya git. :thumbup:

Dosyalar falan içinde ne varsa bozulmuştur geri gelmez yani artık programlar sayesinde geri getirirsin falan ama dosyalarda bozukluk falan olur.

zapenakpea

Torrent-Oyun.com

Verilerini kurtarmak istiyorsan bu programı kullanabilirsin https://www.fullprogramlarindir.com/hdd-recovery-pro-full-4-1-veri-kurtarma.html Harddiskini onarmak istiyorsanda bu program.https://www.fullprogramlarindir.com/hdd-low-level-format-full-4-40.html Bilgiler çok önemliyse önce onları kurtar.Sonra öbür programla Harddisk'i formatlayıp düzelt.Tamire falan götürmene hiç gerek yok.Kesin düzeltir bu programlar.

taximlei

D&S İnternet Kafe / Donanım Satış-PC Teknik Servis

veri yolun tıkanmıştır farklı bir bilgisayara taktığında düzelir.. sorun çıkaran bilgisayarda kullanman için güvenli kipte bir kere çalıştırman gerekir.. şu kurtaramazsın biçimlendirmen gerekir diyenler bilmiyorsanız bilmişlik yapıcam diye insanları yalan yanlış yönlendirmeyin..

FirstDr3aM

Torrent-Oyun.com

Sürücü Hatalarını Denetle Menüsüne Ulaşabiliyormusunuz..

Blue_Team_35' Alıntı:
Dosyalar falan içinde ne varsa bozulmuştur geri gelmez yani artık programlar sayesinde geri getirirsin falan ama dosyalarda bozukluk falan olur.

içindekilere hiçbirşey olmaz Bu tip hatalar flash disk lerde ve taşınablr hdd lerde devamlı olr hata ayıklama menüsü bunn için var sürücünün tamamını onaylayamadığı için oluyor sebebi küçüğk ve hatalı bir kod dizini. keşke hemen çekmeden bağlantıyı sonlandırsaydı Bu tip sorunlar windws geliştirici kodları ilede çözülebilir youtubde bulunan onlarsa totrial de mevcuttur.!

TheRobot

Torrent-Oyun.com

Harddiski komple biçimlendir ki zaten başka şansın yok. Sonra iyi bir silinmiş dosya kurtaran programlayla harddiskteki verileri kurtar

Hatalı olduğunu düşündüğünüz yorumlar "Moderatöre Rapor Et" Butonunu kullanarak lütfen bildirin birbirimizle tartışmaya girmeden.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt