Beats Studio 3 Wireless Kulaklık

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Merhaba arkadaşlar,İlk sahibi olduğum kulaklığımı airpods aldığım için satıyorum.Piyasadaki değerleri 1500-2000 arası değişmektedir.Kulaklığın hiçbir sorunu yok.Sadece kutusu ve jak kablosu olmadığı için fiyat düşürerek satıyorum.Çiziği dahi yoktur.Fiyat olarak 1000 lirayı makul gördüm.Pazarlık elbet vardır.Pc parçaları ile de takas olabilir.Tamamıyla ihtiyacım olmadığı için satıyorum.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt