Bayonetta 2 [USA] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Wii U

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ISKA

Seviye 13

Bayonetta 2 [USA]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | Wii U

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: RPX

:pcplatform: Nintendo Wii U

:pcsurum: USA

:pcboyut: 15.2 GB

:pccikistarihi: 20 Eylül 2014

:pcoyungoruntuleri:

:pckurulumaciklamasi:
Wii U'nuza softmod kurup oyunları nasıl yükleyebileceğinize dair bir arkadaş video çekmiş. İzleyip sizde yapabilirsiniz. Kendisine teşekkürlerimi iletiyorum.

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

mankafa54

Torrent-Oyun.com
Emu ile oynamayı denediniz mi?Bu oyunun PC'de olmaması çok kötü

Relit V

Seviye 3
Ben bunu ps3 de de var sanıyordum şimdi baktımda sadece wii u ve switch e çıkmış.

VΣNOM

ωє αяє νєησм
Mario Odyssey WiiU için çıkmış mıydı ? Cemu'da oynamak lazım çıktıysa.

tunahan43

Torrent-Oyun.com
deneyen varmı bi baktığımda ses bugu vardı ve sinir ediyordu videosunu izlemiştim o olay düzeldimi en çok oynamak istediğim oyunlardan biridir bu oyun

sadlkaslfjksa

The World Can't Be Changed With Pretty Words Alone
deneyen varmı bi baktığımda ses bugu vardı ve sinir ediyordu videosunu izlemiştim o olay düzeldimi en çok oynamak istediğim oyunlardan biridir bu oyun
Sistemin ne bilmiyorum ama şu an sıkıntısı yok gibi gözüküyor:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt