Battlefornt2 Aşırı uzun yükleme ekranları

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Bidliğiniz üzere epic gameste dağıtılan battlefornt2 oyununu aldım fakat oyuna girerken , maça girerken yükleme süreleri okadar uzunki 10-15 dk diyebilirim oyun HDD ye kurulu sistemim SSD kurulu fakat hdd ile alakalı olduğunu düşünmememin sebebi RDR2 BF1 BANNERLORD GTA5 gibi oyunlarında HDD kurulu olması fakat yükleme sürelerinin max 2-3 dk olmasıdır. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

BlackAncalagon

Çay içen adamdan zarar gelmez.
2-3 dk uzun ya farklı bir harddisk veya ssd varsa ona kur onda bi dene harddiskte sorun olabilir.

Üstelere gelmesi için tekrar yazıyorum çünkü çözüm bulamadım hala hdd yeterince boş yer var yukarıda belirttiğim gibi diğer oyunlarda bir sıkıntı yok sadece bu oyunda böyle oluyor internette baktım birkaç kişi daha benimle aynı sıkıntı yaşamış fakat onlarda cevap alamamış.

uguraliy

Torrent-Oyun.com
Ps4 de oynuyorum orda da geç yükleniyor ama yüklenme sebebi oyuncu bulmasından kaynaklı. Yeterli oyuncu olunca açıyor direk. Senin de sorun bundan kaynaklı olabilir mi ki acaba?

Ps4 de oynuyorum orda da geç yükleniyor ama yüklenme sebebi oyuncu bulmasından kaynaklı. Yeterli oyuncu olunca açıyor direk. Senin de sorun bundan kaynaklı olabilir mi ki acaba?
malesef keşke böyle olsa sadece oyun bulurken değil daha ilk oyun açılırken bile hatta en çok o ilk açılma ekranında bekletiyor.

DateALivee

-------------------------
Malesef oyun her açıldığında shader'leri optimize ediyor o yüzden
bende ssd ye kurulu 2-3 dakka sürüyor oyunun açılması.

Malesef oyun her açıldığında shader'leri optimize ediyor o yüzden
bende ssd ye kurulu 2-3 dakka sürüyor oyunun açılması.
yani bir yolu yokmu cidden 10dkyı rahat geçiyor açılması ve ilginçtir rdr2 gibi ağır oyunları oynuyorum battlefornt2 deki gibi zorlanmıyor pc. Oyun sıkıntılı yani yapıcak bişey yok

melihbass

ASASI OLMAYAN KAHIN
battlefront 2 ana yukleme ekranın alt+tab yap tekrar gir oyun yuklemesı hızlanıyor darth warder ekranın da.

Hiç bir ayarla oynamadım eskiden bir tık uzun geliyordu banada ama şuan tekrar yükledim oyunu 1dk bekliyorum beklemiyorum . HDD de yüklü bu arada. Oyun bulmada da sorun yok bende. Bazen 2v2 hero fight larında biri çıkınca kimse gelmiyor yerine ama çıkıp tekrar aratınca hemen buluyor.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt