Battlefield V - Deluxe Edition [Build 3891220 + MULTi14] - CorePack | 33.8 GB

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

yakamoz_8516

Torrent-Oyun.com
arkadaşlar oyuna giriyor resimdeki ekran geliyor ve ordan çıkış yapamıyorum.. ok butonuna da basmıyor ne yapmam gerek yardımcı olur musunuz ?

kungormus

Torrent-Oyun.com
İyi akşamlar arkadaşlar. Torrenti başlattım fakat çok yavaş iniyor sizde de böyle mi acaba? 1.5 mb/s görüyorum en fazla. Normalde 4-5 arası olurdu, popüler de bir oyun neden yavaş ?

wolfbabtahir032

Torrent-Oyun.com
Battlefield V oynarken, oyunun bir bölümünde oyundan atmakta. Görüntü kalitesini Ultra ayarlardan Low ayarlarına kadar getirdim yine aynı sorun. Ekran kartı driver güncel. Böyle bir sorunu çeşitli oyunlarda yaşayıp da çözümünü bulan varsa bilgi verebilir mi?

Battlefield V hata video kaydını izleyebilirsiniz: battlefield V sorunu - Streamable

SuleymanFatihUgras

Torrent-Oyun.com
Battlefield V oynarken, oyunun bir bölümünde oyundan atmakta. Görüntü kalitesini Ultra ayarlardan Low ayarlarına kadar getirdim yine aynı sorun. Ekran kartı driver güncel. Böyle bir sorunu çeşitli oyunlarda yaşayıp da çözümünü bulan varsa bilgi verebilir mi?

Battlefield V hata video kaydını izleyebilirsiniz: battlefield V sorunu - Streamable
bendede aynı sorun mevcut , maalesef bir cözum bulabilmis degilim

merhaba arkadaslar oyunu ındırdım kurdum fakat crack dosyasını bulamıyorum ne yapmam lazım.oyunu tıklıyorum başlamıyor

3yl3mci

Torrent-Oyun.com
oyun The Last Tiger Blümünde silah sıktığım an hata verip kapaniyor masaüstüne geliyor yardımcı olabilirmisiniz

''orgin is not indtalled, and is required to play your game. please reinstall orgin"" hatası veriyor oyun açılmıyor napmam lazım

Goku3653

Torrent-Oyun.com
Emeğinize sağlık beyler.
İndirdim kurdum ancak açılmıyor ayrıca bişey mi yapmak lazım ?

merhabalar nerden indiriceğimizi bulamadım en baştaki fotoğraf altındaki alternatiflere tıklıyorum ama herhangi bi tepki olmuyor ?

MERHABALAR YARDIMCI OLACAK KİMSE YOKMU ??

--xx--

Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
merhabalar nerden indiriceğimizi bulamadım en baştaki fotoğraf altındaki alternatiflere tıklıyorum ama herhangi bi tepki olmuyor ?

MERHABALAR YARDIMCI OLACAK KİMSE YOKMU ??
Ekli dosyalar da torrent linki mevcut. Herhangi bir torrent programına sahip olmanız lazım indirebilmek için. uTorrent tavsiyemdir.

Ekli dosyalar da torrent linki mevcut. Herhangi bir torrent programına sahip olmanız lazım indirebilmek için. uTorrent tavsiyemdir.
merhabalar torrent ile indirmeye başladım u torrent programım ile indiriyorum oyunda herhangi bi sorun ile karşılaşırsam yardımcı olursanız sevinirim sitete aktif halde kalacam bi sorun olduğunda direkt olarak yazacağım sizlere

--xx--

Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
merhabalar torrent ile indirmeye başladım u torrent programım ile indiriyorum oyunda herhangi bi sorun ile karşılaşırsam yardımcı olursanız sevinirim sitete aktif halde kalacam bi sorun olduğunda direkt olarak yazacağım sizlere
Ne zaman isterseniz mesaj atabilirsiniz. Uygun olduğum zaman dönüş sağlarım. İyi forumlar diliyorum.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt