Battlefield™ V [CPY] | Full indir | Torrent İndir | Hızlı İndir | Tek link | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Battlefield™ V[CPY]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: CPY

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 50.56 GB

:pccikistarihi: 12 Aralık 2018

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

2. Dünya Savaşı’nın daha önce hiç görülmemiş bir betimlemesiyle özüne dönen seride, Battlefield™ V ile insanlık tarihinin en büyük çatışmasına gir. Geniş ölçekli Büyük Operasyonlar ve işbirliğine dayalı Karma Sınıflar gibi modlarda manganla fiziksel ve topyekün bir çok oyunculu mücadeleye gir ya da tek oyunculu Savaş Hikayeleri’nde global çatışma ortamında insani drama tanık ol. Dünyanın hiç beklenmedik yerlerinde destansı savaşlara katılarak bugüne kadarki en zengin ve en sürükleyici Battlefield’ın tadını çıkar.

• 2. Dünya Savaşı’nı Hiç Böyle Görmedin.

• Topyekün Savaşın Kaosunda 64 Kişilik Çok Oyunculu Mod.

• Bugüne Kadarki En Fiziksel Battlefield.

• Bilinmeyen Savaş Hikayelerini Oyna.

• Savaşın Gelgitleri yeni içerik ögeleri, bölüğünü birbirinden farklı kilit 2. Dünya Savaşı mevkilerine götürüp yeni savaş meydanları ve teçhizatlarıyla buluşturacak.

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi:Windows 7, Windows 8.1 and Windows 10
İşlemci: AMD FX-8350 Core i5 6600K
Bellek:8GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce® GTX 1050 / NVIDIA GeForce® GTX 660 2GB AMD Radeon™ RX 560 / HD 7850 2GB
DirectX: 11
Boş Alan:50GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 or later
İşlemci: AMD Ryzen 3 1300X Intel Core i7 4790 or equivalent
Bellek: 12GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce® GTX 1060 6GB AMD Radeon™ RX 580 8GB
DirectX: 11.1
Boş Alan: 50GB

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

ghost_28

Hayat su gibidir,kirletirsen bulanık görürsün.
İyide bu oyun sırf online için yapılmadı mı,seneryo falan faso fiso olmuş deniyordu,diğer yandna online korsanla girilemeyeceği için bence indirmeye değmez.

Oyunu denemek istiyorum ama gbsi ucuk :)Kotu yorumlar da cabası..
Battlefront 2 cıkar da cosalım be cpy :D Forza 4 de olur :)

eee şimdi hangisini oynasak darksider 3 üoynuyordum just cause 4 geldi ardından yakuza 0 şimdi de bu şımartıyor bizi CPY hdd bir çökse gitti hepsi :) ellerinize sağlık.

tunahan43

Torrent-Oyun.com
senaryo modu yok diye biliyordum varmış demekki iyi iyi indiririz teşekkürler cpy umarım resident evil remake 2 ve dmc5ide kırarsın

Teşekkürler ama neden hep A+ oyunlar ekleniyor, hiç mi indie oyunlar çıkmıyor?

Maveraun.Nehr

Hayat su gibidir, kirletirsen bulanık görürsün
Editör
umarım fifa gibi yavaş indirme sorunu ile karşılaşmayız

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt