Battlefield 6, Sonbahar Aylarında Bizlerle Olabilir

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Bu kez DICE'tan cevap var

Call of Duty serisinin aksine bir süredir ortalarda görünmeyen Battlefield, muhteşem bir geri dönüş yapmaya hazırlanıyor. Uzun süredir hakkında pek çok iddia duyduğumuz oyun, ilk kez DICE'tan gelen bir açıklama ile karşımızda. Tabii buna bir açıklama demek zor görünüyor...

Roberto Serrano isimli araştırmacı gazetecinin attığı tweet'e yanıt veren DICE, bu iddialara kayıtsız kalamamış gibi görünüyor. Serrano, resmi hesabından yayınladığı tweet'te Battlefield 6'nın sonbahar aylarında geleceğini ifade etmiş. Aynı tweet içerisinde oyunun 128 kişilik haritalarda oynanacağı, modern zamanda geçeceği, askerlerin, silahların ve araçların özelleştirilebileceği, Battle Royale modunun ise 2022'nin başlarında geleceği de belirtiliyor. Serrano; oyunun çıkış yapacağı platformları da PC, PS5 ve Xbox Series olarak sıralamış.

DICE bu tweet'e, spaghetti açıklaması ile cevap vermiş durumda. Aynı Serrano gibi beyaz arka plana sahip bir "Spaghetti" yazısı paylaşan geliştirici, makarnanın içeriklerini yazarak bir mesaj vermeye çalışmış gibi görünüyor. Bakalım bu iddialar doğru çıkacak mı?

Mert Gökhan

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Hikaye modu üzerinde pek durulmuyor ama online oyuncusu olmadığım için benim tek beklentim hikaye modu olacak.Yanlış bilmiyorsam CoD 2019 gibi günümüze yakın bir tarihte geçecek değil mi? BF 3 kadar iyi yapabilirlerse BF tekrar CoD ile yarışır duruma gelecektir bence.

Hikaye modu üzerinde pek durulmuyor ama online oyuncusu olmadığım için benim tek beklentim hikaye modu olacak.Yanlış bilmiyorsam CoD 2019 gibi günümüze yakın bir tarihte geçecek değil mi? BF 3 kadar iyi yapabilirlerse BF tekrar CoD ile yarışır duruma gelecektir bence.
Klasik COD Hikaye olarak iyi ama online kısmı kötü oluyor. Tam tersi de BF serileri çin geçerli. Hikaye modu kötü ama onli kısmı rakibine göre çok daha iyi. Gerçi oyunları birbirini tekrarlıyor.

Bf 1 ve 5 ile birlikte hikaye değil de ortama yönelmiş durumda yani direk Hikaye si ile ün yapmış bir oyun serisi ile karşılaştırmak adaletsiz olur, COD un hikayesi de tartışılır ya neyse :D. Bence BF değil Cod geri de kalmış durumda hala eski taktiklerle devam ediyor hadi bari eski tadı verse... bi MW 3 tadı alan var mı? O price ın sonda ki sigarası offf...

Bf 1 ve 5 ile birlikte hikaye değil de ortama yönelmiş durumda yani direk Hikaye si ile ün yapmış bir oyun serisi ile karşılaştırmak adaletsiz olur, COD un hikayesi de tartışılır ya neyse :D. Bence BF değil Cod geri de kalmış durumda hala eski taktiklerle devam ediyor hadi bari eski tadı verse... bi MW 3 tadı alan var mı? O price ın sonda ki sigarası offf...
Çok haklısın. Hemde çok:))

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt