Battlefield 6, Çıktığı Gün Xbox Game Pass’e Eklenebilir

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Güvenilir kaynaklar tarafınca servis edilen bilgilere göre, Battlefield 6’nın çıktığı gün Xbox Game Pass servisine eklenmesi bekliyor.
Bu yılın en çok merak edilen yapımlarından biri olan Battlefield 6 hakkında yeni söylentiler gelmeye devam ediyor. Daha önceden paylaşılan raporlarla beraber eşi benzeri görülmemiş bir oyun deneyimini oyunculara sunacağı ifade edilen Battlefield VI‘nın şimdi de çıktığı gün Xbox Game Pass servisine dahil edileceği iddia edildi.

Bu iddianın sahibi ise Xbox ekosistemiyle ilgili hazırlamış olduğu podcast’lerle tanınan Xbox Era. Daha önceden de yapmış olduğu isabetli söylemlerle tanınan Era, yeni Battlefield oyununun çıktığı ilk günden servise dahil olacağını ifade etti. Xbox Era’nın bu söylemleri oyun sektöründe büyük yankı uyandırırken, aynı şekilde sektörün güvenilir isimlerinden biri olan Tom Henderson da Era’nın bu açıklamasına atıfta bulundu. Henderson’ın bu hamlesi ise tüm bu söylentilerin doğru olabileceği ihtimalini güçlendirdi. Tabi şimdilik EA ve Xbox cephesinden konuyla ilgili herhangi bir resmi açıklamanın yapılmadığını da belirtelim.

Bildiğiniz üzere Xbox son zamanlarda oldukça agresif bir strateji izliyor. Bu doğrultudaysa ilk olarak ZeniMax Media’yı satın alarak Game Pass’e Bethesda oyunlarını ekleyen platform, daha sonrasındaysa EA Play’i de servise dahil etmişti. Bunun haricinde Outriders’ı da çıktığı gün platforma ekleyen firma, PlayStation Studios tarafından geliştirilen MLB The Show 21‘i de çıktığı gün yani 20 Nisan tarihinde platforma ekleyeceğini müjdelemişti.

Şirketin bu hamlelerini göz önünde bulunduracak olursak, Battlefield 6’nın da piyasaya sürüldüğü günden servise eklenebileceğini tahmin etmekteyiz.

Deniz Aslan

kanfur

Torrent-Oyun.com
süper olur.pc için gamepass 1 yıllık alınabiliyor mu? ben aydan aya veriyorum 30 tl

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
süper olur.pc için gamepass 1 yıllık alınabiliyor mu? ben aydan aya veriyorum 30 tl
Hocam Xbox Live Gold ile birleştirme yapıp 2-3 yıllık gamepass alabiliyorsunuz. Fiyat olarak da normal gamepasse karşılık daha ucuz oluyor. DHda birisi nasıl yapıldığını anlatmış. Link

Ekli dosyayı görüntüle 244805

Böyle satışları oluyormuş. 1 yıllık varmış.
Hocam ekli dosyada sanırım sorun var bende hata veriyor.

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Ekli dosyayı görüntüle 244806
Site yavaşladı ondan sanırım bir daha atayım belki hata vermez. İnternette bir yıllık yazdığımda bir kaç kampanya gördüm.
Evet sitede yavaşlık var. Benden kaynaklı zannediyordum siz deyince emin olmuş oldum. Bu arada hocam bu site hesap satıyor plati ru gibi. Online a erişiminiz olmuyor ve hesabınızın elinizden gitmesi çok olası bir ihtimal.

Site güvenli mi değil mi bilmiyorum ama bu kadar indirim yapan siteden hayır gelmez. Ben sadece hocam sorduğu için internette biraz araştırdım ve böyle bir yıllık paketlerin de olduğunu gördüm ve göstermek için paylaştım. Daha güvenli, isim yapmış sitelerde de vardır.

-Famronty-

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar belki birine faydası olur anlatayım 1-2-3 yıllık live gold'u ultimate yapmayı. İlk önce 1 yıllık veya daha fazla live gold satın aldıktan sonra bir aylık game pass ultimate alıyorsunuz ve 1 yıllık game pass ultimate sahibi oluyorsunuz ben bu şekilde bir yıl kullandım tabi ekim ayından önce ea play'de alıyordum şimdi gerek yok. Şuan bu yöntem işe yarıyor mu bilmiyorum ama çalışıyor diyenler var. Bu arada pahalı geliyor ise p1 p2 haklar ile yanınıza bir ortak bularak ücreti bölüşebilirsiniz bu konu hakkında dh'de araştırsanız iyi olur benim p1 p2 ayrıntısı hakkında fazla bir bilgim yok.

Arkadaşlar belki birine faydası olur anlatayım 1-2-3 yıllık live gold'u ultimate yapmayı. İlk önce 1 yıllık veya daha fazla live gold satın aldıktan sonra bir aylık game pass ultimate alıyorsunuz ve 1 yıllık game pass ultimate sahibi oluyorsunuz ben bu şekilde bir yıl kullandım tabi ekim ayından önce ea play'de alıyordum şimdi gerek yok. Şuan bu yöntem işe yarıyor mu bilmiyorum ama çalışıyor diyenler var. Bu arada pahalı geliyor ise p1 p2 haklar ile yanınıza bir ortak bularak ücreti bölüşebilirsiniz bu konu hakkında dh'de araştırsanız iyi olur benim p1 p2 ayrıntısı hakkında fazla bir bilgim yok.
Bilgilendirme için sağol. Merak eden arkadaşlar için iyi bir açıklama olmuş :))

kanfur

Torrent-Oyun.com
sadece pc için 3 yıllık almayı düşündüm.konsolum yok sadece pc için.tıkla al veya microsoft müşteri hizmetlerini arayıp direk alabilir miyim?yeni hesap aç şöyle yap böyle yap olayları uzunsa onalrla uğraşamam.

-Famronty-

Torrent-Oyun.com
sadece pc için 3 yıllık almayı düşündüm.konsolum yok sadece pc için.tıkla al veya microsoft müşteri hizmetlerini arayıp direk alabilir miyim?yeni hesap aç şöyle yap böyle yap olayları uzunsa onalrla uğraşamam.
Yanlış bilmiyorsam bu yöntemi uygulayacaksan 5.90 indiriminden yararlanmamış bir hesap kullanmalısın. Sizin sorunuza gelirsek pc için game pass istediğiniz için xbox live gold almanıza gerek yok fakat bu yöntem içinde xbox live gerekli. Yani sadece pc game pass için aylık olarak almanız gerekiyor maalesef.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt