TO Haber | Battlefield 2042'yi Açık Beta'da Test Edebilirsiniz! Battlefield 2042 Ne Zaman Çıkacak?

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Battlefield 2042 için büyük bekleyiş sürerken EA Games'ten güncel bir açıklama geldi. Uzun zamandır oyunun ne zaman beta ve tam sürüm olarak yayınlanacağını bekliyoruz. Çünkü böylesine kaliteli ve yüksek grafikli bir oyun daha önce çıkmadı. Battlefield 2042, evrenini iyice genişleterek çok daha farklı bir ortama kapılarını açacak. Kullanıcılar ise, EA Games ve DICE'nın geçmiş tecrübelerine bakarak ortaya güzel bir iş koyacağını biliyor. Bu nedenle şirketten ve geliştirici ekipten gelecek açıklamalar oldukça önemliydi. Açık beta programının yakında başlayacağını duyurdular. Üstelik tarih de verdiler.

Oyunun yakın zamanda çıkacağı biliniyor ancak o vakte kadar açık beta ile oyunu ücretsiz bir şekilde test edebileceksiniz. Üstelik bu değerlendirme işlemi 5 gün sürecek. Oyunun 5 günlük denenemeden sonra beta programı hızlı bir şekilde sonlandırılacak ve son işlemler yapılacak. Battlefield 2042 açık beta programı ne zaman başlıyor?

Oyun 6 Ekim'de Oynanabilecek!
Battlefield 2042 açık betası 6 Ekim'de oynanabilir hale geliyor. Sonrasında oyunun 6 gün boyunca açık olacağı vurgulandı. 5 Ekim'de sizler de ön yükleme yaparak oyunu bizzat deneyimleyebilirsiniz. Bir gün öncesinden ön yükleme sisteminin açılacağı vurgulanıyor. Vakit geldiğinde, hızlı bir şekilde oyunu indirmelisiniz. Böylelikle 5 gün boyunca kesintisiz oyun zevkinin tadını çıkarabilirsiniz. Çeşitli eksiklikler bulunsa da yüksek oranda tamamlanan Battlefield 2042, kullanıcılara daha önce yaşamadıkları güzel tecrübeler yaşatacak. Eğlenceli anların eksik olmayacağı oyun için birkaç gün kaldı.

Battlefield 2042 Ne Zaman Çıkacak?
Oyunun tam haliyle ne zaman çıkacağı da merak konusu oldu. Battlefield 2042, 2021 yılına damgasını vuracak yapımlardan biri olacak. Bu konuda kimsenin şüphesi yok. Ancak çıkış tarihi açıklandı mı? Battlefield 2042'in 2021 yılının son çeyreğinde çıkması bekleniyor. Zaten Ekim ayındayız ve başka bir seçenek de yok. Oyunun 19 Kasım'da resmi olarak çıkacağı açıklandı. Bu vakte kadar beta programındaki çeşitli hatalar da düzeltilecek. Ayrıca oyuna düzenli olarak güncelleme gelmesi muhtemel. Çünkü bu tarz yeni çıkan oyunlarda kullanıcı deneyimine bağlı olarak ortaya çıkan pek çok hata bulunuyor. EA Games ve DICE bu konuda fazlasıyla hazırlıklı. Daha önce yaşanan hataların yaşanmaması için ellerinden geleni yapacaklar. Oyunun satış fiyatına ilişkin bilgi de bazı kullanıcıları etkiledi. Çünkü Epic Games'te yayınlanan bilgiye bakacak olursak 797 TL gibi yüksek bir fiyattan söz ediliyor. Gold Edition sürümü için bu fiyat belirlendi ve pek çok kişi satın alma konusunda tereddütte kaldı. Yine de zamanla gelecek indirimler oyunu oynamanız için fırsat sağlayabilir.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
İlk defa bir oyunun beta'sına katılma isteğim oldu ama uğraşmaya değer mi diye de çekinmiyor değilim açıkçası. :)
Paylaşım ve hatırlatma için teşekkürler bu arada.

İlk defa bir oyunun beta'sına katılma isteğim oldu ama uğraşmaya değer mi diye de çekinmiyor değilim açıkçası. :)
Paylaşım ve hatırlatma için teşekkürler bu arada.
Rica ederim. Ben şimdi indiriyorum. Bu tür betaları özellikle bf ile olanları fısat boldukça denerim :))

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Oyunu 2 saat oynadım genel yapısı itibariyle oyunu sevmiş olsam da oyunun optimizasyonu berbat, sunucular rezalet pingim 200ms'den aşağı inmedi. 2 saatlik oynama süremde birçok bug da gördüm. Ama oyuna baktığımda 8 senedir beklediğim modern Battlefield oyunu geldi diyebilirim hareket halindeyken silah modifikasyonu yapabilmek, istediğiniz yere araç çağırabilmek çok güzel eklentiler olmuş. Harita gerçekten çok büyük. Silahlarda biraz dengesizlik varmış gibi geldi, LMG'ler güçlü olmuş, AK'nin tepmesi çok yüksek olmuş, SMG'ler normal geldi eskisiyle pek fark yok, Sniper denemedim FPS ve lagdan oynayamayacağım için. Helikopter kullanımı biraz değişmiş hassasiyeti yavaşlamış geldi jetlerde bir fark hissetmedim. Beta ilerledikçe lag sorununu düzeltirlerse daha düzgün deneyimlesek güzel olacak.

Merak edenler için oynadığım sistem:
i7 3820 3.6Ghz
GTX 1060 6GB
8GB Ram
SSD
FPS: Ağırlık olarak 30 civarında gezse de 25-40 arası dalgalı oluyor. Grafik ayarları yüksekte de düşükte de aynı FPS veriyor.

Oyunu 2 saat oynadım genel yapısı itibariyle oyunu sevmiş olsam da oyunun optimizasyonu berbat, sunucular rezalet pingim 200ms'den aşağı inmedi. 2 saatlik oynama süremde birçok bug da gördüm. Ama oyuna baktığımda 8 senedir beklediğim modern Battlefield oyunu geldi diyebilirim hareket halindeyken silah modifikasyonu yapabilmek, istediğiniz yere araç çağırabilmek çok güzel eklentiler olmuş. Harita gerçekten çok büyük. Silahlarda biraz dengesizlik varmış gibi geldi, LMG'ler güçlü olmuş, AK'nin tepmesi çok yüksek olmuş, SMG'ler normal geldi eskisiyle pek fark yok, Sniper denemedim FPS ve lagdan oynayamayacağım için. Helikopter kullanımı biraz değişmiş hassasiyeti yavaşlamış geldi jetlerde bir fark hissetmedim. Beta ilerledikçe lag sorununu düzeltirlerse daha düzgün deneyimlesek güzel olacak.

Merak edenler için oynadığım sistem:
i7 3820 3.6Ghz
GTX 1060 6GB
8GB Ram
SSD
FPS: Ağırlık olarak 30 civarında gezse de 25-40 arası dalgalı oluyor. Grafik ayarları yüksekte de düşükte de aynı FPS veriyor.
Ben betayı indirdim ama oyuna bağlanamadım. 5-6 kez denedim ama yok olmuyor. Connected open betayı gecemedim.

RUBENム

war. war never changes.
Oyuna girmiyor. Sebebi ise AMD sürücüsünün eski olması. AMD desteği kestiği için güncelleme de yapılmıyor. Boşu boşuna 20GB indirmiş oldum.

kanfur

Torrent-Oyun.com
oyuna girdim tam anlayamadım iyi mi kötü mü biraz daha oynayacağım.dlss denen şey iyi ki var tam sürümde yoksa optimizasyon kötü.

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Ben betayı indirdim ama oyuna bağlanamadım. 5-6 kez denedim ama yok olmuyor. Connected open betayı gecemedim.
Hocam şimdi girmeyi denedim de sorun yaşamadım ama redditte başka insanlar da sorun yaşıyormuş bağlanma konusunda. Her betada olduğu gibi DICE bunda da çuvalladı umarım çıkışta böyle olmaz. Şimdi yazarken aklıma geldi şu an betayı oynamak için ya EA Play aboneliğine ihtiyacınız var ya da oyunu ön siparişle almış olmanız lazım. Genel açık beta 8 Ekim'de başlayacak.

Oyuna girmiyor. Sebebi ise AMD sürücüsünün eski olması. AMD desteği kestiği için güncelleme de yapılmıyor. Boşu boşuna 20GB indirmiş oldum.
Saçmalığa bak işte bu yüzden asla AMD ekran kartı kullanmayacağım. Baktığım kadarıyla R9 3xx/2xx serisinin desteğini kesmişler. R9 3xx, GTX 1000 serisiyle aynı dönemde çıkmış bir seri ve ben oyunu oynayabiliyorum ama AMD kullanıcıları oynayamıyor. Zaten ekran kartı fiyatları tavan yapmış ne yani yeni ekran kartı almak zorunda mı kalacaklar.

Hocam şimdi girmeyi denedim de sorun yaşamadım ama redditte başka insanlar da sorun yaşıyormuş bağlanma konusunda. Her betada olduğu gibi DICE bunda da çuvalladı umarım çıkışta böyle olmaz. Şimdi yazarken aklıma geldi şu an betayı oynamak için ya EA Play aboneliğine ihtiyacınız var ya da oyunu ön siparişle almış olmanız lazım. Genel açık beta 8 Ekim'de başlayacak.

Saçmalığa bak işte bu yüzden asla AMD ekran kartı kullanmayacağım. Baktığım kadarıyla R9 3xx/2xx serisinin desteğini kesmişler. R9 3xx, GTX 1000 serisiyle aynı dönemde çıkmış bir seri ve ben oyunu oynayabiliyorum ama AMD kullanıcıları oynayamıyor. Zaten ekran kartı fiyatları tavan yapmış ne yani yeni ekran kartı almak zorunda mı kalacaklar.
Hımm onu unuttum bak. İyi ki hatırlatın hocam. Ben de ne erken spariş var ne de eplay. O yüzden giremedim demek. Neyse 8 ekimde deneriz o vakit.

RUBENム

war. war never changes.
Saçmalık gerçekten. 380,390,390X sahipleri oyuna erişemezken RX460, RX550 gibi giriş seviyesi kart sahipleri oyunu oynayabiliyor şu an, AMD sağolsun.

Fiyatlar uçuk, stoklar zaten sorunlu. BF2042'i oynamak için en kötü RX460, RX550'e, 1030'a ihtiyacım var benim dolayısıyla. Elimdeki kart bu saydığım kartlardan çok daha güçlü ve performanslı. Attan inip eşeğe mi bineyim yani?

380,390,390X gibi kartlar oyunları 2 hatta 3 yıl daha idare edebilirler kullanım şekillerine göre. AMD'nin en azından 1-2 yıl daha desteğe devam etmesi gerekiyordu bu yüzden.

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Driver sorununa bir çözüm buldum Reddit'te. Oyunu sildiğim için deneme şansım olmadı haliyle. Aynı sorunu yaşayan AMD kullanıcıları aşağıdaki videoya bakabilir.

Saçmalık gerçekten. 380,390,390X sahipleri oyuna erişemezken RX460, RX550 gibi giriş seviyesi kart sahipleri oyunu oynayabiliyor şu an, AMD sağolsun.

Fiyatlar uçuk, stoklar zaten sorunlu. BF2042'i oynamak için en kötü RX460, RX550'e, 1030'a ihtiyacım var benim dolayısıyla. Elimdeki kart bu saydığım kartlardan çok daha güçlü ve performanslı. Attan inip eşeğe mi bineyim yani?

380,390,390X gibi kartlar oyunları 2 hatta 3 yıl daha idare edebilirler kullanım şekillerine göre. AMD'nin en azından 1-2 yıl daha desteğe devam etmesi gerekiyordu bu yüzden.

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Driver sorununa bir çözüm buldum Reddit'te. Oyunu sildiğim için deneme şansım olmadı haliyle. Aynı sorunu yaşayan AMD kullanıcıları aşağıdaki videoya bakabilir.
Harbi den çok saçma bir durum olmuş. Oyunu kaldıran kart oyundan yararlanamıyor. İlerde bir çözüm yolu çıkartırlar gibime geliyor.

-Famronty-

Torrent-Oyun.com
Bu oyun 6-7 Eylül'de kapalı beta, 8-9 Eylül'de Açık beta olmayacak mıydı ? Ben kapalı betaya giremeyeceğim diye indirmemiştim.

Bu oyun 6-7 Eylül'de kapalı beta, 8-9 Eylül'de Açık beta olmayacak mıydı ? Ben kapalı betaya giremeyeceğim diye indirmemiştim.
Kapalı beta olduysa da biz bilmiyoruz. Açık beta ön yükleme başladı 5 ekim de , 6 sında ön sipariş ve ea play ler oynanmaya başladı 8 in de de herkes girebilecek 10 un da da bitecek.

T-O NiCoLaPeLtZ

Torrent-Oyun.com
arkadaşlar oyuna girmek istiyorum açılıyor ekrana qr kod resmi geliyo bişiler azıyo dikkat etmedim retry ve close diyor ama bir türlü girmiyo açık beta değilmi bu

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt